Witam wszystkich może ktoś będzie w stanie coś podpowiedzieć w mojej sytuacji tj. gdy zagubiłem telefon, ale do rzeczy. W sobotę w nocy, około godziny 1.30 wracałem taksówką do domu. W tej taksówce najprawdopodobniej zostawiłem telefon (jadąc jeszcze go miałem bo z niego korzystałem, nie zauważyłem że go nie mam od razu po powrocie do domu). W sumie nie byłby to jakiś większy problem tylko że ani ja ani nikt z moich znajomych którzy ze mną wracali nie zwróciliśmy uwagi z jakiej korporacji był pojazd (mój telefon wczoraj już był wyłączony ale mam nadzieję, że to wina baterii która była na wyczerpaniu podczas powrotu do domu). Liczę trochę na to, że będzie możliwość lokalizacji korporacji po miejscu w którym wsiedliśmy tzn. w wielu przypadkach jest tak że poszczególne korporacje odpowiadają za obsługę różnych klubów. Ja wracałem z Club Place an ulicy Okopowej, taksówka stała zaraz przy wejściu do klubu stąd moja prośba do czytających - czy ktoś z Was orientuje się z jakiej korporacji jeżdżą taksówki z pod tego klubu? Będę wdzięczny za każdą sugestię, koniec końców będę dzwonił do każdej korporacji ale pomoc byłaby nieoceniona. Dziękuję z góry za jakiekolwiek podpowiedzi Pozdrawiam Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz