Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PROKURATURA W OPOLU LUBELSKIM

Utworzony przez baciar, 3 lipca 2008 r. o 04:33
Gość napisał:
a "suchy" przez CH
ja wole przez samo h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suhy128 napisał:
ja wole przez samo h
Jesteście biednymi, prostymi (aż do bólu), opóźnionymi w rozwoju (intelektualnym i emocjonalnym), ludzikami. Sprowadzacie na świat dzieci, które odziedziczą po was dokładnie to samo, co sobą reprezentujecie. Jesteście ZERAMI. Jesteście "pustakami". Zgadnijcie, co jest sumą ZERA i PUSTAKA? Nic innego, ponad to, co sobą reprezentujecie... Genetyka jest nieubłagana. Rządzi się swoimi prawami.... Robicie krzywdę istotom, które miałyby lepiej, gdyby nigdy nie pojawiły się na świecie. Dobranoc. Jeśli nie kastracja i sterylizacja, to chociaż tabletki antykoncepcyjne. Albo zwykła "gumka" - do nabycia w kiosku Ruchu... Chyba, że w Opolu Lubelskim nie ma kondomów?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baciar zbanowany/a, nie ma co denerwowac innych. Na nic bluzgi i wyciąganie brudów, to do niczego nie prowadzi. Zamykamy to forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oto skrócone życie Sylwii G.. Inaczej dobrej matki która interesuje sie życiem innych dzieci .A losem swojego małoletniego syna Oskara wcale się nie interesuje się ponieważ . Od małego Oskarem zajmowała sie Arleta S, oraz Karolina G. Sąsiadka Sylwii G Dzieckiem opiekowali sie z powodu takiego że Sylwia G wolała sobie pójść do baru o nazwie ratusz oraz czasami Karczma w raz z kolegami na piwo .Mało tego Sylwia ciągle siedziała na przystanku bus w Opolu Lubelskim . A wiem to z takiego powodu że po sylwie G chodziłem ciągle z kolega Danielem G jej sąsiadem na prośbę jego siostry Karoliny G która opiekowała sie Oskarem podczas nieobecności matki Karolina G była umówiona a Sylwia G nie zjawiała sie na omówiony czas i dla tego wraz z Danielem G musiałem po nią latać do barów lub na przystanek . Ponadto rodzina państwa G jest patalogiczna ponieważ tata Sylwii G jest alkoholikiem który pije codziennie wino po których wszczyna awantury domowe a matka Sylwii G leżała w szpitalu dla psychicznie chorych . Mało letni Oskar syn Sylwii G prawdo podobnie kradł kanapki w przedszkolu o czym mi powiedziała Izabela P której dziecko chodziło razem z Oskarem do przedszkola.Oskar w pewnym roku nie pamiętam dokładnie w który wiem że to było w lejosa małoletni Oskar wybiegł sam na ulice nie zważając na samochody ciekawe co w tym czasie robiła jego matka?????????.Że nie pilnowała swojego syna.Ponadto małoletni syn Sylwii G ciągle stoi na schodach od strony jezdni bez opieki przy czym zaczepia starsze osoby których wyzywa od głupków i karze im spier***ać . Czy waszym zdaniem Oskar jest dobrze wychowanym dzieckiem ?????. Sylwia G pije w obecności swojego syna piwo czy tak powiną robić matka mało letniego syna . Pewnego razu gdy poszedłem na plac zabaw z bratankiem oraz kolegą i jego synem Oskar syn Sylwii G ciągle wyzywał inne dzieci oraz ciągle szarpał je za bluzkę . Oczywiście Sylwia G zamiast interesować się swoim synem była zajęta pisaniem sms lub rozmowa przez telefon . I czy rodzina Baszczów jest patalogiczna gdzie dzieciom nie dzieje sie krzywda i dzieci maja szacunek dla innych osób .Gdzie Oskar jego niema bo zaczepia i wyzywa starszych przechodniów czy można powiedzieć ze to dzieci państwa Baszczów są źle chowane . Gdy rodzicie nie spożywają alkoholu przy dzieciach tak jak to robi Sylwia .Mało tego Sylwia G chodzi w majtkach oraz staniku przy swoim synu oraz sąsiadach w postaci opalania sie w centrum miasta . To Sylwia sama sobie powinna założyć sprawę o znęcanie sie nad swoim synem a nie rodzinie państwa Baszczów .Gdyż Sylwia wyżywa swojego syna od nie dorobków sku***synów oraz bękartów itp. Pewnego razu siedząc u państwa Baszców przesz ścianę było słychać jak Sylwia G zaczęła krzyczeć do swojego syna cytuje: słowa Sylwii G ,,ty bękarcie zamknij się bo cię zabije ".Czy tak matka powinna odzywać się do swojego dziecka?????? . Czy to są poprawne słowa kierowane od matki do syna ????? po mojemu Sylwia powinna zająć sie sobą i swoim dzieckiem a nie życiem innych ludzi. Bo jak każdy wie łatwo napisać o innych ale trudno o sobie . A wy ludzie zastanówcie sie co piszecie o innych skoro nie znacie sytuacji .
