Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestujących parafian z Czerniejowa obrzucili kamieniami

Utworzony przez stones, 16 sierpnia 2009 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Spalić Filozofa na Majdanku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZBIERZMY SIĘ I ZRÓBMY Z TYM WSZYSTKIM PORZĄDEK !!!!!!!!!!! NIE DAJMY SIĘ NISZCZYĆ!!!!!!! NADCHODZI RYCHŁY KONIEC KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO !!!!!! ZABRAKŁO NAM PAPIEŻA-POLAKA I WSZYSTKO OBRACA SIĘ W RUINĘ!!!!!!!! BISKUPIE ŻYCIŃSKI OPAMIĘTAJ SIĘ!!!! JUŻ I TAK WIELE ZŁEGO UCZYNIŁEŚ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PIOTR~ napisał:
BISKUPIE ŻYCIŃSKI OPAMIĘTAJ SIĘ!!!! JUŻ I TAK WIELE ZŁEGO UCZYNIŁEŚ!!!!!!!
I TY SIĘ OPAMIĘTAJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.!!!. napisał:
I TY SIĘ OPAMIĘTAJ!
sklej człowieku i przetrzyj te swoje zamyte oczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.!!!. napisał:
I TY SIĘ OPAMIĘTAJ!
Ty już zbłądziłes i upadłeś wystarczająco nisko,że aż tak bronisz biskupa. szkoda, jedna dusza do ocalenia, ale cóż muszą być i ofiary chorego systemu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Wam rodacy,że tak ślepo zawierzyliście biskupowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BISKUP ŻYCIŃSKI = ,,FILZOF'' + MAMONA+ ŻYD= KONIEC KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moskit napisał:
Oj biedny Józiu nic nie wyszło z Twojego napadu,teraz szykuj sie na nas jak wyruszymy z kosami i widłami. Ta różowa mycka od razu spadnie ci na ziemie i może w końcu zmienisz swoją decyzję, a swojego Krzysia postawisz obok siebie i nauczymy chłopczyka rozsądku:D ,, NIÓSŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚŁI I WILKA" Twój koniec blisko Józiu, zabieraj się do Żydów. pa pa a Krzysia weź sobie jak towarzyszkę.
POWINNI GO LUDZIE NA TACZCE WYWIEZC...LUDZIE ZE KARDYNAL NA TO NIE REAGUJE TO PRZESADA...KOSCIÓL JEST DLA LUDZI!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PIOTR~ napisał:
LUDZIE ZBIERZMY SIĘ I ZRÓBMY Z TYM WSZYSTKIM PORZĄDEK !!!!!!!!!!! NIE DAJMY SIĘ NISZCZYĆ!!!!!!! NADCHODZI RYCHŁY KONIEC KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO !!!!!! ZABRAKŁO NAM PAPIEŻA-POLAKA I WSZYSTKO OBRACA SIĘ W RUINĘ!!!!!!!! BISKUPIE ŻYCIŃSKI OPAMIĘTAJ SIĘ!!!! JUŻ I TAK WIELE ZŁEGO UCZYNIŁEŚ!!!!!!!
SWIÉTE SLOWA PIOTRZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvv napisał:
O TO TO,JUŻ SIĘ LEJĄ POD KOŚCIOŁAMI,ALE LUDZIE MAJA RACJĘ,LUBELSKI KRÓL KASIARZ NA POTĘGĘ,ZBIERA HARACZE OD DZIADÓW I OBIECUJE IM NIEBO,JESZCZE TROCHĘ I BĘDZIE PUSTO JAK NA ZACHODZIE EUROPY MOHERY WYZDYCHJĄ,MŁODZI PÓJDĄ NA MECZ I DYSKOTEKI ,,,,A KLECHY UNICESTWIĄ SIĘ SAMI SWOIMI GRZESZKAMI,MOLESTOWANIE ,PEDOFILIA,KORUPCJA,KARTY,DZIWKI,,,,UPADEK CIEMNOGRODU JEST BLIŻEJ JAK DALEJ
JA POCHODZE Z BARDZO WIERZÁCEJRODZINY ALE WIERZÉ W BOGA,NIE W CZARNÁ MAFIÉ RZYCICHA ..MOCHERY NA CHLEB NIE MAJA BO WSPOMAGAJA..LATAJÁ Z RÓZANCAMI PO OGRÓDKACH A W DOMACH DAJÁ POPALIC NAJBLIZSZYM...NAKOPMY IM DUPY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
POWINNI GO LUDZIE NA TACZCE WYWIEZC...LUDZIE ZE KARDYNAL NA TO NIE REAGUJE TO PRZESADA...KOSCIÓL JEST DLA LUDZI!!!!!!!!
