Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zero dziennikarskiej odpowiedzialności za słowa , za rzetelność i zgodność z prawdą! Kolejna "wrzutka", by udowodnić tezę o rzekomym "zawodowym" okrucieństwie policji. Przede wszystkim - w Niemcach nie ma komendy. Komenda jest w Lublinie. W Niemcach jest komisariat, a to jednostka niższego szczebla. Po drugie - dlaczego ci rzekomo pokrzywdzeni ludzie wcześniej nie złożyli zawiadomienia, nie skarżyli się w żadnej instytucji?! Z ich wypowiedzi wynika, że sprawa toczy się już w sądzie. I co? Do tej pory czekali ze skargą??? Po trzecie - dlaczego szanowny redaktor nie porozmawiał z drugą stroną, nie zweryfikował doniesień, nie zbadał ich zgodności z prawdą?! A synek tych państwa to pewnie prawdziwy anioł - wzór grzeczności. Myślałby kto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwisz dziennik przobrazil się. w szmatlawca zajmujacego się plotami a nie faktami a tz dziennikarze gfyby nie komputery robili by błędy ortograficzne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem do czynienia z policjantami z Niemiec leżałem zakuty w kajdankach na płytach a tamtejsi policjanci bili mnie pałami i kopali nie byłem agresywny. Kilka tygodni mialem całą dupe fioletowa mówili że zobaczę jaka jest policja w Niemcach i że się posram z bolu .... Później zabrali mnie przed dolkiem do wojskiego w którym wpisano mi prawdopodobnie pobity ale nie przez policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak rozumiem niedobra policja (do tego nie taka, jaką by chciał pan D.) wpadła na posesję ww państwa , porwali niewinnego 26-latka, matkę, która starała się spokojnie przekonać policjantów, żeby nie porywali dziecka, skopali, wrzucili do rowu, zagazowali, a potem zabrali na dołek. Coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę - i tu w rozmowie się pojawia motyw 10 kafli na głowę odszkodowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z rowem mialem podobną sytuację również podczas przewozu mnie zatrzymano radiowóz i bylem pałowany w rowie ponieważ tam skąd mnie zabrano ni stawiałem oporu i było za dużo ludzi. prosiłem policjantów o wylegitymowani w zamian zostałem zakuty w kajdanki i zabrany... 0.90 promila tak nawiasem na tej podstawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1005 Znaczy kolego z 0,9 promila może nie wsiądziesz kolejny raz za kółko po jednym czy dwu piwach. Następny niewinny. 1008
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale kilku policjantom na tym komisariacie już dawno prokurator powinien dobrać się do skóry. Co oni sobie wyobrażają, że będą za nasze publiczne pieniądze gnębić zwykłych ludzi?, żeby być policjantem to trzeba mieć odrobinę rozumu a nie tylko siłę w trzymaniu pałki do bicia i psiukania ludzi gazem łzawiącym. Wg. mnie zacząć trzeba od wyjeb..Komendanta tego kur.. dołka a potem poddać niektórych policjantów badaniom psychologicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero dziennikarskiej odpowiedzialności za słowa , za rzetelność i zgodność z prawdą! Kolejna "wrzutka", by udowodnić tezę o rzekomym "zawodowym" okrucieństwie policji. Przede wszystkim - w Niemcach nie ma komendy. Komenda jest w Lublinie. W Niemcach jest komisariat, a to jednostka niższego szczebla. Po drugie - dlaczego ci rzekomo pokrzywdzeni ludzie wcześniej nie złożyli zawiadomienia, nie skarżyli się w żadnej instytucji?! Z ich wypowiedzi wynika, że sprawa toczy się już w sądzie. I co? Do tej pory czekali ze skargą??? Po trzecie - dlaczego szanowny redaktor nie porozmawiał z drugą stroną, nie zweryfikował doniesień, nie zbadał ich zgodności z prawdą?! A synek tych państwa to pewnie prawdziwy anioł - wzór grzeczności. Myślałby kto...
Szukali pomocy gdzie tylko się dało, niestety nikt nie chciał się zainteresować ich sprawą. To są zwykli biedni ludzie, a w Polsce tacy ludzie są zawsze na straconej pozycji. Gdyby to został pobity syn prokuratora to sprawa by inaczej przebiegała. Ci policjanci nie ponieśli żadnej kary, a powinni być dyscyplinarnie zwolnieni. Dla chuliganów w mundurach nie ma miejsca w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna posiadać rejestratory/kamery,w radiowozie i przy sobie, byłoby to bezpieczne i w razie co byłby konkretny dowód w sprawie, zważywszy na to, że 90 procent interwencji obejmuje patologie społeczną czyli ludzi z bardzo niskim morale, którzy pójdą do mediów i skłamią, żeby wzbudzić sensacje? próbować się wybielić? stać się sławnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYBA ZAWSZE PSUJE SIĘ OD GŁOWY ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że media, konkretni redaktorzy powinni ponosić odpowiedzialność karną, dyscyplinarną i finansową, za podanie niezweryfikowanych informacji, niedługo przyjdzie morderca do dziennika wschodniego i powie, że ofiara go sprowokowała a nóż sam zabił i dziennik to opublikuje bo to w końcu sensacja, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oczach miał diabła ("wściekłość"), zatem był albo na amfetaminie albo okazał swe sadystyczne oblicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobili mnie, syna, matkę, sąsiadkę, a później kochankę, wnuczka, kotka, córkę, kurkę, brata, swata, siostrę, stryja co ma ogolonego ryja, pieska co na strychu mieszka, siostrzenicę co ma zawsze chcicę, ojca, dziadka, babcię, proboszcza, wikariusza, sklepikarkę co ma do wódki miarkę, całą wieś zapałowali, w ryja wszystkim dali............................. i to wszystko za NIEWINNOŚĆ.............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te Niemce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że dzisiejsza praca policjantów w Niemcach polegała głównie na pisaniu zjadliwych komentarzy do artykułu. A co na to funkcjonarusze nowej władzy, czy tam też już macie swojaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale bym się nie zdziwiła, policja w Niemcach do idealnych nie należy. Prokurator powinien im się dokładnie przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to bandyci, którzy bali się rozwinąć skrzydła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...