Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezła propaganda przedwyborcza!! pisac o lotnisku hahahahah łatwo sie domyslec na czyje zlecenie hahahahhah
Zaloguj się, aby oddać głos
0
www.montazanten-lublin.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ładny mi objazd przez Świdnik to już miasto będzie stać w korkach i jeszcze ta sygnalizacja świetlna na niepodległości
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast zacząć od przedłużenia ul.Żwirki i Wigóry oraz wykonać już po docelowej trasie doprowadzającej do portu lotniczego,kawałek nowej nawierzchni-w sumie 2300 m , to utopią ciasne,świdnickie uliczki w korkach na parę lat ( bo to"G" prawda,że zakończą jak należy do 2012 r.) Ręce opadają,tych już należy się bać,bo to równie niebezpieczne jak granat w rękach wariata
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie można zrobić objazdu przez Park Maszynowy tylko ładować ruch w ciasne uliczki? Muszą być ofiary w Franciszkowie bo tam ciasno jak cholera, ludzie a szczególnie dzieci chodzą po ulicy -a i masę rowerzystów korzysta z jezdni ?. Myślicie,że sprawę da się załatwić paroma znakami ograniczającymi prędkość do 30 km/godz przez 5 lat ? Wy POtraficie ludziom zrobić piekło na Ziemi,oj potraficie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś zapomniał dodać, że ta droga przestała już być publiczną. Teraz jest już prywatna a jej właścicielem jest Port Lotniczy, więc pewnie będzie na stałe zamknięta. Szkoda, że nikt nie pomyślał aby najpierw zbudować drogi wokół lotniska, bo tak cały ruch będzie się odbywał przez Świdnik przez kilka lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moja empatia dla Świdnika się dawno skończyła. Oczekuję teraz na manifestacje radości mieszkańców Świdnika z powodu rozpoczęcia budowy ich wysnionego lotniska. Popatrze sobie jak tiry z burakami rozjeżdżają ulice Świdnika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Swoją drogą zdjęcie do pseudoartykułu ma się jak piernik do wiatraka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można zamknąć drogę która powstała jeszcze za Króla Kazimierza? Przecież od wybudowania nowego odcinka tej drogi powinno się rozpocząć budowę lotniska. Jak można kierowac ruch tranzytowy przez miasto? Kto za to odpowiada i wydal takie zgody? Trzeba budować ale z głową.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słowo ciałem się stało! To tak charakterystyczne dla tej inwestucji - robota od "tylnej"strony Od ponad trzech lat, pod różnymi "ksywami" pisałem w tej sprawie. W ub. roku zadałem pytanie rzecznikowi Jankowskiemu podczas spotkania w UM w Ś. Rżnął głupa twierdząc, iż drogi to nie problem PLL. Teraz tylko pozostaje czekać na pierwszy wypadek a imieniem nieboszczyka nazwać lotnisko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drogę zmknięto żeby publika nie widziała co się tam robi. NIC.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla mnie to banda baranów która tam siedzi jak można najpierw zamknąć ulice pod budowę a nie zrobić normalnej drogi objazdowej tylko przez centrum miasta teraz to Świdnik cały stanie w korkach i już wogle nie będzie można się po nim poruszać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czemuz nie widac euforii na forum. Budowa się zaczęła, ludzie, przecież na to okno na świat tyle czekaliście, tyle było opluwania przeciwników tej budowy, a teraz cisza, teraz narzekania, że droge zamknęli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: