Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zaq napisał:
W okularach nie chodzę, w krzewinkach się nie kryje, bo nie mam powodu. Swojego idola i poglady mam bo mi wolno- demokratyczny kraj. Informacja na forum chyba z pierwszej ręki odnośnie przedłużenia umowy na hektary pola za 240 zł rocznie, może ja podał ktoś z tej dziwnej komisji, która przedłuża umowy i myli się w datach i osobach.
używasz za dużo ogólników, przypomne tylko że ten sam radny śledczy usiłuje sprzedać na tym samym terenie działkę koledze biznesmenowi bez przetargu i w tym przypadku gmina może stracić nawet kilkaset tys. zł. Tą sprawą szczęśliwie zajmuje się prokuratura i policja ds.walki z przestepczością gospodarczą. Teraz ocenie czytelników pozostawiam skalę obydwu problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżyce Rolne. 3H3H3H3H3H3H3H3H3H3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorkiewicz zgłosił sprawę przetargu na dzierżawę działki do prokuratury a prokuuratura bada sprawę sprzedaży innej działki. He, he. Na dodatek prokuratura bada sprawę przekrętów w w działalności klubu sportowego, gdzie prezesem był Wieczorkiewicz. Jak ulał pasuje przysłowie: Złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kok napisał:
Wieczorkiewicz zgłosił sprawę przetargu na dzierżawę działki do prokuratury a prokuuratura bada sprawę sprzedaży innej działki. He, he. Na dodatek prokuratura bada sprawę przekrętów w w działalności klubu sportowego, gdzie prezesem był Wieczorkiewicz. Jak ulał pasuje przysłowie: Złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma.
Ma się tez zająć przekretami w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eska napisał:
Ma się tez zająć przekretami w urzędzie.
Wieczorkiewicz na burmistrza !!! nadał by się - swój chłop i jeszcze niekumaty, lepszej kandydatury nie znajdzie w całym powiecie, pardon - gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noe napisał:
Wieczorkiewicz na burmistrza !!! nadał by się - swój chłop i jeszcze niekumaty, lepszej kandydatury nie znajdzie w całym powiecie, pardon - gminie
A czemu by nie: odwazny, pracowity i bez układów- przeciwieństwo obecnego duo: K..tas- G...ra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eska napisał:
A czemu by nie: odwazny, pracowity i bez układów- przeciwieństwo obecnego duo: K..tas- G...ra.
myślenie nie boli, to możesz spróbowac bez obaw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eska napisał:
A czemu by nie: odwazny, pracowity i bez układów- przeciwieństwo obecnego duo: K..tas- G...ra.
i jeszcze wykształcony, elokwentny, lubiący sporty zimowe - może skocznię narciarską nam zbuduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludu! Daj spokój. Dość hołoty w tej gminie. STOP ZŁODZIEJOM I GŁUPOCIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto startuje z Bełżyc (okolic) na radnych -starostę,burmistrza-do powiatu ? gminy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Kto startuje z Bełżyc (okolic) na radnych -starostę,burmistrza-do powiatu ? gminy ?
[b] Ja tak!!!![/ b] http://www.ftp.studio.iap.pl/Konrad.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
[b] Ja tak!!!![/ b] http://www.ftp.studio.iap.pl/Konrad.jpg
ale na kogo startujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz mój głos -ładne zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
[b] Ja tak!!!![/ b] http://www.ftp.studio.iap.pl/Konrad.jpg
Nasz PEPE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad mam nadzieję, że zdobędziesz mandat radnego(?). W końcu trochę dla Bełżyc robisz w przeciwieństwie do niektórych kandydatów, których do tej pory nigdzie nie widziałem. Jestem pewien, że hasło napisane przez kogoś wcześniej czerwonymi literami Ciebie nie dotyczy. Masz mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img233.imageshack.us/img233/1803/plakatp.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale na kogo startujesz?
Na człowieka który chce pozytywnych zmian w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Na człowieka który chce pozytywnych zmian w naszym mieście.
mam nadzieje że zaczniesz od swojej kamienicy, bo jak zamienisz bełżyce na wzór swojej posesji to daruj sobie, lepiej juz kręć te swoje nieistniejące filmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzik napisał:
mam nadzieje że zaczniesz od swojej kamienicy, bo jak zamienisz bełżyce na wzór swojej posesji to daruj sobie, lepiej juz kręć te swoje nieistniejące filmy.
Wygląd mojej posesji "kamienicy" mogę zawdzięczać obecnej władzy. O których nieistniejących filmach mówisz? Jeśli chcesz mogę wrzucić na youtube albo podaj adres to wyślę Ci pocztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONRAD. JESTEM Z TOBĄ. GOŃ HOŁOTĘ Z GMINY. Szkoda, że nie ten obwód głosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...