Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
I jeszcze jedno zdanie do 'gościa' który mnie w oczy kole-pora zmienić wójta bo on dla mnie jest takim karczmiskim Fidelem Castro.tylko na kogo?znasz kogoś lepszego?bardzo chętnie zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k.e słuchaj to czy jestes pracownikiem czy tez nie ( chodz w dalszym ciągu utrzymuje ze tak) szczerze wali mnie to ale przestań ich bronić otwórz w koncu swoje oczy i zacznij nimi patrzec może dostrzerzesz to co my. Twoja głupota którą nam zarzucasz doprowadziła do tego ze jestes wpatrzony w urzad gminy jak w obrazek żałosne. Zastanawia mnie jedno jaką masz z tego korzysc bo nie wierze ze robisz to bezinteresownie. Czy uważasz ze byłoby nas tu tyle ???? tych jak nas określiłes narzekających gdyby wszystko było w porzadku otóż nie więc jak się okazuje jednak coś jest nie tak . Ten artukuł ma zupełnie inny tytuł który dotyczy całego społeczensdtwa Karczmisk i okolic, urząd gminy również nas dotyczy nie mamy innej możliwości wyrażenia swojego zdania więc piszemy pod nim( to tak dla wyjasnienia zebyś nie musiał nadwyręrzac swoich szarych komórek których jak sie okazuje masz niewiela)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ludzie~ja cie popieram masz racje gmina nie składa się tylko z Karczmisk oprócz nich są jeszcze inne wsie które naprawde potrzebuja pomocy od lokalnej władzy ale jak mozna zaobserwowac władza na nich sie wypina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie napisał:
może wójt by zrobił świetlice dla młodzieży, a nie tylko karczmiska są najważniejsze w tej gminie MOŻE KTOŚ MNIE POPRZE Z TĄ WYPOWIEDZIĄ
popieram się z tą wypowiedzią. Na Wymysłowie nie ma nic zrobionego przez wójta. może ktoś zainteresuje się młodzieżom żeby zrobić świetlice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co świetlica? Niech będzie wykorzystany należycie nasz "GOK"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Ja chciałbym poruszyć sprawę oświetlenia w "kochanych" karczmiskach. Dlaczego część II o 22 z minutami tonie w ciemnościach strach przejść żeby w głowę nie zarobić. Czy jest ktoś kompetentny aby to załatwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły a kto w tej gminie jest kompetentny -chyba nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Nie poradzisz bracie mój gdy na tronie siedzi Hu..j:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIABEŁ STRZELA PAN BÓG KULE NOSI.... DZIĘKI NIEFRASOBLIWIE ODSTRZELONEJ PRACOWNICY BANKU ZAINICJOWAŁ SIE DYSKUSJA, KTÓRA MOŻE I POWINNA PRZEKSZTAŁCIĆ SIĘ W FORUM DYSKUSYJNE CO I W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZMIENIĆ RATUJĄC GMINĘ. bO GDZIE SIĘ NIE RUSZYSZ W POLSKĘ TAM SPOTKASZ ZIOMKA:) KTÓRY WSPOMINA DAWNE DZIEJE. a PROPOS ŚWIATŁA W KARCZMISKACH II: MOŻE WŁADZA WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA JAK CIEMNO TO PRZYJEMNO I SIEDŹTA LUDZISKA W CHAŁUPACH ....aLE W KOŃCU SĄ ULICE TYLE ŻE NIE OŚWIEYTLONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację że do Pana Eduarda R. nie można mieć zastrzeżeń ponieważ zmienił się bardzo i jako nieliczny stara sie pomagać i przepraszam za to dodanie o AA. Przesadziłem z tym , i może on być przykładem dla innych , ale reszty słów nie żałuje ponieważ reszta to banda bękartów dla których nie raz byłem w tym urzędzie jak intruz, byłem nie przyjemnie obsługiwany, odpowiedzi na moje pytania nie były kompeltne lub mnie zbywano!!! To banda komunistyznych urzęników PSL-owskich złodzieji, taka jedna WIEŚNIACKA PARTIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie dzieje, SUPEROSKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zaskakuje mnie to że sprawa z aferą banku przeniosła się na urzędników z Urzędu Gminy. I myśle że nie bez powodu to wszytko i chyba oni sami za to winę ponoszą. Myśle że obecny materiał na wójta wyczerpał sie i czas na zmiane. Polska sie zmienia unowoczesnia a wojt stoi w miejscu zyje latami 80 90 jeszcze, dlatego potrzeba kogos nowoczesnego. Karczmiska maja wielki potencjal tylko trzeba go odpowiednio wykorzystac. Dlaczego nie zainwestujemy w jakis zalew , w turystyke w rozwoj jej. Karczmiska naprawde maja warunki do rozwoju tej gałęzi. Tylko musi być ktoś taki kto to dostrzeże!!! Jeśli dalej w Radzie Gminy będą zasiadać zwykłe chopy ze wsi (rolnicy) To dalej bedziemy jedynie rolniczą gmina!!! 2 mlodych radnych nie wystarczy!!! Zastanowmy sie jak pojdziemy do wyborow!!! Urzednicy czas sie zmienic , gdybyscie sie starali , gdybyscie byli przyjemni, i z usmiechem przyjmowali petentow to tych wszystkich uwag nie bylo by na tym forum!!!! Jest to jedynie wasza wina i wy odpowiadacie za to! Panie Edwar..podziwiam za radykalna zmiane oby wielu osobom to sie udawalo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zły a kto w tej gminie jest kompetentny -chyba nikt