Ostatnio edytowany 21 lipca 2008 r. o 09:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(suhy128 @ 20.07.2008, 19:09) * ja wole przez samo h Jesteście biednymi, prostymi (aż do bólu), opóźnionymi w rozwoju (intelektualnym i emocjonalnym), ludzikami. Sprowadzacie na świat dzieci, które odziedziczą po was dokładnie to samo, co sobą reprezentujecie. Jesteście ZERAMI. Jesteście "pustakami". Zgadnijcie, co jest sumą ZERA i PUSTAKA? Nic innego, ponad to, co sobą reprezentujecie... Genetyka jest nieubłagana. Rządzi się swoimi prawami.... Robicie krzywdę istotom, które miałyby lepiej, gdyby nigdy nie pojawiły się na świecie. Dobranoc. Jeśli nie kastracja i sterylizacja, to chociaż tabletki antykoncepcyjne. Albo zwykła "gumka" - do nabycia w kiosku Ruchu... Chyba, że w Opolu Lubelskim nie ma kondomów????? widać ze ktoś tu skończył wyższa szkole pierdzenia oraz picia sp................... i niedorozwoju skoro sie tak mądrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Baciar~ napisał:
Jestem żoną Arkadiusz i jest to nie prawda co tu jest napisane. Po pierwsze rodzina Witczaków ma odebraną WŁADZE RODZICIELSKĄ i nie maja prawa aby odwiedzać dzieci. Po drugie Arek wcale nie chodził od pierwszej klasy do szkoły specjalnej. Po trzecie ten co to napisał to same kłamstwa które są podyktowane przez Panią Sylwie Gierczak Po czwarte Gierczakowa już składam Wniosek Do Sądu za Fałszywe wypowiedzi.
Durna P.Baciar chce poinformowac ze ujawnianie danych osobowych w tym nazwiska Wit.... jest karalne i otym fakcie poiformuje tych panstwa W oraz władze scigania,oduczy sie pani ujawniac dane osobowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durna P.Baciar chce poinformowac ze ujawnianie danych osobowych w tym nazwiska Wit.... jest karalne i otym fakcie poiformuje tych panstwa W oraz władze scigania,oduczy sie pani ujawniac dane osobowe!!! Popieram. Ja dziś składam wniosek na tą rodzinę, bo nazwiskami juz tak szastają, że nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malutka napisał:
Durna P.Baciar chce poinformowac ze ujawnianie danych osobowych w tym nazwiska Wit.... jest karalne i otym fakcie poiformuje tych panstwa W oraz władze scigania,oduczy sie pani ujawniac dane osobowe!!! Popieram. Ja dziś składam wniosek na tą rodzinę, bo nazwiskami juz tak szastają, że nie wiem.
POSZUKUJE OSÓB KTORYM ZOSTAŁY UJAWNIONE DANE OSOBOWE-NAZWISKA PRZEZ ,,BACIARÓW" KONTAKT maciek_new@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafiłam na to forum zupełnie przypadkiem,czytając to jestem zniesmaczona wypowiedziami niektórych osób, jeśli macie do siebie o coś żal załatwcie to w inny sposób, nie posługujcie się nazwiskami i nie wplątujcie matek,ojców,braci,sąsiadów!!!! osoba o nicku "baciar" próbuje nakręcić całą kłótnię opisując jakieś historyjki i widzę, że skutecznie, nie dajcie się prowokować, nie odpisujcie na głupie komentarze, zarówno ja jak i większość osób które trafi na to forum zna was osobiście lub tylko z widzenia i ma wyrobione o was zdanie i nie bierze pod uwagę tych oszczerstw wypisywanych na wasz temat!!! nie odpisujcie i nie próbujcie wybielić się na tym forum, nie zachodzi taka potrzeba,w całej zaistniałej sytuacji dużo do myślenia daje nick "baciar" który ma tyle nienawiści w sobie...i prośba do ciebie-nie wplątuj w tą całą aferę swojej żony...miej choć tyle godności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ULAWY/897155709
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amdi napisał:
POSZUKUJE OSÓB KTORYM ZOSTAŁY UJAWNIONE DANE OSOBOWE-NAZWISKA PRZEZ ,,BACIARÓW" KONTAKT maciek_new@wp.pl
Ej Panie Maćku przeczytaj uważnie kto użył najczęściej nazwisk i wulgarnych wypowiedzi itd... Bo my jak na razie jeszcze żeśmy na tym forum nikogo niw wyzywały brutalnymi przekleństwami. Ja tych osób mam ksero i właśnie zrobię z tego użytek i zaniosę do odpowiednich władz bo wiem kto to wszystkie wulgaryzmy pisał. Po AJPI Można dojść wystarczy zgłosić do administratora forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baciar napisał:
Ej Panie Maćku przeczytaj uważnie kto użył najczęściej nazwisk i wulgarnych wypowiedzi itd... Bo my jak na razie jeszcze żeśmy na tym forum nikogo niw wyzywały brutalnymi przekleństwami. Ja tych osób mam ksero i właśnie zrobię z tego użytek i zaniosę do odpowiednich władz bo wiem kto to wszystkie wulgaryzmy pisał. Po AJPI Można dojść wystarczy zgłosić do administratora forum.
