Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy Garbowa

Utworzony przez Andrzej, 22 kwietnia 2011 o 09:37
Witam państwa. W latach dziewięćdziesiątych Gmina Garbów przeżywała dynamiczny rozwój. Mieszkańcy gminy skorzystali z dobrodziejstw takich jak telefonizacja i wodociągi. Władza dbała też o uczniów budując szkoły w pobliżu miejsca zamieszkania. Budowane były też porządne drogi, które wytrzymały do tej pory. W każdej wsi gdzie działały prężnie Ochotnicze Straże Pożarne były prowadzone działania usprawniające funkcjonowanie takich jednostek. Kwitła współpraca z partnerami z Niemiec oraz Austrii. Straż Pożarna dostała nawet prezent od przyjaciół z zagranicy w postaci sprzętu. Ostatnie dziesięciolecie to seria porażek i złych kroków władz, które działają przeciwko woli społeczności. Choćby zamykanie szkół, które są ośrodkami kultury na wsi, mimo prostestów rodziców i nauczycieli, nie proponując nic w zamian. Jednostki OSP są niedofinansowane. Jedynie OSP Garbów dostaje jakąkolwiek pomoc. O dynamicznym rozwoju OSP w innych miejscowościach dorównującym rozwojowi lat dziewięćdziesiątych można tylko pomarzyć. Niedługo strażacy nie będą mieli czym jeździć do pożarów. Upadła współpraca międzynarodowa, nie czerpie się doświadczeń od przyjaciół z Niemiec i Austrii. Gdyby poprzednie władze nadal mogły rządzić to budowa kanalizacji byłaby już skończona, a nie dopiero w trakcie powstawania. Na pewno też lepiej by dbano o życie kulturalne niż teraz. Prawdziwe zabawy dla społeczności a nie władzy organizuje tylko stowarzyszenie społeczne, a nie gmina. Nie ma współpracy między gminą a stowarzyszeniami, wszelkie działania są bardzo utrudnione. Nawet wyręczanie gminy w pomocy społecznej jest niemile widziane i wydawanie żywności jest obecnych rządzących utrudniane. Ale kto zrozumie biedę z rządzących? Popatrzcie na oświadczenia majątkowe. Wójt ma setki tysięcy złotych na koncie i nie widzi potrzeby się z nich wytłumaczyć. Wójt posiada samochód, ale nie wpisał go do oświadczenia majątkowego. Gmina wyzbywa się też majątku choc nie było takiej potrzeby i oddaje dobre lokalizacje, które powinny być chronione. Po sprzedaży wartościowej działki naprzeciwko kościoła został kościół zasłonięty od strony szosy warszawskiej przez duży budynek, który piękny nie jest. Pałac w Garbowie został oszpecony kamerami, które do niczego się nie przydają. Obecne władze nie potrafią nawet wybrać odpowiednich wykonawców dróg i chodników. Chodniki są za wąskie i się rozpadają. Nie są wykorzystywane Fundusze Unii Europejskiej na drogi. Przez to rozsypują się bardzo szybko i jest ich wciąż za mało niż pozwoliłyby na to środki unijne. Najgorsze jest to że ludzie nie dostrzegli tego co złe przed 21 listopadem zeszłego roku i dopiero teraz płaczą nad dokonaniem niewłaściwego wyboru. Obecne władze nie zdają egzaminu, nie dbają o mieszkańców, po co komu takie władze? Jak możemy to zmienić? Jakie błędy dostrzegacie? Co proponujecie? Zapraszam do debaty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko jest źle i nie pasuje. Nikt nie odpowiada więc chyba piszecie banialuki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Równie wartościowe wypociny jak jad wytaczany przez Andrzeja. Andrzej nie ma się czego czepić to pisze głupoty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: