Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
******stopwiatrakom.eu/aktualnosci/2052-list-do-redakcji-stopwiatrakom-eu-w-sprawie-hałasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu bedą przyjmowali? niedelugo bedzie wiecej urzednikow niz ludzi w gminie. no ale stac ich chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu, ale miejsce dawno zajęte tak jak poprzednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest , że na stronie urzędu gminy szkoła mieni się największym beneficjentem środków unijnych a inspektor oświaty z tego tytułu dostaje minusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział mapę utrzymania zimowego dróg w gminie? Cóż takiego się stało że wiele dróg które do tej pory były odśnieżane w tym roku nie będą. Czyżby nastąpił podział na lepszych i gorszych mieszkańców gminy którym nic się nie należy? Czy w ogóle ktoś mi może wytłumaczyć jakie były kryteria ustalania którym drogom odśnieżanie przysługuje, a którym nie. Mam nadzieję że głównym kryterium nie było miejsce zamieszkania urżedników gminy i ich rodzin. Co ciekawe ze strony gminy zniknęła mapa utrzymania zimowego dróg z zeszłego roku. Pewnie dlatego aby mieszkańcy nie mogli porównać ile dróg zostało pozbawionych odśnieżania. Jak widać gmina nie tylko że stoi w miejscu to jeszcze się cofa. Mamy XXI wiek a mieszkańcom nie potrafi się zapewnić w okresie zimowym bezpiecznego dojazdu do własnej posesji. Pewnie dlatego że pieniądze idą na bardziej potrzebne tylko nie wiadomo dla kogo rzeczy. Brawo! Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku śniegu nie będzie zbyt wiele, albo że pojazdy odbierające śmieci utkną na którejś z nie odśnieżanych dróg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które drogi nie będą odśnieżane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
czy ktoś widział mapę utrzymania zimowego dróg w gminie? cóż takiego się stało że wiele dróg które do tej pory były odśnieżane w tym roku nie będą. czyżby nastąpił podział na lepszych i gorszych mieszkańców gminy którym nic się nie należy? czy w ogóle ktoś mi może wytłumaczyć jakie były kryteria ustalania którym drogom odśnieżanie przysługuje, a którym nie. mam nadzieję że głównym kryterium nie było miejsce zamieszkania urżedników gminy i ich rodzin. co ciekawe ze strony gminy zniknęła mapa utrzymania zimowego dróg z zeszłego roku. pewnie dlatego aby mieszkańcy nie mogli porównać ile dróg zostało pozbawionych odśnieżania. jak widać gmina nie tylko że stoi w miejscu to jeszcze się cofa. mamy xxi wiek a mieszkańcom nie potrafi się zapewnić w okresie zimowym bezpiecznego dojazdu do własnej posesji. pewnie dlatego że pieniądze idą na bardziej potrzebne tylko nie wiadomo dla kogo rzeczy. brawo! pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku śniegu nie będzie zbyt wiele, albo że pojazdy odbierające śmieci utkną na którejś z nie odśnieżanych dróg.
to jest efekt ciężkiej pracy i szczytu możliwości twórców? jak można coś takiego zawiesić ogólnie dostępnym, publicznym miejscu?  ***s://ugkarczmiska.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//mapa_-_zimowe_utrzymanie_drog.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
." Mam nadzieję że głównym kryterium nie było miejsce zamieszkania urżedników gminy i ich rodzin." Najlepiej by było , żeby zatrudnić w urzędzie tylko mieszkańców z jednej ulicy i to blisko urzędu (np.ogrodowa ) i będą niskie koszty odśnieżania.A która firma będzie odśnieżać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki zatrudnienia wice? Czy hala już nam odbija się czkawką? Może jedno i drugie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jest dobry dzień by zobaczyć skutki braku odśnieżania. Rusz kolego zadek od biurka, to zaobaczysz, co będzie się działo wkrótce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nie mówiłam że miejsce zajęte już w momencie ogłaszania? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie Info, która zatrudniona w opiece z Zofijanki czy z Wolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam ciekawego na sesji się działo, że radni przebąkują o zmianach przewodniczącego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już możesz sam sprawdzić jak prywate sie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solary: tak, foroprąd: nie . taki jest stan dofinasowania projektow na dzień 4 stycznia 2017r. ***rpo.lubelskie.pl/aktualnosc-551-18_samorzadow_z_dotacja_na_oze.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam wczoraj za akcja na dwójce była wieczorem? Straży się najechało, chyba i erka była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni o budżecie dyskutowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to jeszcze nie ma budżetu, jak dla mnie, to ta rada jest do wymiany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrały się mądre i na złość wójtowi nie uchwalili :) Nie wiem tylko po co na złość robią i dlaczego nie liczą się z mieszkańcami gminy. Widzę informację, że mają uchwalać 30 stycznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba ostatni dzwonek, a a propos dzwonków i dzwonów, ponawiam pytanie o wczorajszego dzwona na Dwójce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...