Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

prosze o szczegóły

Utworzony przez prywatny, 12 lutego 2010 r. o 16:35
prosze o szczegóły, na jakich trasach i jak dlugo nie beda kursowac autobusy PKSu?????? Mam prywatna firme busowa i chetnie zarobie dodatkowe parenascie tysiecy zlotych na pasazerach-bylych klientach PKSu Gdzie i kiedy mam puscic dodatkowe busy? Beda na czas, gwarantuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatny napisał:
prosze o szczegóły, na jakich trasach i jak dlugo nie beda kursowac autobusy PKSu?????? Mam prywatna firme busowa i chetnie zarobie dodatkowe parenascie tysiecy zlotych na pasazerach-bylych klientach PKSu Gdzie i kiedy mam puscic dodatkowe busy? Beda na czas, gwarantuje
Jak ty chcesz na forum takie sprawy załatwiać to juz widzę te twoje busy na czas. Człowieku konkurencja juz dawno to wie od PKS-u. Ty nigdy nie zarobisz forsy bo kompa pilnujesz zamiast roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...