Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezent na komunię - Co kupić dziecku?

Utworzony przez sk, 3 maja 2010 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Jako chrzestny ile mam dac kasy dziewczynce?I tak nic jej nie brakuje,takze laptop,,komórka odpada,myślałem o dobrym aparacie foto ale jak ma później leżeć nieużywany to bez sensu,ile się po prostu daje pieniędzy a może ktos miałby jakiś niekonwencjonalny pomysł na prezent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!! a w zasadzie drodzy dziennikarze, skończcie z tymi idiotyzmami , nie twórzcie nieprzyjemnej atmosfery wokół tak ważnego wydarzenia dla każdego dziecka. Nie o prezenty i przyjęcie tu chodzi i w zdecydowanej większości na całe szczęście rodzice o tym wiedzą , no chyba ,że ktoś coś robi na pokaz i ,że tak bo trzeba się pokazać. Proponuję loty w kosmos na prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sk napisał:
Jako chrzestny ile mam dac kasy dziewczynce?I tak nic jej nie brakuje,takze laptop,,komórka odpada,myślałem o dobrym aparacie foto ale jak ma później leżeć nieużywany to bez sensu,ile się po prostu daje pieniędzy a może ktos miałby jakiś niekonwencjonalny pomysł na prezent?
Ja, dawno temu co prawda, dostałem sweterek iii... była to dla mnie jedna z najwiękrzych wówczas uciech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jacek~ napisał:
Ludzie!!!! a w zasadzie drodzy dziennikarze, skończcie z tymi idiotyzmami , nie twórzcie nieprzyjemnej atmosfery wokół tak ważnego wydarzenia dla każdego dziecka. Nie o prezenty i przyjęcie tu chodzi i w zdecydowanej większości na całe szczęście rodzice o tym wiedzą , no chyba ,że ktoś coś robi na pokaz i ,że tak bo trzeba się pokazać. Proponuję loty w kosmos na prezent.
Masz dużo racji tylko co dziecko zapamięta z tej imprezy ? Podejrzewam że tylko przyjęcie i prezenty. A czy tak powinno być?. W Polsce tak się porobiło, że jak troszkę lepiej ludziskom się zrobiło to dawaj "postaw się a zastaw się". Upatruję tu też złą naukę kościoła oraz perfidne wykorzystywanie marketingowe handlowców, mediów, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jacek~ napisał:
Ludzie!!!! a w zasadzie drodzy dziennikarze, skończcie z tymi idiotyzmami , nie twórzcie nieprzyjemnej atmosfery wokół tak ważnego wydarzenia dla każdego dziecka. Nie o prezenty i przyjęcie tu chodzi i w zdecydowanej większości na całe szczęście rodzice o tym wiedzą , no chyba ,że ktoś coś robi na pokaz i ,że tak bo trzeba się pokazać. Proponuję loty w kosmos na prezent.
No wybacz ale teraz większość rodziców i dzieci patrzy nie na "komunie" tylko na to ile prezentów dostanie i czy będą lepsze niż kolegów,kup dziecku teraz biblie albo sweterek to spojrzy na ciebie jak na chorego. Matka mojego chrześniaka sama mi powiedziała że mały "chce" komputer,ale ja kupiłem to co uważam i na tym koniec kropka. Dzieci się zmieniły już nie cieszą się z samego sakramentu teraz liczy się kasa i szpan przed kolegami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunia a wlasciwie nawet chrzest od pelnoletnosci - czyli swiadomego wyboru i po klopocie dosc naciskow i wszechwladzy kosc. kat. w swieckim (teoretycznie jak na razie) panstwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozbestwiajcie dzieci od małego tymi "wyjątkowymi" prezentami. Zachowajcie odrobinę zdrowego rozsądku (dorośli),uczcie raczej skromności i jakiejś hierarchii wartości.Czy dzisiaj drobiazgi już nie cieszą? Nie wiem czy za kilka lat sprostacie wymaganiom swoich pociech- oby... . Zauważcie, że sami wypaczacie sens i znaczenie jakże pięknej uroczystości w życiu dziecka jaką jest komunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jacek~ napisał:
Ludzie!!!! a w zasadzie drodzy dziennikarze, skończcie z tymi idiotyzmami , nie twórzcie nieprzyjemnej atmosfery wokół tak ważnego wydarzenia dla każdego dziecka. Nie o prezenty i przyjęcie tu chodzi i w zdecydowanej większości na całe szczęście rodzice o tym wiedzą , no chyba ,że ktoś coś robi na pokaz i ,że tak bo trzeba się pokazać. Proponuję loty w kosmos na prezent.
