Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator sprawdzi wojewodę Tokarską

Utworzony przez inspektor, 20 lutego 2008 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Medyk złożył także skargę do Wojewody Lubelskiego. Jednakże UW w Lublinie Wydział Kontroli i Nadzoru już ukręcił tą sprawę, bo wojewodą została w międzyczasie G. Tokarska. Działania Wydziału odnośnie tej sprawy są na granicy prawa to też należałoby sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Nasza Gienia wychodzi z cienia. Zaczyna błyszczeć coraz bardziej. A myślałem, że ta pani nic nie potrafi zrobić. A tu patrzcie jakie numery. Pozdrowienia dla Gieni. Tak trzymać, a będzie dobrze. Zielone ludziki na pewno nie zapomną i pomogą w trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można znależc ludzi uczciwych nie mających problemów z prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA KOBIETA NA TYM ZJDĘCIU TO WYGLĄDA JAK MOHEROWY ŻOŁNIERZ RYDZA I JAKBY MIAŁA 80 LAT I BYŁA NAD GROBEM...TO JEST WOJEWODA, NIE DZIWIE SIE,ŻĘ ONA DZIAŁA JAK DZIAŁA...TO MYŚLENIE Z LAT 20 XX WIEKU, MOJA CIOTKA EMERYTKA Z BERLINA TAK WYGLADA!!!CZEMU NA TYCH STANOWISKACH NIE MA LUDZI MŁODYCH ,KOBIET, MĘŻCZYZN, AMBITNYCH, WITALNYCH I NA ZDJĘCIU I W DZIAŁANIU, TYLKO TAKIE NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO BABCIE I DZIADKI???,WNUKI NIAŃCZYĆ A NIE DECYDOWAĆ O WOJEWÓDZTWIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie nie tylko nękała pana profesora ale jeszcze molestowała w pracy !!! Całe szczęście że Pan nie uległ profesorze, brawo dla Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA WOJEWODZINA TAKIE WOJEWÓDZTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tokarska -prawda jest po Pani stronie. Istnieje pilna potrzeba przewietrzenia tej lubelskiej stęchlizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guciu zgadzam sięw 100%, z wyjątkiem jednego. Wojewodzina to żona wojewody a nie urzędnik. Troszkę nauki nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Pigwa na salonach_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co oznacza "poskarżył się Sądowi"? Albo wniósł zażalenie na postanowienie Prokuratora, albo też wystąpił do Sądu z pozwem cywilnym. Co oznacza w każdym przypadku, że sprawa toczy się dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadki poświadczenia nieprawdy i przekroczenia uprawnień pracownika państwowego nie dotycza władzy a wyłącznie szarego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiecie kogo macie za wojewodę.Ta pani uważa że od momentu kiedy została wojewodą to jest nowym szeryfem który ustala zasady gry. Działa wedle zasady kto nie ze mną ten przeciwko. Wszystko wyjdzie w praniu. Bo kiedy ktoś kieruje się dumą a nie rozumem to tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy Lublin to w 99 % dzieci ludzi ze wsi, tej starej wsi złożonej w 50% z analfabetów, a w reszcie z dwu i trzyklasistów i z gdzie niegdzie sławojkami. Nawet w Biłgoraju jeszcze na początku lat sześćdziesiątych poprzedniego wieku w miejscu gdzie dzisiaj stoi ładny Ratusz było targowisko ze słynnym kiblem na środku. Widziałem szybkie zmiany Lubelszczyzny od lat sześćdziesiątych rejestrowane przeze mnie corocznie podczas odwiedzin stron rodzinnych. Dzisiaj z mieszkańców wsi i gmin nie warto sie naśmiewać, bo na dzisiejszej wsi jakość życia i postęp cywilizacyjny jest często wyższy niż w wielu dzielnicach stolicy województwa. Pani Wojewoda pochodzi z Biszczy i rządziła w Biszczy, dzisiaj gminie nowoczesnej, znanej także z bogatej, gospodarnej i patriotycznej przeszłości, kultywowanej tam do dnia dzisiejszego. Jej awans jest związany jak sądzę z bardzo aktywnym i skutecznym programem inwestycyjnym realizowanym przez nią w jej gminie. Ponieważ pochodzę z Lubelszczyzny śledzę jej rozwój w sposob naturalny, bowiem jej problemy są mi nadal bliskie mimo że wyjechałem stamtąd ponad 40 lat temu, gdyż są to moje strony rodzinne, a te zawsze się wspomina i odwiedza. Wychowałem sie w sąsiedniej gminie Potok Górny, a maturę zdałem w Biłgoraju. Dalsze losy związałem z Pomorzem Zachodnim i dzisiaj bogaty w wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie nie podzielam waszych uszczypliwości. Dużo zebrałem informacji o pani Wojewodzie, ponieważ jej awans także i mnie zaskoczył. Ale w miarę przyswajania sobie informacji żrodłowych o jej "uczynkach na służbie społeczności lokalnych" zacząłem rozumieć racje dla których została powołana na to stanowisko. Życzę jej i mieszkańcom Lubelszczyzny powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urbanista napisał:
Dzisiejszy Lublin to w 99 % dzieci ludzi ze wsi, tej starej wsi złożonej w 50% z analfabetów, a w reszcie z dwu i trzyklasistów i z gdzie niegdzie sławojkami. Nawet w Biłgoraju jeszcze na początku lat sześćdziesiątych poprzedniego wieku w miejscu gdzie dzisiaj stoi ładny Ratusz było targowisko ze słynnym kiblem na środku. Widziałem szybkie zmiany Lubelszczyzny od lat sześćdziesiątych rejestrowane przeze mnie corocznie podczas odwiedzin stron rodzinnych. Dzisiaj z mieszkańców wsi i gmin nie warto sie naśmiewać, bo na dzisiejszej wsi jakość życia i postęp cywilizacyjny jest często wyższy niż w wielu dzielnicach stolicy województwa. Pani Wojewoda pochodzi z Biszczy i rządziła w Biszczy, dzisiaj gminie nowoczesnej, znanej także z bogatej, gospodarnej i patriotycznej przeszłości, kultywowanej tam do dnia dzisiejszego. Jej awans jest związany jak sądzę z bardzo aktywnym i skutecznym programem inwestycyjnym realizowanym przez nią w jej gminie. Ponieważ pochodzę z Lubelszczyzny śledzę jej rozwój w sposob naturalny, bowiem jej problemy są mi nadal bliskie mimo że wyjechałem stamtąd ponad 40 lat temu, gdyż są to moje strony rodzinne, a te zawsze się wspomina i odwiedza. Wychowałem sie w sąsiedniej gminie Potok Górny, a maturę zdałem w Biłgoraju. Dalsze losy związałem z Pomorzem Zachodnim i dzisiaj bogaty w wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie nie podzielam waszych uszczypliwości. Dużo zebrałem informacji o pani Wojewodzie, ponieważ jej awans także i mnie zaskoczył. Ale w miarę przyswajania sobie informacji żrodłowych o jej "uczynkach na służbie społeczności lokalnych" zacząłem rozumieć racje dla których została powołana na to stanowisko. Życzę jej i mieszkańcom Lubelszczyzny powodzenia.
Dzisiejszy Lublin wygląda strasznie. Brud, smród i ubustwo. Jak dawne wsie z drankami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tym prokuratorem, są wyniki czy trzeba ja przeprosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...