Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina na półmetku (wideo)

Utworzony przez drB, 13 grudnia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
"MOCNA CZWÓRKA"????? GRUNT TO MIEĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE!!! WYBORCY OCENIĄ PAŃSKIE DZIAŁANIA A RACZEJ ICH BRAK. JUŻ NIEDŁUGO!!!!!! SZKODA ŻE NABRAŁEM SIĘ NA PANA W TYCH WYBORACH. TAKIEGO BŁĘDU JUŻ NIE POPEŁNIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny ton komentarza...ogromny zawód....cudów się nie spodziewałem ale normalności....a jest fatalnie.... gospodarka (2+ do 3 minus) za strefe która leży,za kilka marketów sport 2 +...dwója za to że są stypendia inajczej byłaby jedynka......a juz rozdzielenie stypendiów,budowa stadionu,budowa basenów.atomsfera wokól sportu....to 0...... kultura mocna 4 jedyna dziedzina gdzie coś poszło do przodu drogi 1 +...plus za Jana Pawła....reszta nie da się normlanie komentować....ps jak sie nie ma na tunel to się poszerza pasy rozrywka 3......z jednej strony baseny nad zalewem,sylwester organizacja,ściezki rowerowe z drugiej brak aquaparku innowacja i determinacja ...okrągłe 0.......zero walki o laur kultury,zero walki o utrzymanie Motoru w 2 lidze i reaktywację żużla....zero walki o lepsze mpk,zero walki o inwestycje w lublinie transportowo-prestizowo-gospodarcze różnice między pruszkowskim i waislewskim sa takie że jak ten pierwszy coś zrobił w ważnej sprawie to to skopał a ten drugi nie robi nic a zaniechanie to tez skpanie sprawy Mówiąc językiem sportowym Pan Prezydent zachowuje się jak żużlowiec który zmienia po pokażdym przegranym biegu przełożenia i nie może trafić lub jak piłkarz zespołu potrzebującego remisu i przegrywającego od 1 minuty 0-1 a czas leci...flustracja i szamotanie się coraz większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się nie nabiorę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na pana,panie Prezydencie ale kierując się raczej poglądami politycznymi a nie pańską osobą.Przyznaję z bólem, że był to mój wielki błąd! Gdybym mógł cofnąć czas to mimo iż jestem wielkim antykomunistą to zagłosowałbym na panią Sierakowską.Nie sądziłem, że kiedykolwiek w życiu napiszę takie słowa ale jestem bardzo rozczarowany i zmęczony pana dwuletnim rządzeniem.Całkowity brak konsekwencji w działaniu, chaos, marazm(nic nie można , na nic nie ma pieniędzy, zrobimy to póżniej itd) zagraża poważnemu rozwojowi miasta które kocham i w którym żyję. Panie Prezydencie moja rada na następne dwa lata-niech pan przedstawi racjonalny plan działania oraz dobierze do jego wykonania ODPOWIEDNICH współpracowników(pokroju pana Żuka) a obecnym współpracownikom szybciutko podziękuję za współpracę. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...