Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odbiło jej, jak nic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
qrde jak nie Chodel to Karczmiska.....a może ona też dmuchała w kurę????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zawiadomili prokuraturę?!?!?!? guzik prawda to moja znajoma zawiadomiła policję i prokuraturę bank nie kwapił się do poinformowania prokuratury, psipadek?!?!?! czy nie sami rozsądźcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Nie ma z czego robić sensacji – przekonuje nas Józef Marcinkowski, dyrektor oddziału w Karczmiskach" - toż to takie normalne, że człowiekowi giną pieniądze z konta -chciałoby się powiedzieć. Ktoś już musi trząść porciętami, bo gdzie był nadzór, procedury itd????? Czujność uśpiło zdrowe, wiejskie powietrze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dyrektor chyba z jego wypowiedzi wynika,że wie aby o 1 osobie której zabrano zkonta pieniądze a zapomniał o kilku innych osobach, którym także podwinęła kase!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wniosek z tego nie trzymać pieniędzy w byle jakim banku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłam klientką tego banku i powiem szczerze jestem oburzona całą tą sytuacją okazuje się że PANI do której każdy z klientów tego banku miał zaufanie powierzając jej własne pieniądze potrafiła to w sprytny sposób wykorzystać. To jest czyn nie dopuszczalny bez wątpienia ale czy moze mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czym przez ten czas zajmowało sie kierownictwo tego banku????????? gdzie był nadzór ???????????( tradycyjnie siedział i pierdział w stołki??????!!!!!!!!!!!!) powiem krótko ta pani nie mogła zrobić tego sama,pracownicy tego banku wszyscy bez wyjątku powinni w trybie natychmiastowym zostać zwolnieni inaczej bank spółdzielczy straci wielu klientów a co za tym idzie oczywiscie pieniędzy.Jeżeli chodzi o pokrzywdzonych( jak się okazuje jest ich więcej) w tej sprawie bank powinien wypłacić im odszkodowanie za narażenie ich na utratę zdrowia (wiem przez co przechodzą, z uwagi na to że jedną z pokrzywdzonych jest moja dobra znajoma)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilku osobom ta oszustka okradła konto nie tylko jednej osobie. Dlaczego Bank nie mówi o podrabianiu umów kredytowych?????????? Przeciez to pewna informacja ze takie coś miało miejsce!!!!!! Zresztą tam pół banku to masa ponuraków była!!!!! Dziadostwo jak ta cała Gmina, bród, smród i ubóstwo, zero perspektyw dla młodych osób, wójt aby straż pożarną widzi, W gminie to jak w chlywie, chociaż i tam niektórzy mają czyściej, no ale co zrobić!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z Joly, ponieważ wszyscy mówią, że to nie tylko jedna osoba która została okradziona! A co do gminy to chyba racja!!! Zero perspektyw ludzie wyjeżdżają stąd, zero rozrywki. Nie masz znajomości??!!!-Zapomnij o pracy w Urzędzie Gminy, szkole, gimnazjum itp., Zaczynając od sekretariatu Gimnazjum w Karczmiskach - Córka wójta, Szkoła Podstawowa w Zaborzu - księgowa która dawno powinna być na emeryturze (rodzina wójta), Sprzątaczka w gminie - osoba która jest na rencie, mimo to pracuje - Efekt - Bród, stodoła i gomora wstyd dla Gminy, Kierownik referatu jednego w gminie - osoba z 40 ha pola, masą świń, brudem za pazurami,i zero wiedzy o swojej pracy!!! Osoba pracująca w dziale zagospodarowania przestrzennego Pani K.K, pomimo kilkudziesięciu lat pracy i efektów pracy nadal jest zwykłym pracownikiem zarabiającym