Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No brawo, nie wiedziałem że 19 ma już status drogi ekspresowej ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nareszcie Konopnica się doczeka :) Byle by tylko nie pogorszyli tym rondem, bo w godzinnach porannych (6.30-8.00) to może być co dobrego...( Zwłaszcza w targowo-konopnickie czwartki).
0
No i super. Wreszcie jakaś dobra informacja! Brawo Sobczak i Sawicki!
0
No i super. Wreszcie jakaś dobra informacja! Brawo Sobczak i Sawicki!
  Chyba brawo Żydek :D
0
Jak dla mnie to tylko swiatla bo jak bedzie rondo to i tak bedzie sie stalo w korku przed wjazdem na nie bo za duzy ruch jest czasami na 19. Albo tez mozna zlikwidowac skret w 747 od strony wiaduktu bo to tez czasem skutecznie blokuje wjazd na 19 w strone Lbn.
0
Głupota ludzka nie zna granic - przecież do momentu wybudowania zachodniej obwodnicy lublina na tym rondzie bedą tworzyły sie większe korki niż dotychczas - z tym ze dla aut chcących wjechać do lublina z drogi krajowej 19... Z tego co wiem obwodnica najwcześniej w 2017 będzie gotowa
0
A co Żydek ma do tej drogi? Sawicki wychodził, Sobczak wymyślił montaż finansowy, a Żuk zrealizuje! Żydek się tylko podłączył, bo i nie miał innego wyjścia!
0
ja bym wybudował tymczasowe światła do czasu zakończena obwodnic za 1/20 tej ceny
0
Rondo przy trzywlotowym skrzyżowaniu się nie sprawdza i niczego nie rozwiąże. Cztery wloty o jednakowym natężeniu ruchu i rondo pracuje pięknie. Na skrzyżowaniu w Konopnicy tylko sygnalizacja świetlna, która nie zlikwiduje korków ale umożliwi bezpieczny lewoskręt do Lublina z drogi 747.
0
Druga Kołbiel.Gratuluje pomyslu! Poprostu brak słow
0
Przede wszystkim dorobić drugi pas dla samochodów jadących od Lublina do Motycza ( zostało jakieś 300 m od JPII) Rondo jest lepsze bo nie ma sensu blokować ruchu na drodze krajowej, a na rondzie samochody będą włączały się stopniowo do ruchu. Jeżeli zablokujemy światłami krajówkę, to korek będzie się ciągnął od centrum Lublina.
0
a co z przetargiem na obwodnicę?uczą się czytać?cos im długo nie mogą sie zdecydowac na wybor kogokolwiek
0
rondo turbinowe jak przy lidlu na czechowie i da radę.
0
Ważne żeby wybrali myślącego projektanta bo możliwości jest mnóstwo. Akurat światła to najgłupsza z nich, po południu korki będą przez całą Kraśnicką aż do Racławickich. Co do ronda - możliwości jest dużo i ten kto widział tylko jeden rodzaj to  faktycznie może się bać Kołbieli. Może być turbinowe które się tu sprawdzi albo np. na zachodzie popularne są ronda 2-poziomowe - na dole przelot na wprost główną drogą (tu Lublin-Kraśnik), a rondo na górze, z dojazdami ze wszystkich dróg. No tylko że to więcej kosztuje. Ale i tak bardziej boję się świateł, niż ronda. Założę się że światła w Kołbieli to by dopiero była tragedia.
0
Popieram , rondo to jest też jeden z głupszych pomysłów , wtedy korek od Kraśnika będzie do Trojaczkowic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: