Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PROKURATURA W OPOLU LUBELSKIM

Utworzony przez baciar, 3 lipca 2008 r. o 04:33
witam cię Macjeju dzisiaj widziałem ciebie i twoją zonę ty obrzezasz państwa B a widziałem ciebie wiesz jak was zobaczyłem to jestem 150% za aborcją wiesz ty jesteś prawnik jak z państwa D prokurator a poza tym jesteś taki cwany a po jedzenie lataliście do sąsiadki św pamięci Juzi i właśnie dlatego macie samochody nie wiem co ta twoja zona w tobie widzi takim obleśnym h................ stać ja na lepszego i dogadzającego faceta pewnie jesteście z przymusu dla dziecka bo inaczej dawno kopnęła by cię w twoja wielką d.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody1883 napisał:
witam cię Macjeju dzisiaj widziałem ciebie i twoją zonę ty obrzezasz państwa B a widziałem ciebie wiesz jak was zobaczyłem to jestem 150% za aborcją wiesz ty jesteś prawnik jak z państwa D prokurator a poza tym jesteś taki cwany a po jedzenie lataliście do sąsiadki św pamięci Juzi i właśnie dlatego macie samochody nie wiem co ta twoja zona w tobie widzi takim obleśnym h................ stać ja na lepszego i dogadzającego faceta pewnie jesteście z przymusu dla dziecka bo inaczej dawno kopnęła by cię w twoja wielką d.................
O KUR....JAKI TY JESTES POje***Y,COS CI PORADZE IDZ DO DENTYSTY I WSTAW SOBIE NOEW CHLAPAKI WIESNIAKU,TO OCZYWISTE ZE TWOJA SIOSTRA JEST I BYŁA NAJWIEKSZA SZMATA NA TYM SWIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MDM napisał:
O KUR....JAKI TY JESTES POje***Y,COS CI PORADZE IDZ DO DENTYSTY I WSTAW SOBIE NOEW CHLAPAKI WIESNIAKU,TO OCZYWISTE ZE TWOJA SIOSTRA JEST I BYŁA NAJWIEKSZA SZMATA NA TYM SWIECIE
Widzew ze kos tu sie robi wygadany i w dupę je***y prawdo podobnie Maciej wielki prawnik który nie potrafi sobie poradzić a co do szmaty to pilnuj sobie swojej siostry dopiero gadaj ma moja bo moja lodów nie stawia jak twoja ty to po prostu pilnuj sobie siebie i usiądź sobie na twojej wielkiej obleśniejszej d.......... a nie podskakujesz do innych i pilnujesz życia innych a swojego wo gule po co sie w tran czas w życie innych skoro nie potrafisz sam pilnować siebie jesteś wielkim prawnikiem a nie wiesz ze za ta szmatę możesz beknąć z kk a skoro jesteś prawnikiem to paragrafu nie potrzebujesz go sam powiniesz znacz paragrafy no chyba ze ktos sie tu podszywa co jest karalne z innego paragrafu kodeksu karnego panie my ster prawniku w sprawach zwiezeczych to ty sie może znasz ale na pewno nie ludzkich powiniesz chyba przeprosić parę osób na tym forum i sie z ta jednym słowem zmyć nie szadzisz ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli już mówimy o państwu zaczynającym się literami "giercz...." to niejaka pani która uważa się za Panią a jest tylko panią lub nawet nie kobietą a po prostu babą, dyrektorka liceum w opolu lubelskim, bo nie Pani dyrektor, tylko dyrektorka .. dopuściła do klasyfikacji osobę, która hm .. była w szkole może 2 miesiące .. oczywiście nie za darmo, kopertę za to dostała, grubą, jednak już bez znaczka pocztowego co mnie smuci .. każdy o tym wie, a z nikim się nie podzieliłaś.. ja rozumiem, ten czerwony dach drogi był .. buuu ta sama giercz ... coś tam, tak się przejęła wsiąknięciem w atmosferę swoich uczniów, że razem z nimi na studniówce waliła ostro flaszki, a kiedy uczniowie już nie mogli, to piła z ich rodzicami .. tak się poświęciła ! dla dobra szkoły, miasta, dla dobra edukacji, podwyższenia reputacji, bo nie w każdej szkole dyrektor pije absolwenta z uczniami, pochwały Ona, dyrektor ... jest najlepsza, niestety nie zawsze widzi co ma pod nogami, broda jej wszystko zasłania, za to zawsze z nosem w chmurach taki ekolog, marzyciel .. , kto wie, ten już wie, a kto nie wie .. to za tydzień o tej porze dalsza część opowieści. Za to dyrektorowanie .. babo obudź się, janiszkowice nie są twoje (z naciskiem na małą literę "t" ), szkoła też nie jest twoja, uczniowie nie są twoi, jesteś tylko małą nic nie znaczącą dyrektorczyną, która straci swoje prawa, a właściwie to tylko obowiązki! jak tylko MEN dostanie zdjęcia z 2 ostatnich studniówek, nie będzie potrzeby udowadniania łapówek, chyba że ładnie poprosisz. Kartki z prośbami możesz wrzucić do mojej skrzynki na prośby (wc obok żabki) ściskam serdecznie, buziaki :* Twój kochający na ZAWSZE uczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jeśli już mówimy o państwu zaczynającym się literami "giercz...." to niejaka pani która uważa się za Panią a jest tylko panią lub nawet nie kobietą a po prostu babą, dyrektorka liceum w opolu lubelskim, bo nie Pani dyrektor, tylko dyrektorka .. dopuściła do klasyfikacji osobę, która hm .. była w szkole może 2 miesiące .. oczywiście nie za darmo, kopertę za to dostała, grubą, jednak już bez znaczka pocztowego co mnie smuci .. każdy o tym wie, a z nikim się nie podzieliłaś.. ja rozumiem, ten czerwony dach drogi był .. buuu ta sama giercz ... coś tam, tak się przejęła wsiąknięciem w atmosferę swoich uczniów, że razem z nimi na studniówce waliła ostro flaszki, a kiedy uczniowie już nie mogli, to piła z ich rodzicami .. tak się poświęciła ! dla dobra szkoły, miasta, dla dobra edukacji, podwyższenia reputacji, bo nie w każdej szkole dyrektor pije absolwenta z uczniami, pochwały Ona, dyrektor ... jest najlepsza, niestety nie zawsze widzi co ma pod nogami, broda jej wszystko zasłania, za to zawsze z nosem w chmurach taki ekolog, marzyciel .. , kto wie, ten już wie, a kto nie wie .. to za tydzień o tej porze dalsza część opowieści. Za to dyrektorowanie .. babo obudź się, janiszkowice nie są twoje (z naciskiem na małą literę "t" ), szkoła też nie jest twoja, uczniowie nie są twoi, jesteś tylko małą nic nie znaczącą dyrektorczyną, która straci swoje prawa, a właściwie to tylko obowiązki! jak tylko MEN dostanie zdjęcia z 2 ostatnich studniówek, nie będzie potrzeby udowadniania łapówek, chyba że ładnie poprosisz. Kartki z prośbami możesz wrzucić do mojej skrzynki na prośby (wc obok żabki) ściskam serdecznie, buziaki :* Twój kochający na ZAWSZE uczeń TAK SOBIE WŁASNIE PRZECZYTAŁEM TEN WĄTEK I WIDZE ZE KOLEJNY KRETN SIE WYPOWIEDZIAŁ,ISTNE POSMIEWISKO.CZŁOWIEKU TY JESTES NAPRAWDE JAKIS POPIERD...Y!GDZYBYM SPOTKAŁ NA SWOJEJ DRODZE TAKIEGO SZCZURA JAK TY TO ODRAZU WZIOŁBYM CIE ZA ŁEB I UTOPIŁ W KIBLU,NIE ROZUMIEM TYLKO PO JAKA CHOLERE CHODZA TAKIE SMIECI JAK TY. MOZE KIEDYS UJAWNISZ SWOJE DANE I SPOTKAMY SIE ALE JUZ NA SOLO ŁAJZO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze cos o pani Agnieszce S ktora sie tak bardzo przejeła rozwojem lodziarni ze sama postanowiła tam pracowac w nocnych porach ruszajac ustami no ciekawe o jakim smaku były te lody moze nam sie kiedys pochwali o tym ????????? Oczywiscie lubi tez szybkie i duze auta pewnie spowodu mietkich siedzen a poco jej te siedzenia to pisac nie musze oby producenci zawieszen samochodowych wymislili jakies moczniejsze resory lub amortyzatory bo po przejascze tej osoby to zadne zawieszenie nie wytrzymuje ciekawe czy chłopaki ktore tez jezdza tymi samochodami daja rade na powrud do domu czy ta zmija z nich całoł energie wysysa pewnie pija tigera przed i po dla lepszej kondycji niby ta nasa Agnieszka pozadna no ok moze i jest ale tylko do godziny 20 po dwudziestej obrasta jej w piurka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no pastwo G ładne zeczy pic z uczniami no i nawet pewnie to nie był absolwen tylko wino marki patykiem pisane tak jak pije je twuj mąż a potem po karetke i na abramowice to pewnie po tych studniuwkach jezdiłas bo zwarjowałas od nauki chociaz pani dyrektor powina umiec pisac i czytac a nie tylko kieliszki podnosic z uczniami i juz teraz wiadomo przez kogo mamy tyle zuli w panstwie polskim . nic dziwnego ze córka Sylwia G ma to po matce w genach i tosamo wyczynia a ale jeszce pytanie czy mozemy byc pewni ze Sylwia G jest córka swojego ojca czy moze jakegos pijanego ucznia ......... wkrotce dalszy ciag opowiesci o tych panach co ich ciagle swedzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani dyrektor z historii powyzej nie jest matka Slwi.ktos opisal jakas bajke a wy wszyscy lykacie.a ten kto wypisuje te rzeczy o Anieszce musi byc bardzo znudzony zyciem i poprostu nie ma co robic.ale widze ze historia sie bardzo poglebia.jescze troche to dojdzie do opowiadan nie z tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ktoś ma wybujałą wyobraźnie.Kłamstwa wyssane z palca. Te rodziny oprócz nazwiska nie mają nic wspólnego a juz na pewno pokrewieństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jeśli już mówimy o państwu zaczynającym się literami "giercz...." to niejaka pani która uważa się za Panią a jest tylko panią lub nawet nie kobietą a po prostu babą, dyrektorka liceum w opolu lubelskim, bo nie Pani dyrektor, tylko dyrektorka .. dopuściła do klasyfikacji osobę, która hm .. była w szkole może 2 miesiące .. oczywiście nie za darmo, kopertę za to dostała, grubą, jednak już bez znaczka pocztowego co mnie smuci .. każdy o tym wie, a z nikim się nie podzieliłaś.. ja rozumiem, ten czerwony dach drogi był .. buuu
A ja się pytam : Gdzie ten czerwony dach, o którym wspominasz ???? Tak się składa, że dziś zerknąłem na ów dach (naście lat jest w takim wykończeniu blaszanym) ... i polecam wszystkim by rzucili okiem a wtedy sami ocenią te forumowe wypociny oraz ich wiarygodność !!!!!!!!! Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dotarło to tam gdzie trzeba, radość tryska z mojego serca, ale po kolei .. Sylwia G. to nie jest córka nieokrzesanej dyrektorki LO w Opolu Lub., nic takiego nie pisałem i wypraszam sobie, szkoda dziewczyny, żeby ją mieszać w te brudne sprawy, za to dyrektorka z muchą w nosie i kołkiem osinowym w ... już nie pamiętam gdzie ( ) powinna zająć się wychowywaniem swojego synka narkomana .. przynajmniej to niech zrobi dobrze, edukacja nie wychodzi, branie w łapę nie wychodzi, zarządzanie nie wychodzi .. bycie matką też nie bardzo .. kończą się opcje, ale wierze że coś się jej w końcu uda, ale zmianę świata na lepszy niech zacznie jednak od siebie. Czytasz to farbowana awanturna babo ? no, cieszę się. Co do dachu, to ten dach na mieszkaniu za mieszkaniem mamusi, postaram się zrobić dobre zdjęcie jak tylko będę mogła, nie zawsze znajduję czas, ale poświęcę się, koniecznie w dzień żeby wszystko było "jasne". A jeśli chodzi o wiarygodność tego, że ta baba dyrektor liceum w Opolu Lub. bierze łapówki, pije z uczniami i/lub ich rodzicami, to nie potrzebuje do tego dowodów, to wie każdy, kto ma coś wspólnego z tym liceum, czy to uczeń, czy rodzic. Taki bunt z czepianiem się za słówka, że dach nie jest "czerwony" tylko jest "ciemnoczerwony" są bez sensu, polecam zobaczenie, trasa opole - chodel, zaraz za cukrownią po lewej stronie, można mieć wadę wzroku i zobaczyć. heh, a może jednak ktoś tu jest daltonistą ? i taka myśl na koniec, czy osoba podpisująca się "bez komentarza" komentując posta nie traci osobowości ? ktoś tu ma problemy egzystencjonalne, polecam wizytę u .. kogoś kusi mnie jednak, żeby poświęcić tej babie cały nowy temat, nie jest tego warta, to jest pewne, ale może tak trzeba ? żeby nasze dzieci nie wychowywały się w takim liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. naście lat ? ile to ? to takich słów się jeszcze używa ? chyba trzeba by zapytać jakiegoś dyrektora banku ile to jest "naście złotych" lub "naście procent", jednak niektóre domki na fabrycznej są jeszcze kilka lat wstecz, ale to da się naprawić, kilka lekcji polskiego i się wyrówna poziom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 00:17 to ty już lepiej śpij, bo myli ci się nawet własna płeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do dachu, to ten dach na mieszkaniu za mieszkaniem mamusi, postaram się zrobić dobre zdjęcie jak tylko będę mogła, nie zawsze znajduję czas, ale poświęcę się, koniecznie w dzień żeby wszystko było "jasne".
Zrób koniecznie owo zdjęcie !!! Tak się składa, że mieszkańcy Opola widzą jaki tam jest dach. I przyznam szczerze nie wiem co chcesz tym udowodnić ? ... że dach z blachy, która leży tam już sporo lat to dach z czerwonej dachówki, którą to dopiero położyli ??? Myślisz, że ludzie są, aż takimi idiotami by łyknąć te Twoje fikcje ??? Jeśli tak to się przeliczyłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i taka myśl na koniec, czy osoba podpisująca się "bez komentarza" komentując posta nie traci osobowości ? ktoś tu ma problemy egzystencjonalne, polecam wizytę u .. kogoś
Spójrz na swoje posty i wyciągnij z nich odpowiednie wnioski. Pomogę Ci to jeden bełkot, bełkot, bełkot, i fikcje. A czemu fikcje ? A to temu, że idąc za radą forumowiczów rzuciłam okiem i ja na ów słynny dach. I widziałam dach z blachy (kwadratowe kawałki) malowane farbą ... takich dachów to już nikt dziś nie robi. Czy ten dach masz na myśli ???? To ten słynny nowy dach tak wygląda ??? Wybacz ale muszę przyznać rację, że to nie jest nowy dach. A to sprowadza się do jednego ... Twoje posty to "bicie fikcyjnej piany" osoby, która najwyraźniej bardzo nie lubi Państwa G. Przykre to bardzo... że też Ci się chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jeśli już mówimy o państwu zaczynającym się literami "giercz...." to niejaka pani która uważa się za Panią a jest tylko panią lub nawet nie kobietą a po prostu babą, dyrektorka liceum w opolu lubelskim, bo nie Pani dyrektor, tylko dyrektorka .. dopuściła do klasyfikacji osobę, która hm .. była w szkole może 2 miesiące .. oczywiście nie za darmo, kopertę za to dostała, grubą, jednak już bez znaczka pocztowego co mnie smuci .. każdy o tym wie, a z nikim się nie podzieliłaś.. ja rozumiem, ten czerwony dach drogi był .. buuu ta sama giercz ... coś tam, tak się przejęła wsiąknięciem w atmosferę swoich uczniów, że razem z nimi na studniówce waliła ostro flaszki, a kiedy uczniowie już nie mogli, to piła z ich rodzicami .. tak się poświęciła ! dla dobra szkoły, miasta, dla dobra edukacji, podwyższenia reputacji, bo nie w każdej szkole dyrektor pije absolwenta z uczniami, pochwały Ona, dyrektor ... jest najlepsza, niestety nie zawsze widzi co ma pod nogami, broda jej wszystko zasłania, za to zawsze z nosem w chmurach taki ekolog, marzyciel .. , kto wie, ten już wie, a kto nie wie .. to za tydzień o tej porze dalsza część opowieści. Za to dyrektorowanie .. babo obudź się, janiszkowice nie są twoje (z naciskiem na małą literę "t" ), szkoła też nie jest twoja, uczniowie nie są twoi, jesteś tylko małą nic nie znaczącą dyrektorczyną, która straci swoje prawa, a właściwie to tylko obowiązki! jak tylko MEN dostanie zdjęcia z 2 ostatnich studniówek, nie będzie potrzeby udowadniania łapówek, chyba że ładnie poprosisz. Kartki z prośbami możesz wrzucić do mojej skrzynki na prośby (wc obok żabki) ściskam serdecznie, buziaki :* Twój kochający na ZAWSZE uczeń
Mam pytanie do Państwa moderatorów tego forum. Jak to możliwe,że taki plugawy wpis widnieje jeszcze na stronie DW? Bezpardonowy bełkot, połączony z obelgami pod adresem konkretnych osób nie mieści się chyba w kategorii "wolności słowa". Co dokładnie należy do Państwa powinności?Czy to nie Wy powinniście oddzielać istotne wpisy od pozbawionych merytoryki, delirycznych pomówień życiowych frustratów czerpiących pryjemność z bezkarnego mieszania z błotem innych? Jeśli w dalszym ciągu tak będziecie dbać o poziom tego forum -wkrótce będziecie musieli zmienić nazwę "Dziennik Wschodni" na "rynsztok". Oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehe tak to jest jak się na wsi Internet założy
bo opole to wies,masz kolego absolutną racje z tym netem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cztelnik napisał:
Mam pytanie do Państwa moderatorów tego forum. Jak to możliwe,że taki plugawy wpis widnieje jeszcze na stronie DW? Bezpardonowy bełkot, połączony z obelgami pod adresem konkretnych osób nie mieści się chyba w kategorii "wolności słowa". Co dokładnie należy do Państwa powinności?Czy to nie Wy powinniście oddzielać istotne wpisy od pozbawionych merytoryki, delirycznych pomówień życiowych frustratów czerpiących pryjemność z bezkarnego mieszania z błotem innych? Jeśli w dalszym ciągu tak będziecie dbać o poziom tego forum -wkrótce będziecie musieli zmienić nazwę "Dziennik Wschodni" na "rynsztok". Oczekuję odpowiedzi.
wystarczy zastosować w praktyce odpowiednie przepisy prawa ( przecież jesteśmy podobno państwem prawa) a organy ścigania bez wątpienia wykażą się swoim profesjonalizmem, a nie czepiać się "moderatorów" bo im przecież czytalność od tego typu postów rośnie dla zainteresowanych mały cytacik ( zgadnijcie z jakiej to ustawy, robaczki) "Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perez napisał:
bo opole to wies,masz kolego absolutną racje z tym netem
Dokładnie AJPI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
wystarczy zastosować w praktyce odpowiednie przepisy prawa ( przecież jesteśmy podobno państwem prawa) a organy ścigania bez wątpienia wykażą się swoim profesjonalizmem, a nie czepiać się "moderatorów" bo im przecież czytalność od tego typu postów rośnie dla zainteresowanych mały cytacik ( zgadnijcie z jakiej to ustawy, robaczki) "Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego."
Otóż jak pewnie wiesz nie jest to takie proste. Moderator natomiast wie to na 100%. Więc w tej sytuacji mając odrobinę przyzwoitości możnaby wymazać wpisy oszołomów, które nie wnoszą nic poza obelgami. Chyba ktoś dostaje kasę za utrzymywanie porządku na tym ex forum-obecnie śmietniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...