Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prowadzi interesy z... samym sobą

Utworzony przez M.Sz., 4 marca 2008 r. o 05:37 Powrót do artykułu
To jest właśnie ekipa paltfusów... tylko nie wiem Drogi Dzienniku, czy zamieszczając u was komentarz już z Wami współpracuję, czy jeszcze nie... Błazenada, błazenada Sztandarze Ludu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na Lubelszczyźnie robienie interesów z samym sobą jest praktykowane nie tylko w Ochronie Srodowiska.Czy można to nazwać zachowaniem patologicznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Sz. napisał:
To jest właśnie ekipa paltfusów... tylko nie wiem Drogi Dzienniku, czy zamieszczając u was komentarz już z Wami współpracuję, czy jeszcze nie... Błazenada, błazenada Sztandarze Ludu!
jasne, 1. najpierw podpisz oświadczenie że nie współpracujesz (choć współpracujesz, czyli kłamiesz) z firmą gdzie starasz się o posadę w RN 2. wystartuj 3. udawaj głupa jeśli ktoś zauważy że jednak handlujesz z firmą i na odczep sie wypowiedz umowę z mini, bo przecież więcej dostaniesz za członkostwo w RN, no może czasem mniej ale początki są zwykle trudne. no ale jakie perspektywy ... palce lizać. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicka platforma kolejny raz daje ciała. Ja wam radzę odwalcie się od fabryki. Nie niszczcie tego co wybudowali wasi ojcowie. Łopatka, grabki i do piaskownicy, nieudaczniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodza słuchy że schedę po Kasicy ma objąć właśnie Kołczewski....... Fajnie nie.... Władza Piotra Cz. jest wielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jam słyszoł że niejaki Drozd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołczewski na prezesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracownicy FŁT szykujcie się na warunki pracy jat w anneksie, praca na czarno albo pół etatu, 12 godzin na dobę piątek świątek i niedziela, za 600 zł. Znam ludzi z anneksu i wiem jak jest. Panie Kołczewski, dalej prowadzi pan podwójną ewidencję czsu pracy? Dalej jest Pan powiadamiany o każdej kontroli inspekcji pracy?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wereszczynski tyle lat byl prezesem... Teraz beda zmieniac prezesow w zaleznosci kto bedzie przy korycie. Na pewno nie wrozy to dobrze przyszlosci fabryki. Wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...