Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
U mnie nie można było zrobić aktualizacji z wersji testowej 4.0.8 do tej właściwej 4.1.0.0, dopiero w jak poszedłem do dyspozytora to dał to informatykom i ci wgrali mi aktualizacje przez kabel usb z kompa, ale żeby było ciekawiej, pełnej synchronizacji dalej się nie dało zrobić. Dopiero jak powiedziałem informatykowi,że wydaje mi się że w moim terminalu jest coś nie tak z łącznością, to sprawdził ustawienia i potwierdził moje przypuszczenia. Zostawiłem im swój terminal i czekam, aż mi go poprawnie skonfigurują.
PS a jak mówiłem dyspozytorowi to wczoraj, i dziś to mówił ze to wina serwerów ze trzeba próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostałam info o mojego lidera że jeszcze tylko 2 godzinki i będzie wszystko ok. Oczywiście tak wszystko ok jak wczoraj i dziś od rana:) Pozdrawiam czekających rachmistrzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE tez lezy;/ kolejny dzien zmarnowany! Nie wiecie czy mozna juz teraz zrezygnowac ze spisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIgootka napisał:
LUBELSKIE tez lezy;/ kolejny dzien zmarnowany! Nie wiecie czy mozna juz teraz zrezygnowac ze spisu?
możesz zrezygnować w każdej chwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łódzkie i opolskie tak samo... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warmińsko-Mazurskia tak samo.. " z nieznanego powodu nie mozna nawiązać połączenia....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlkp. też leży wyskakuje mi błąd 501 przy próbie synchronizacji pełnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolnośląskie leży i kwiczy w polu... To jest jakaś kpina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tym błędem 501? ja mam jeszcze dopisane brak pliku certyfikatu urządzenia: skom.der. Do dyspozytora dodzwonic się nie można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma znaczyć wszystko?? kto za to odpowiada??nic nikomu nie działa .... obudzili się w GUSIE w dzień przedspisu!!!! paranoja. ja rezygnuje z tego. nic dziwnego ze bylo tak mało chętnych. do tvn !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co z tym błędem 501? ja mam jeszcze dopisane brak pliku certyfikatu urządzenia: skom.der. Do dyspozytora dodzwonic się nie można...
też mi to wyskakuje :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam to samo!!! błąd 501 brak pliku certyfikatu urządzenia:skom.der Paranoja!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uzyskanych informacji wiem, że wszystko stoi a nawet leży:) Nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy w końcu zacznie działać. Proponuję wyłączyć te "wynalazki" i poczekać na oficjalny komunikat czy to z GUSu czy z Softline'u. Szkoda naszych nerwów i czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie sobie teraz co będzie się działo podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2011 na wiosnę w przyszłym roku, gdzie spisowi będzie podlegało dużo więcej ludzi ponieważ będą spisywane gospodarstwa domowe, a nie tak jak teraz tylko gospodarstwa rolne... SOFTline będzie miało pole do popisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info od mojego lidera: trzeba poczekać do 14.00, a potem dzwonimy do dyspozytorów... no toż to kpina jest. Drugi dzień zmarnowany; współczuję tym, którzy specjalnie wzięli wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy przedłużą nam ten obchód przedspisowy o te dwa zmarnowane dni... Dziś już raczej nic z tego nie będzie, ciekawe co jutro?! Mam ochotę zrezygnować z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie można zrobić aktualizacji, polecam zrobić aktualizację awaryjną poprzez operę wgraną na telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggggg napisał:
jeśli nie można zrobić aktualizacji, polecam zrobić aktualizację awaryjną poprzez operę wgraną na telefon.
Co da aktualizacja, skoro synchronizacja szwankuje. Awaryjnie można jedynie aktualizację aplikacji pobrać, dane nie zostaną pobrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej mieć aktualizację wgraną i czekać na udaną synchronizację, niż nie mieć ani tego ani tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedźcie mi czy w ogóle macie mapy-ja nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...