na wozie z gnojem jak Jagnę z ,,Chłopów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PIOTR~ napisał:
na wozie z gnojem jak Jagnę z ,,Chłopów"
oj tak, tak, popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszła kryska na matyska biskupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi biskupie,błagamy Cię opuść nas w końcu i odetchniemy z ulgą, gdy przyjdzie kres Twego ,,panowania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa miejscowi w czarnych sukienkach? gratuluję skomplikowanego toku rozumowania
Nie wiedziałam,że u Was w Czerniejowie, młodzież na "osiemnastki"bez względu na płeć chodzi w czarnych sukienkach. Nie kompromituj siebie i środowiska z którego pochodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O-sama napisał:
Nie wiedziałam,że u Was w Czerniejowie, młodzież na "osiemnastki"bez względu na płeć chodzi w czarnych sukienkach. Nie kompromituj siebie i środowiska z którego pochodzisz.
a Ty z jakiego środowiska pochodzisz? patologicznego? tak myślałem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Filozof" to Biskup Wszystkich Komuchów POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekopiowałam poniższą opinę, bo najlepiej odzwierciedla ona to co się dzieje na forum FORUMOWICZE WYLUZUJCE I NIE OBRAŻAJCIE SIE NAWZAJEM, BO TO RAZI I ŚWIADCZY O WASZEJ KULTURZE!!! "Ludzie zastanówcie się! Na jakiej podstwawie oskarżacie o te szydercze wpisy na Abp.Życinskiego i ks. Krzysztofa parafian protestujących w Czerniejowie. Jest wiele osób, ktore sieją zament w Kościeli Katolickim przez podszywanie się pod innych. Na jakiej podstwie wierzycie tym co piszą: że protestują w Czerniejowie, że chodzili z ks.Krzysztofem do podstawowki. Na forum kazdy jest anonimowy i może pisać co chce i podszywać się pod każdego. Pytam, czy wierzycie, że ja sama jestem PROTESTUJĄCĄ czynnie, a może jestem czerwonym kapturkiem w wilczej skórze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
przekopiowałam poniższą opinę, bo najlepiej odzwierciedla ona to co się dzieje na forum FORUMOWICZE WYLUZUJCE I NIE OBRAŻAJCIE SIE NAWZAJEM, BO TO RAZI I ŚWIADCZY O WASZEJ KULTURZE!!! "Ludzie zastanówcie się! Na jakiej podstwawie oskarżacie o te szydercze wpisy na Abp.Życinskiego i ks. Krzysztofa parafian protestujących w Czerniejowie. Jest wiele osób, ktore sieją zament w Kościeli Katolickim przez podszywanie się pod innych. Na jakiej podstwie wierzycie tym co piszą: że protestują w Czerniejowie, że chodzili z ks.Krzysztofem do podstawowki. Na forum kazdy jest anonimowy i może pisać co chce i podszywać się pod każdego. Pytam, czy wierzycie, że ja sama jestem PROTESTUJĄCĄ czynnie, a może jestem czerwonym kapturkiem w wilczej skórze"
Mówimy o cienkiej granicy pomiędzy uczuciami, ale jest też cienka granica w wyrażaniu opinii na forum. Niektórzy uczestnicy forum przekraczają granice kultury wypowiedzi [delikatnie mówiąc]. Należy zachować zimną krew. PS. Aga to Ty jesteś...Wilk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie należy pohamować się w swoich wypowiedziach, ale jeżeli ktoś kłamie i ukrywa prawdę tak jak jest w przypadku wpisów doktora, to aż się niedobrze robi, gdy czyta się te oszczerstwa. Ok jest zwolennikiem ks.Podstawki dobrze, ale niech nie ukrywa tego co naprawdę działo się w parafii, każdy kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...