Z wielką radością oddamy Wam Zenia - Kapelusznika! Doskonały materiał na Wójta Karczmisk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babol tez tak uwazam Turist w kazdym miejscu można z niczego zrobic coś tyko jak sie chce no bo jak sie nie chce to po co rozumiesz i tak ostatniego pensja trafi do rączek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do k.e słuchaj to czy jestes pracownikiem czy tez nie ( chodz w dalszym ciągu utrzymuje ze tak) szczerze wali mnie to ale przestań ich bronić otwórz w koncu swoje oczy i zacznij nimi patrzec może dostrzerzesz to co my. Twoja głupota którą nam zarzucasz doprowadziła do tego ze jestes wpatrzony w urzad gminy jak w obrazek żałosne. Zastanawia mnie jedno jaką masz z tego korzysc bo nie wierze ze robisz to bezinteresownie. Czy uważasz ze byłoby nas tu tyle ???? tych jak nas określiłes narzekających gdyby wszystko było w porzadku otóż nie więc jak się okazuje jednak coś jest nie tak . Ten artukuł ma zupełnie inny tytuł który dotyczy całego społeczensdtwa Karczmisk i okolic, urząd gminy również nas dotyczy nie mamy innej możliwości wyrażenia swojego zdania więc piszemy pod nim( to tak dla wyjasnienia zebyś nie musiał nadwyręrzac swoich szarych komórek których jak sie okazuje masz niewiela) Myśl co chcesz, masz do tego prawo.ale jak mnie nie znasz to nie oceniaj ile mam szarych komórek.jeżeli czujesz się lepiej dzięki temu co piszesz to sobie pisz.może wystartujesz w przyszłorocznych wyborach?będziesz mógł coś zmienić jak wygrasz.chyba że wolisz tylko narzekać.i masz rację jest coś nie tak.ale na forum tego nie zmienisz.i jeszcze jedno-nie bronię nikogo a napewno urzędników i wyobraź sobie piszę zupełnie bezinteresownie.startuj na wójta-powodzenia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłączajcie światło na ulicach jak najwcześniej, bawcie się i ludzi tylko na x-leciach, a gmina zbankrutuje bo będzie musiała wypłacać "becikowe". A potem jeszcze te niedochodowe szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Gminy, racja totalny burdel i brak kultury. Chcąc się wymeldować musiałam czekać 40min az szanowna Pani ... ruszy swój szanowny zad i pofatyguje się złożyc jeden głupi podpis. połowa z pracowników Gminy powinna być na emeryturze, ale nieee musze czekać i grzać stołki swoim synowym, prawda Pani ...? Natomiast opieka społeczna to jeden wielki skandal niekompetencja. No ale cóż kto mieszka na Zaborzu lub w sasiedniej wiosce zabitej dechami ten ma pracę w gminie. szok i skandal
Ostatnio edytowany 30 listopada 2009 r. o 14:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na marginesie jak wygląda sprawa "tytułowa" tego forum. wie ktoś może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, jak jest ze sprawą banku? Co do urzędu, to prawdy trochę w tych krytykach jest, ale też podejście petenta ma znaczenie. Jakoś bez problemów załatwiam wszystko co potrzeba i nie mam problemów z opryskliwością urzędników. Wiadomo, że czasem poczekać trzeba, ale pamiętajmy też, że "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" i chamskie podejście do urzędnika spowoduje podobną reakcję tegoż w naszym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k.e. napisał:
I jeszcze jedno zdanie do 'gościa' który mnie w oczy kole-pora zmienić wójta bo on dla mnie jest takim karczmiskim Fidelem Castro.tylko na kogo?znasz kogoś lepszego?bardzo chętnie zagłosuję
Stary, kiedy ten pan -na ten przykład- opuści ten padół (a każdy kiedyś musi) lub przegra w kolejnych wyborach (choć zielone ptaszki ćwierkają, że chce być teraz tylko vice - do emerytury) to dopiero będzie płacz. Toż to nasz wódz i duma- bez niego gmina zawali się poplączą się niektórych kariery... A ja myślę, że może być tylko lepiej i to jest niewątpliwa zasługa tego jegomościa i jego równie udanych wybrańców. Dzień dobry dumni urzędnicy i urzędniczki.... miłego dnia. Co tam macie nowego na naszej klasie - to do tych bardziej gramotnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...