Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez mam dość, 10 lutego 2013 r. o 21:31
Szanowni Państwo zapraszam do dyskusji na temat tego przedszkola, ale równiez i innych świdnickich placówek przedszkolnych. Interesuje mnie kilka spraw a raczej ich wyjaśnienie, zwłaszcza pod kątem prawnym czy też formalnym. 1. Wpłaty na ręczniki papierowe - dlaczego rodzice wpłacają na to pieniądze, skoro obowiazkiem przedszkola jest zapewnienie materiałów i środków czystości. Pytanie do dyrektorki i burmistrza Świdnika 2. (...) (...) 5. Po co w takiej małej placówce zatrudniona jest na całym etacie księgowa, która (...)? 6. (...) 7. Dlaczego zamiast tych dwóch figurantek nie zatrudni się woźnych, tak by wspierały nauczycieli w pracy? 8. (...)
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dość napisał:
Popieram Kubę, ma rację. Niech ktoś to wreszcie wyjaśni !!!!
Ostatnio edytowany 20 lutego 2013 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
placówka oświatowa nie może zbierać na środki czystości, te pieniądze powinny być zabezpieczone w budżecie przedszkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm czytam i oczom nie wierze jak ktos tak nieodpowiedzialny moze byc dyrektorem Przedszkola , gdzie jest organ prowadzący, spia tam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym przedszkolu dzieją się różne dziwne rzeczy, szkoda, ze jeszcze PIP tam nie dotarł. A i NIK miałby co robić. Dziwi mnie tylko, dlaczego organ prowadzący czyli burmistrz świdnika nic nie widzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do jadłospisu wystarczy wejsc na strone przedszkola i jadłospis na dłoni (...) (...) a jest referent a to zasadnicza roznica w wynagrodzeniu kto za topłaci czy burmistrz nie widzi ??
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 08:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wątek przeniesiony na forum świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na (...) były już skargi u burmistrza miasta Świdnika, kiepską opinię ma ta osoba, powinna się nią zająć komisja etyki lub dyscyplinarna. Mój syn chodził do tego przedszkola jak dyrektorem była pani Bożena Mańka. Nie było problemów. Od kiedy dyrektorem tej placówki jest (...) to przedszkole straciło renomę. Słyszałam, że rodzice zabrali swoje dzieci z tego przedszkola pomimo, że były przyjęte właśnie ze względu na osobę tej dyrektorki. A to, że pracować się pani nie chce to zdaje się norma. W końcu przyszła na to stanowisko tylko dla kasy.
Ostatnio edytowany 20 lutego 2013 r. o 12:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wszyscy pracownicy na dywaniku. Postraszyła pani ich trochę? Czy starała się wyjaśnić pewne sprawy? Proszę pani, proszę pani. Prawda boli. Szkoda tylko, że pod pani rządami ucierpi dobre imię tego przedszkola. A jeśli to będzie trwało jeszcze 3 lata, to może i zacznie tu świecić pustkami bo coraz więcej rodziców jest niezadowolonych i będą zabierać dzieciaki. Pracownicy też nie za bardzo zadowoleni, no przepraszam, na pewno nie wszyscy. Kółko Wzajemnej Adoracji (księgowa, intendentka, i ze dwie nauczycielki/psiapsiólki) - bardzo kontentne z pani niekompetencji bo rządzą po swojemu. Tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie powinny sobie podać rękę. Dwa nieroby. Cóż, taką mamy władzę w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzka zawiść nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł? ale jaka zawiść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie o zawiść chodzi, tylko o to by publiczne pieniądze wydawać celowo. Stanowisko zobowiązuje do pewnych rzeczy, a nie do tego by siedzieć na grzędzie i udawać nie wiadomo kogo. Dyrektor jest dla ludzi i dla placówki a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego informacja o Pani Dyrektor Przedszkola nr 4 została usunięta? Szczera prawda. Nie robi nic i ma plecy, dlatego siedzi nadal na stołku. To śmieszne, że nic nie da się zrobić w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzę, że ktoś (użytkownik pab) bardzo dba o to by w świdniku nic nie wyszło na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie, usuwa się wszystko co niewygodne i dotyczy obecnej dyrektorki trójki. Kto ma w tym interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie tak to jest w naszym kraju . jak wychodzi prawda na jaw to sie szybko ja maskuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba burmistrz wydaje polecenia i pieniądze, a nie dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamiętajcie się drogie panie,dopiekłyście poprzedniej dyrektorce niemal jednogłośnie,teraz następna wam przeszkadza,być może ,zaczęły coś od was wreszcie wymagać,zacznijcie sobie się przyglądać i zacznijcie naprawę od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Została pani pominięta w awansach czy też zabrano premię? Tylko to może być wynikiem takiej frustracji i nienawiści.A co pani zrobiła takiego wspaniałego dla tej placówki?Poza tym każdy z nas pracuje dla kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...