ok. pewnie 2000zł mimo iż to jej należała się ta posada kierownika, Pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej - nadużywający alkoholu, bez wiedzy pracownik, kierowniczka ZGK urwana od pługa, zero wyglądu kierownika!! Wygład Urzędu Gminy od zewnątrz po remoncie może być, w środku nadal skansen i muzeum. Proszę zobaczyć na stronę internetową sąsiedniej z gmin Wilków, na bieżąco informacje, inwestorzy inwestują, budują pensjonaty, wójt współpracuje z mieszkańcami nie tak jak u nas taki gbur siedzi. Drogi masakra jeśli chodzi o powiatowe to tragedia, gminne jeszcze jeszcze. Niedbalstwo o nic , zobaczmy nawet na rzekę Karczmianke, to jest rzeka?? To jest ściek płynący! Strategia rozwoju Gminy?? To remont świetlic wiejskich, a po co ten remont jak dzieci nie ma na wsi??? Kto tu będzie zostawał? Kto będzie dzieci robił w takiej sytuacji?? ) Jednym słowem takie Białoruskie Hawaje te Karczmiska i ta cała Gmina, a jaka Gmina tak i inne jednostki czy to samorządowe czy to np. Bank Spółdzielczy oddział w Karczmiskach:)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boberek trafiłeś w samo sedno BBiałoruskie Hawaje i opis słynnego czarnego pazura najlepsze. Ale co tam, władza szczyci sie że Karczmiska mają 600 lat (podobno). I co? Była Spółdzielnia, było kino, mleczarnia, oświetlony park z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami, kolej i stacja PkP, bar a teraz jest 600lat "osiągnięć" w tym prawie 20 lat władzy jaśnie panującego Wójta. Może wreszczie czas na zmiany. Ludzie obudźmy sie ! i skończmy w końcu ten nepotyzm panujący w Urzędzie Gminy. Zapomiałabym, że jeszcze mamy kształcenie ustawiczne w remizie ha, ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem prezes zadziałał dobrze. Ciekaw jestem jakie odszkodowanie trzeba by zapłacić pracownicy, gdyby okazało się, że oskarżenia wobec niej były bezpodstawne, a winien przywłaszczenia tej kwoty był ktoś inny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no wiesz panie "opanowany"gdyby nie była winna nie przyznałaby sie do zarzucanych jej czynów to chyba normalne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Joly22 napisał:
Kilku osobom ta oszustka okradła konto nie tylko jednej osobie. Dlaczego Bank nie mówi o podrabianiu umów kredytowych?????????? Przeciez to pewna informacja ze takie coś miało miejsce!!!!!!
Słyszałem, że niektórzy ludzie są aż tak głupi, że próbują wykorzystać to zamieszanie w banku, żeby wyłudzić jakieś pieniądze. Że niby ta pani też im coś skubnęła. Podobno przychodzą tacy ,,pseudoposzkodowani'' do banku. Szkoda tylko, że to zaciemnia wyjaśnienie całej sprawy i odwleka szybkie jej zakończenie z wypłatą przywłaszczonych pieniędzy faktycznie poszkodowanym włącznie. Prokuratura na przesłuchaniu ustali to na 100% bo z akumulatorem na ..... jeszcze nikt nie kłamał. Ciekaw jestem, ilu idiotów wtopi w ten głupi sposób.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwi mnie, że ludzie nie wiedzą ile mają kasy na koncie. Jak bym miał takie pieniądze, to z pewnością bym się interesował od czasu do czasu co się z nimi dzieje, kiedy upływa okres kapitalizacji odsetek itp. Z tego wynka, że ludzie nie dbają o swoje finansowe interesy, skoro nie wiedzą co się dzieje z ich kasą bo w przeciwnym wypadku nie zgłaszali by się się całymi gromadami do banku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bym nie dramatyzował. Mogło być gorzej. W bankach internetowych to dopiero jest pole do popisu dla oszustów. Wirtualne pieniądze, jakieś