Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w szpitalach. Pomoc otrzymasz tylko w nagłym wypadku

Utworzony przez mosquito, 27 lipca 2009 r. o 23:00 Powrót do artykułu
Paranoja. Protest kosztem zdrowia pacjentów. A ci z nich, którzy tą formę protestu popierają już są na oddziałach. To taka polska, narodowa obłuda. Poltycy z regionu wolą pisać blogi niż skutecznie próbować sprawę załatwić. Prowincjonalne ćwoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Pikula, starosta lubelski = kompromitacja. Toleruje brak przyjęć do szpitali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawy Ustawami, a lekarze/pielęgniarki robią co chcą.... a cierpi jak zwykle pacjent, bo to my - PACJENCI - płacimy składki, które chory system gdzieś zżera.... i nikt nie wie gdzie? Dajmy na to - ja płacę od 12 lat na NFZ i ANI RAZU nie byłem w szpitalu. Podejrzewam, że teraz miałbym problemy z przyjęciem do szpitala, gdybym potrzebował. Pytam więc, gdzie się podziały moje pieniądze? Ten system jest nieefektywny. Wkładasz, a on chce więcej i ciągle mu mało.... to jak studnia bez dna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci lekarze i pielęgniarki to niech tak nie płaczą, bo mają pracę. Moja żona już od kilku lat nie może pracy znaleźć... a jak się lekarzom ich zawód już się nie podoba (w sensie płac), to niech go zmienią albo założą prywatne praktyki. No bo jeśli mają zamiar strajkować, to przecież tak, jakby gdyby ich wcale w ZOZ-ach nie było.... to już niech się więc wcale nie plątają, skoro nie mają zamiaru nic robić i do pracy nie przychodzą. Ale jak już uprawiają ten zawód, to niech go uprawiają - ale nie kosztem pacjentów, bo ludzie tutaj wcale nie są winni, to niech już ich całkiem nie dobijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego znikły wcześniej zamieszczone komentarze ? To manipulacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kOPACZ OBIECA A TUSK POTWIERDZI-natomiast W LUBELSKIM JAK ŚMIERDZIAŁO TAK ŚMIERDZI. Pytanie -co w tej sprawie robią POsłowie -bo jak na razie to dla przeciętnego obserwatora to:jedna się stroi bo piękna,a drugi stroi głupa bo niby taki filozof.Nie rozumię dlaczego na tym ma cierpić pacjent skoro płacił składki i uczestniczył w wyborach.Czyż nie ci wybrani powinni zadbać o to,aby były przestrzegane konstytucyjne prawa,takie jak np. Art.32. Doktorom jak chce się strajkować to proszę :głodówka,rezygnacja z wynagrodzenia,okupowanie MZ....itd.Natomiast pacjent powinien być przyjęty bezzwłocznie -chyba,że znajdzie się jakiś Kaszpirowski,pogada z chorobą a ona zgodzi się poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...