Najlepiej bezpowrotne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jacek~ napisał:
Ludzie!!!! a w zasadzie drodzy dziennikarze, skończcie z tymi idiotyzmami , nie twórzcie nieprzyjemnej atmosfery wokół tak ważnego wydarzenia dla każdego dziecka. Nie o prezenty i przyjęcie tu chodzi i w zdecydowanej większości na całe szczęście rodzice o tym wiedzą , no chyba ,że ktoś coś robi na pokaz i ,że tak bo trzeba się pokazać. Proponuję loty w kosmos na prezent.
całkiem możliwe ze niedługo będzie moda na loty w kosmos ) CO się czepiasz dziennikarzy? Opisują Szopkę, jaka ludzie zrobili z I komunii. Chyba niewiele osób pamięta/lub nie chce pamietac/ co tak naprawdę jest w tym dniu ważne. Leczy się wystawne przyjecie, dobre żarcie, no i PREZENTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupiłem dziecku nowy samochud a sobie 2 zgrzewy wódy zeby się impreza kręciła a mały niech sobie pojezdzi samochodem po mieście niech się uczy za młodu na dobrego kierowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkjhkj napisał:
A ja kupiłem dziecku nowy samochud a sobie 2 zgrzewy wódy zeby się impreza kręciła a mały niech sobie pojezdzi samochodem po mieście niech się uczy za młodu na dobrego kierowce
to daj mu jeszcze szklane wody dla kurazu :-) juz ojciec dyrektor mowil ze jeden jeszcze nikomu nie zaszkodzil hihih :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to wymyslił prezenty pierwszokomunijne i w ten sposób okradać kościół kat? Dzieciom powinno się wręczać obrączki czystości (tak propagowane przez kościół) i koniecznie posrebrzane,bo złote drożej kosztują,a te pieniądz z powodzeniem można przeznaczyć na potrzeby kościoła.Do tego można dołożyć biblię w obrazkach i homilie sancto subito na DVD.A pieniądze przeznaczone na prezenty,powino się w dniu komuni wręczać księdzu na tacę!Przecież ksiądz ma tyle potrzeb.Czasami nieślubne dzieci,które trzeba utrzymywać.Albo "gosposia" księdza,która za ...... nie będzie robiła tego w czynie społecznym.W zamian za "ofiary" złożone na tacę-ksiądz uszczęśliwi dzieciaczków obrazeczkiem (ponoć poświęconym).A może któreś z wybranych dzieci zostanie "podszczypane" lub nawet.....Aż strach pomyśleć. A wracając do obrączek czystości,to powinny one mieć regulowany obwód,bo za 2-3 lata,taka obrączka czystości już może nie wejść na pale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na komunię dostałej loda i nic więcej. Pamiętam to do dzisiaj. Dzisiaj kupowanie drogich prezentów dla dziecka to przesada i przekupstwo dla dobra wiary. Dziecko tego nie będzie pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkjhkj napisał:
A ja kupiłem dziecku nowy samochud a sobie 2 zgrzewy wódy zeby się impreza kręciła a mały niech sobie pojezdzi samochodem po mieście niech się uczy za młodu na dobrego kierowce
I będzie miał zapewne tak samo nasrane (sorry) w głowie jak jego tatuś."Jabłko nie pada daleko od jabłoni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ja na komunię dostałej loda i nic więcej. Pamiętam to do dzisiaj. Dzisiaj kupowanie drogich prezentów dla dziecka to przesada i przekupstwo dla dobra wiary. Dziecko tego nie będzie pamiętać.
Nie rozumiem...-dla jakiego dobra wiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze zegarek na reke, z 12-toma melodyjkami bedzie hitem wsrod młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ja na komunię dostałej loda i nic więcej. Pamiętam to do dzisiaj. Dzisiaj kupowanie drogich prezentów dla dziecka to przesada i przekupstwo dla dobra wiary. Dziecko tego nie będzie pamiętać.
O choroba!-tak małemu dziecku ktoś loda zrobił?! Toż TO pedofilia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o_O napisał:
Ja mysle ze zegarek na reke, z 12-toma melodyjkami bedzie hitem wsrod młodzieży
O tak...-zdecydowanie wśród młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na serio; to uważam,że co najwyżej powinno się jakąś niezbyt wypasioną-ale i nie najgorszą komórę dziecku kupić na Komunię(np.Nokia 3110 lub co najwyżej 6303)albo niedrogi rower górski(za około 400-500zł) lub MP3 i kilka "dodatków".np. sweter,buty Adidasa,radio,odtwarzacz DVD ,itp.,itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nic lepszego nie znajdziecie ######prezenty.okazje.info.pl/komunia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...