Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratorzy od trzech lat badają katastrofę smoleńską. Co ustalili?

Utworzony przez ixi, 7 kwietnia 2013 r. o 09:14
w imieniu partii dziekujemy. Czyli wszytko zgodnie z planem. Cóż za spolegliwy "dziennikarzyna" bo chyba nie dziennikarz? np. "Badania wykazały złożenie tych ciał w niewłaściwych grobach." - chyba rażące błedy i zaniedbania w identyfikacji. Ale co w naszej rzeczywistości bardziej moralne od dziennikarzy sa prostytutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura niczego nie ustali ,bo jest dyspozycyjna!!!Z resztą co można ustalić na odległość???Oni latali do Smoleńska ,ale nigdy nie oglądali miejsca katastrofy i z nikim nie rozmawiali.Dziennikarze po filmie Gargas udowodnili im kłamstwo i niekompetencję! Nic nie pomoże czas na ulicę,bo biedny zawsze będzie winnym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te kłamstwa, przecież wszyscy wiedzą że jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pierwszej chwili zamachu robiono wszystko, aby niczego nie wyjasnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta katastrofa, mnie to obchodzi tak jak to że kto sąsiadki ma sraczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko jeszcze raz świadczy o wielkiej ułomności prokuratury i całego szeroko rozumianego polskiego wymiaru sprawiedliwości. To wszystko jest chore tak jak całe państwo polskie, skażone kiedyś głęboką sovietyzacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadna prokuratura,tylko zwykła popierdułka soviecka składająca się tylko z pachołków Moskwy i pilnująca aby NIC nie wyjaśnić. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata kłamstw i zacierania śladów przez rząd i NPW oraz żmudna praca Macierewicza przekonały mnie, że to nie był zwykły wypadek. A naprawdę w niego wierzyłem zaraz po katastrofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie to, że już 3 lata "ryją" i niewiele z tego wynikło -a wszystko to za nasze (podatników) pieniądze -no i podpuszczają naiwny naród, że "szukają prawdy"! Ciekawe gdyby musieli za własną kasę zapłacić za ekshumację oraz wszelkiej maści ekspertów -czy wtedy byli by tacy "hardzi" w szukaniu prawdy?! Za podatników pieniądze prowadzą badania -a to po to, aby potem za podatników kasę wydrzeć dodatkową kasę jako "dziękczynienie i odszkodowania" za własną tragedię! Czemu Narodzie dajesz się tak manipulować?! -manipulować przez PISiorów oraz PełOwców?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kloc-mayster napisał:
Wkurza mnie to, że już 3 lata "ryją" i niewiele z tego wynikło -a wszystko to za nasze (podatników) pieniądze -no i podpuszczają naiwny naród, że "szukają prawdy"! Ciekawe gdyby musieli za własną kasę zapłacić za ekshumację oraz wszelkiej maści ekspertów -czy wtedy byli by tacy "hardzi" w szukaniu prawdy?! Za podatników pieniądze prowadzą badania -a to po to, aby potem za podatników kasę wydrzeć dodatkową kasę jako "dziękczynienie i odszkodowania" za własną tragedię! Czemu Narodzie dajesz się tak manipulować?! -manipulować przez PISiorów oraz PełOwców?!
To żyd tym narodem kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...