PO PIERWSZE CHODZI MI O UJAWNIANIE CÓDZYCH NAZWISK!!!TAKIE RZECZY SA KARALNE A WŁASNIE KONTAKTOWAŁY SIE ZE MNA OSOBY KRÓRE STWIERDZIŁY ZE PANSTWO ,,BACIAROWIE" N BEZPRAWNIE UJAWNIŁY I UJAWNIAJĄ NAZWISKA NA TYM FORUM-SPRAWE KIERUJEMY NA KOMENDE POLICJI W OPOLU LUB,MUSICIE PANSTWO NAUCZYC SIE ZE PRAWO POLSKIE ZABRANIA UJAWNIANIA PRYWATNYCH I CYWILNYCH DANYCH OSOBOWYCH W TYM RÓWNIEZ NAZWISK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej napisał:
PO PIERWSZE CHODZI MI O UJAWNIANIE CÓDZYCH NAZWISK!!!TAKIE RZECZY SA KARALNE A WŁASNIE KONTAKTOWAŁY SIE ZE MNA OSOBY KRÓRE STWIERDZIŁY ZE PANSTWO ,,BACIAROWIE" N BEZPRAWNIE UJAWNIŁY I UJAWNIAJĄ NAZWISKA NA TYM FORUM-SPRAWE KIERUJEMY NA KOMENDE POLICJI W OPOLU LUB,MUSICIE PANSTWO NAUCZYC SIE ZE PRAWO POLSKIE ZABRANIA UJAWNIANIA PRYWATNYCH I CYWILNYCH DANYCH OSOBOWYCH W TYM RÓWNIEZ NAZWISK
Co do ujawniania danych to proszę sobie wszystko przeczytać i dopiero twierdzić kto tu podaje nazwiska i kto tu ubliża innym osobom bo Baszcowa kretynka oraz opowiadania czyjeś biografii to powinno być ukarane a nie to co pan Maciej wypisuje bo jak państwo B.......... podało jedno nazwisko to to jest karalne a jak inne osoby piszą po nazwisku oraz piszą teksty którzy odnoszą sie do ubliżania nazwiska państwa B.... to już sie tym nikt nie interesuje zal mi was ludzie . jak to tak można postępować z ludźmi który potrzebują pomocy b sąsiady im odgrażają ze im głowę urwą to wy jeszcze bardzie nap........cie na nich ludzie zastanówcie sie co wy zamiast pomóc ludziom którzy naprawdę dolatują ich groźby zagrazajace życie innych ludzi tak jak dzisiaj na podwórko sąsiadka Basz....... zaczęła go zastraszać co jest na to materiał dowodowy w postaci nagrania rozmowy miedzy Basz...m a sąsiadami podczas której padło zastraszenie a czy nie powinien sie pan zając sie osobami które piszą obrazy kierowane do nazwiska państwa baszc......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody1883 napisał:
Co do ujawniania danych to proszę sobie wszystko przeczytać i dopiero twierdzić kto tu podaje nazwiska i kto tu ubliża innym osobom bo Baszcowa kretynka oraz opowiadania czyjeś biografii to powinno być ukarane a nie to co pan Maciej wypisuje bo jak państwo B.......... podało jedno nazwisko to to jest karalne a jak inne osoby piszą po nazwisku oraz piszą teksty którzy odnoszą sie do ubliżania nazwiska państwa B.... to już sie tym nikt nie interesuje zal mi was ludzie . jak to tak można postępować z ludźmi który potrzebują pomocy b sąsiady im odgrażają ze im głowę urwą to wy jeszcze bardzie nap........cie na nich ludzie zastanówcie sie co wy zamiast pomóc ludziom którzy naprawdę dolatują ich groźby zagrazajace życie innych ludzi tak jak dzisiaj na podwórko sąsiadka Basz....... zaczęła go zastraszać co jest na to materiał dowodowy w postaci nagrania rozmowy miedzy Basz...m a sąsiadami podczas której padło zastraszenie a czy nie powinien sie pan zając sie osobami które piszą obrazy kierowane do nazwiska państwa baszc......
przedwszystkim nikt mi nie ma prawa dyktowac czym mam sie zajmowac,poprostu do mojej kancelari złozono akt prawny przeciwko panstwu Ba...c własnie miedzy innymi za ujawnianie prywatnych nazwisk i danych,zająłem sie tą sprawą gdyz uwazam ze czas zakonczyc panowanie tego bałaganu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do bałaganu to sie zgodzę najpierw by pasowało sie zastanowić kto rozpoczął ten cały bałagan i zapoznać z całą sprawa a dopiero podejmować jakie kol wiek decyzje ale cóż to Pan zdecydował sie złożyć wniosek o przestępstwo o i ile można podanie jednego nazwiska można nazwać przestępstwem . Czy pana zdaniem ubliżanie innym osobom nie jest przestępstwem karalnym oraz groźby karalne tez nie czy porostu osoba która jest obywatelem oraz robi wszystko aby jego dzieciom niczego nie zabrakło jest zła i be????? I trzeba wszystko zrobić aby go zamknąć w jakim zakładzie osoba która poszła z prośba o pomoc bo zagraża mu życie przesz groźby sąsiadów i mało tego prawie doszło do rękoczynów z powodu sąsiada i mało teraz każdy kombinuje jak by to zrobić żeby to wyszło tak ze to on wszystkie awantury zaczyna .
Ostatnio edytowany 21 lipca 2008 r. o 14:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe to zaczyna byc lepsze niż teksty na Joe Monster (sorry Joe). Poproszę o egzegezę tekstu zaczynającego sie od słów "Co do bałaganu to się zgodzę...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j8888 napisał:
jestes popierd......baszczowa kretynko juz dawno powinni zając sie taka idiotko jak ty.Najpierw naucz sie nieuku pisac bo jak narazie to walisz byki na 102!!!!zreszto co mozna sie spodziewac po takich niedorozwojach jak panstwo baszczowie.....zwykłe smieciarze i brudasy,własnie pomoge Marcinowi S i jego sąsiadom,znam cie brudasie!!!jak przechodzisz miastem to kazdy sie z ciebie smieje i mówia,,oo.....idzie scierwo" Nidy nie bedziesz zaakceptowana przez normalnych ludzi bo ty nadajesz sie ze swoim popi....baszczem tylko do dzungli.
Ty też kimkolwiek jesteś możesz powtórzyć sobie elementarz. Twoja wypowiedz jest prosta jak budowa cepa. Pewnie jesteś też taką osobą. Żal mi Ciebie j8888.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej napisał:
przedwszystkim nikt mi nie ma prawa dyktowac czym mam sie zajmowac,poprostu do mojej kancelari złozono akt prawny przeciwko panstwu Ba...c własnie miedzy innymi za ujawnianie prywatnych nazwisk i danych,zająłem sie tą sprawą gdyz uwazam ze czas zakonczyc panowanie tego bałaganu
Nie rozśmieszaj mnie kolego, taki z "ciebie" prawnik jak ze mnie zakonnica. Po stylu jakim piszesz zgaduje, że być może skończyłeś szkołę średnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4E72F4 napisał:
Nie rozśmieszaj mnie kolego, taki z "ciebie" prawnik jak ze mnie zakonnica. Po stylu jakim piszesz zgaduje, że być może skończyłeś szkołę średnią.
po pierwsze wiesniaro nie mów mi na ty bo jestes zdrowo pier***..a!!kazdy wie ze jestes nie dorobiona i nawet szkoły nie skonczyłas,umiesz tylko du...dawac i dzieci klepac,jedno jest pewne ze smieci takich jak ty trzeba utylizowac a ja własnie zrobie z toba porzadek głupia sucha kretynko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciej napisał:
po pierwsze wiesniaro nie mów mi na ty bo jestes zdrowo pier***..a!!kazdy wie ze jestes nie dorobiona i nawet szkoły nie skonczyłas,umiesz tylko du...dawac i dzieci klepac,jedno jest pewne ze smieci takich jak ty trzeba utylizowac a ja własnie zrobie z toba porzadek głupia sucha kretynko
Nie trafiłeś kolego! Nie znasz mnie. A po "twojej prawniczej wypowiedzi" zmieniam zdanie, zatrzymałeś się na poziomie podstawówki. Żal mi Twoich rodziców, że Cię zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...