Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Noooooo, poznaję ... to Agniecha z marketingu <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak upadek DW ????Niestety, a może stety ;) ludzie mądrzeją i już nie gonią za tanią sensacją.Właściwie to do czego rozsądnej osobie potrzebna jest taka wiedza, że gdzieś tam robotnik spadł na betonowe schody, auto potrąciło rowerzystę, pijany się wypieprzył na motorze koło lasu, baba się zsunęła z materaca do wody... głupków to i tak niczego nie nauczy, a mądry potrafi przewidzieć skutki i bez lektury takich newsów.Czytanie tego typu wiadomości jest stratą czasu i żeby jeszcze za to płacić ? Coś mi się zdaje, że się ostanie tylko Kurier Lubelski i przejmie najlepszych dziennikarzy, a reszta na zieloną trawkę B)
Jedna gazeta tego samego właściciela wystarczy.Po co pisać dubeltowo te newsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? Klapa, odwracają się plecami i nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarno to widzę, brak reakcji. Chyba tylko ja wykupiłem abonament. Nikt nie polubił na fejsie, nikt nie tweetną,tylko ze trzy może cztery rzeczowe komentarze odnośnie odpłatnego czytania. I tylko spamerzy, hejterzy zarobkowo i z zamiłowania robią sztuczny zgiełk. Na nich się kasy nie poklepie... niestety. Ja to bym na miejscu Wiejaka zmniejszył ten grajdoł w sieci, kasa mizerna z tego, a roboty [***].
Ostatnio edytowany 9 lipca 2015 r. o 07:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Przemek Kainel Masz kasę na koncie, teraz wydaj ją na pakiet. Kliknij w "wykup prenumeratę", a potem "zapłać" przy pakiecie, który Cię interesuje. http://www.dziennikwschodni.pl/kup.html
Z choinki się urwałeś dzwońcu jeden ? :D Wyżej na focie masz stan mojego konta po zalogowaniu do DW(PRZEMEKK saldo 42,00zł) i widać tam, że jest to dziewiczy pakiet na pół roku + te dwa zeta gratis od redakcji. Ja jestem z tych, co płacą za korzystanie z dóbr w sieci, a nie z tych, co tylko kombinują jakby tu coś zassać za darmo.
Ostatnio edytowany 9 lipca 2015 r. o 22:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie o to chodzi że to Ty się "urwałeś z choinki", "dzwońcu jeden". Jak nie ogarniesz procedury zrozumiałej nawet dla 7latków to żaden pakiet Ci się magicznie na koncie nie pojawi. Przeczytaj mój poprzedni post jeszcze raz i zastosuj się do procedury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie o to chodzi że to Ty się "urwałeś z choinki", "dzwońcu jeden". Jak nie ogarniesz procedury zrozumiałej nawet dla 7latków to żaden pakiet Ci się magicznie na koncie nie pojawi. Przeczytaj mój poprzedni post jeszcze raz i zastosuj się do procedury.
To ma być zrozumiała procedura ? Żeby dwa razy klikać w to samo? Zarejestrowałem się, zalogowałem, wybrałem pakiet za 40zł., kliknąłem zapłać, wyskoczyły opcje płatności, wybrałem swój bank, zapłaciłem i zamiast od razu wstawić mi na konto to, za co zapłaciłem, to kasę mi księgują i jeszcze raz trzeba klikać w ten zielony koszyk i napis KUP. Bez sensu ! To jakiś bezmózg wymyślił tę procedurę albo cwaniaczk i jest tu jakiś myk korzystny dla zbierającego kasę.   Wyobraźcie sobie taką procedurę na nowopowstałym portalu aukcyjnym, klikacie w przedmiot i kupujecie go, wybieracie opcje dostawy itp., klikacie ZAPŁAĆ i gdy pieniądze znajdą się na koncie sprzedawcy musicie jeszcze raz kliknąć w to, co kupiliście. Wybieram, przebieram, zastanawiam się, poprawiam, sprawdzam i płacę, płacę na końcu ! To jest zrozumiała procedura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kombinujesz Przemuś :) Nie wybrałbyś pakietu, kasę z konta by ci jadło za każdy artykuł i po trzech miesiącach albo szybciej byś zapłacił jeszcze raz żeby dalej czytAć. Kuźwa wszędzie cwaniactwo i podstęp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? płacą lemingi? eeeeeee chyba nieeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...