kody do których nie wiadomo kto ma dostęp, zlecanie usług przez telefon. Tam to dopiero można zrobić gruby przekręt. Gdybym na to wpadł wcześniej już dawno bym pracował w biurze obsługi klienta takiegio banku. Ciekawe czy ktoś ma takie statystyki ile tam forsy znika z kont. Tam poszkodowanych liczy się w tysiącach. Więc w tym przypadku skala oszustwa nieporównywalna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wracaąc do Urzedu Gminy zgadzam sie z waszymi wypowiedziami BOBER wiesz jak to jest ręka ręke myję ) pracownicy nie potrafią wykonywać czynności za które pobierają z naszych podatków pensje nie umieją udzielać informacji ,lekceważą interesantów, kpią z nich, potrafią wyśmiać się w twarz ludziom którzy tak naprawde ich żywią,zwracają się w sposób opryskliwy,zero kultury i tolerancji w stosunku do innych wogóle nie mają pojęcia jak powinien sie zachowywac urzednik państwowy a tym bardziej jak powinien wyglądać wchodzac , do urzedu ogarnia mnie przerażenie widze cos w rodzaju sabatu który przyświecają kłębiące sie tumany dymu papierosowego ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!!!!! URZĄD Z CZASÓW KOMUNY brud smró i ubustwo. Może warto BY było zastanowić się nad zmianami kadry pracowniczej. GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU PRACOWNICZEGO ZA NAGANNE KREOWANIE WIZERUNKU URZĘDU PAŃSTWOWEGO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZDZIWIONY NIE DZIW SIE TAK BO PO TO SĄ PRZECIEŻ BANKI BY LUDZIE W BEZPIECZNY SPOSÓB MOGLI LOKOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE PRAWDA ŁAŻENIE KILKA RAZY W TYGODNIU I DOPYTYWANIE SIE CZY JESZCZE SA NA NASZYCH KONTACH PIENIĄDZE JEST RACZEJ PORONIONYM POMYSŁEM POBIERAJĄ PRZECIEŻ OPŁATE ZA PROWADZENIE KONTA (i to wcale nie taką małą) WIĘC NIECH PROWADZĄ TE KONTA W NALEŻYTY SPOSÓB
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tej waszej wsi to ludzie zawsze robią Z IGŁY WIDŁY. Businesmani kradną miliardy, politycy defraudują podobne kwoty i jakoś nikt z tego nie robi sensacji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinszowania mieszkańcom Karczmisk za dwóch Zeniów i ich otoczki. "sto dwadzieścia lat tradycji". Tradycję utrzymują, o co pretensje. Czekajcie dalej, aż Wam na ... ją na głowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~MARTA~ napisał:
ZDZIWIONY NIE DZIW SIE TAK BO PO TO SĄ PRZECIEŻ BANKI BY LUDZIE W BEZPIECZNY SPOSÓB MOGLI LOKOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE PRAWDA POBIERAJĄ PRZECIEŻ OPŁATE ZA PROWADZENIE KONTA (i to wcale nie taką małą) WIĘC NIECH PROWADZĄ TE KONTA W NALEŻYTY SPOSÓB
Ludzie!!! Po co nosicie pieniądze do banku? Odkładajcie do skarpety, w poduszkę, albo do szafy między ciuchy! W tym przypadku nikt od nas opłat za prowadzenie konta nie będzie pobierał! Jak ktoś oglądał program, o złodziejach, którzy robili takie ,,kontrolowane włamania'' to w szafie zawsze znajdowali niemałe kwoty żywej gotóweczki. Za to pieniądze zdeponowane w banku nie kuszą żeby je natychmiast wydać. Wiadomo jakie ludzie mają potrzeby. Zawsze jest coś co byśmy chcieli kupić. Zmienić auto na lepsze (bo śąsiad przecież też zmienił na nowszy), na wycieczkę pojechać, dzieciaki (już dorosłe) podratować finansowo itp. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że z szafy gwizdnie kasę młodociany wnuczek, mąż pijak przechla itp. Jak sądzicie? Gdzie jest kasa bezpieczniejsza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 82

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: