Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Komorowski w woj. lubelskim (program wizyty)

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 1 marca 2013 r. o 15:29 Powrót do artykułu
--------------------------PREZYDENTEM LUBELSZCZYZNY NIE JEST KOMORUSKI !---------------------------- A Prezydentem RP na Lubelszczyżnie jest dr. Jarosław KACZYŃSKI . Po pierwsze , że Lubelszczyzna głosowała na dr.Jarosława KACZYŃSKIEGO , po drugie , że tow.B.Komoruski nie podał prawdziwego nazwiska rodowego Szczynukowicz , że jest zamieszany w agenture sowiecką "WSI" , że nie podał prawdy iż ma poważne kłopoty z sercem czego zabrania KONSTYTUCJA RP . Czyli dla Nas ca łej Lubelszczyzny Prezydentem RP jest Patriota Oddany Polak Swojej Ojczyżnie dr. JAROSŁAW KACZYŃSKI !. Dr. KACZYŃSKI NIE STAWIA POMNIKÓW BOLSZEWIKOM W POLSCE JAK TO ROBI BRONISŁAW SZCZYNUKOWICZ !. Szczynukowicz jest PERSONA NON GRATA na Lubelszczyżnie !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie granat w d.u.p.e od Lubelaków pachołek Moskwy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
--------------------------PREZYDENTEM LUBELSZCZYZNY NIE JEST KOMORUSKI !---------------------------- A Prezydentem RP na Lubelszczyżnie jest dr. Jarosław KACZYŃSKI . Po pierwsze , że Lubelszczyzna głosowała na dr.Jarosława KACZYŃSKIEGO , po drugie , że tow.B.Komoruski nie podał prawdziwego nazwiska rodowego Szczynukowicz , że jest zamieszany w agenture sowiecką "WSI" , że nie podał prawdy iż ma poważne kłopoty z sercem czego zabrania KONSTYTUCJA RP . Czyli dla Nas ca łej Lubelszczyzny Prezydentem RP jest Patriota Oddany Polak Swojej Ojczyżnie dr. JAROSŁAW KACZYŃSKI !. Dr. KACZYŃSKI NIE STAWIA POMNIKÓW BOLSZEWIKOM W POLSCE JAK TO ROBI BRONISŁAW SZCZYNUKOWICZ !. Szczynukowicz jest PERSONA NON GRATA na Lubelszczyżnie !.
Idz do lekarza i módl się o zdrowie bo o rozum znacznie za pózno,niektórym choroba idzie w nogi niektórym niestety w głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
--------------------------PREZYDENTEM LUBELSZCZYZNY NIE JEST KOMORUSKI !---------------------------- A Prezydentem RP na Lubelszczyżnie jest dr. Jarosław KACZYŃSKI . Po pierwsze , że Lubelszczyzna głosowała na dr.Jarosława KACZYŃSKIEGO , po drugie , że tow.B.Komoruski nie podał prawdziwego nazwiska rodowego Szczynukowicz , że jest zamieszany w agenture sowiecką "WSI" , że nie podał prawdy iż ma poważne kłopoty z sercem czego zabrania KONSTYTUCJA RP . Czyli dla Nas ca łej Lubelszczyzny Prezydentem RP jest Patriota Oddany Polak Swojej Ojczyżnie dr. JAROSŁAW KACZYŃSKI !. Dr. KACZYŃSKI NIE STAWIA POMNIKÓW BOLSZEWIKOM W POLSCE JAK TO ROBI BRONISŁAW SZCZYNUKOWICZ !. Szczynukowicz jest PERSONA NON GRATA na Lubelszczyżnie !.
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnych nieuków. Ktoś kiedyś powiedział szkoda że ojciec za młodu nie wbił Ciebie w ścianę , bo przynajmniej byłoby na czym czapkę powieśić . A tak jesteś tylko zwykłym imbecylem i rozwijasz się nadal w w tym kierunku niestety . Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxellus Łoles napisał:
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnych nieuków. Ktoś kiedyś powiedział szkoda że ojciec za młodu nie wbił Ciebie w ścianę , bo przynajmniej byłoby na czym czapkę powieśić . A tak jesteś tylko zwykłym imbecylem i rozwijasz się nadal w w tym kierunku niestety . Brak słów
Ale ci CYCU tuSSkojeby sprały ten głupi czerwony łeb do cna.Jak nawet można być tak przymulonym przez tą czerwono- konfidęncką pajęczynę skończonym idiotą.Rozumiem że to wpływ michnika i tvn-u. Nic CYCU już z ciebie chyba nie będzie,może tylko niektóre organy na przeszczep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowy psychicznie napisał:
Idz do lekarza i módl się o zdrowie bo o rozum znacznie za pózno,niektórym choroba idzie w nogi niektórym niestety w głowę.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ????
bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Dostanie granat w d.u.p.e od Lubelaków pachołek Moskwy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniak napisał:
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
z twojego śmierdzącego TRUCHŁA nic nie wybierze wszystko na bacutil,zmączyć zapakować hermetycznie i w kosmos ,będzie jednego durnia mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniak napisał:
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości. [/quote] [quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156'] Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
Ale masz w tej głowie ,jak baran w torbie.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...