Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah te Niemce, przeżyłat tam niezapomniane chwile. :wub: https://www.youtube.com/watch?v=A5C8AC6V2KQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciało się demokracji to macie należy głosowac na właściwe opcje polityczne ,a tak na marginesie gdzie jest i co robi Inspektorat Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie bo faktycznie obok munduru robi się totalny SMRÓD można było drogówkę inwigilować? zamontować micro kamery i nie bedzie problemów z byle gówna skończy się temat skarg i pozorowanej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, demokracja. Kto to wymyślił? Wróćmy do lat 50 tych to było życie. Przywrócić porządek. Niech rację na silniejszy. Kamery to za mało i łatwo zakryć. Ja żądam żeby każdy patrol policji śledzily satelity. A najlepiej to powołać. ORMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że dzisiejsza praca policjantów w Niemcach polegała głównie na pisaniu zjadliwych komentarzy do artykułu. A co na to funkcjonarusze nowej władzy, czy tam też już macie swojaków ?
Nie pleć głupot! Nie trzeba być policjantem, żeby zachować zdrowy rozsądek i umiar w osądzaniu innych. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale na tym forum wszyscy obrońcy policji to "gliniarz" - oczywiście w mniemaniu patologii, co hardo podnosi głowę i wylewa swe żele. Same chodzące anioły, święci - co prawda bez skrzydeł i aureoli, ale wydaje swej pysze mądrzejsi od prawa, nawet Pana Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem do czynienia z policjantami z Niemiec leżałem zakuty w kajdankach na płytach a tamtejsi policjanci bili mnie pałami i kopali nie byłem agresywny. Kilka tygodni mialem całą d*** fioletowa mówili że zobaczę jaka jest policja w Niemcach i że się posram z bolu .... Później zabrali mnie przed dolkiem do wojskiego w którym wpisano mi prawdopodobnie pobity ale nie przez policję
Widocznie ci się należało. I nic nie pomogło. Jak byłeś, tak i jesteś głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna posiadać rejestratory/kamery,w radiowozie i przy sobie, byłoby to bezpieczne i w razie co byłby konkretny dowód w sprawie, zważywszy na to, że 90 procent interwencji obejmuje patologie społeczną czyli ludzi z bardzo niskim morale, którzy pójdą do mediów i skłamią, żeby wzbudzić sensacje? próbować się wybielić? stać się sławnym?
Dokładnie a później mają się tłumaczyć, nawet jeśli nic nie zrobili. Dziwnym trafem zawsze niewiniątkom się trafia taka akcja z policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem do czynienia z policjantami z Niemiec leżałem zakuty w kajdankach na płytach a tamtejsi policjanci bili mnie pałami i kopali nie byłem agresywny. Kilka tygodni mialem całą d*** fioletowa mówili że zobaczę jaka jest policja w Niemcach i że się posram z bolu .... Później zabrali mnie przed dolkiem do wojskiego w którym wpisano mi prawdopodobnie pobity ale nie przez policję
To złóż skargę, to tez wiele da. W końcu ktoś zauważy, że źle się dzieje na tym komisariacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero dziennikarskiej odpowiedzialności za słowa , za rzetelność i zgodność z prawdą! Kolejna "wrzutka", by udowodnić tezę o rzekomym "zawodowym" okrucieństwie policji. Przede wszystkim - w Niemcach nie ma komendy. Komenda jest w Lublinie. W Niemcach jest komisariat, a to jednostka niższego szczebla. Po drugie - dlaczego ci rzekomo pokrzywdzeni ludzie wcześniej nie złożyli zawiadomienia, nie skarżyli się w żadnej instytucji?! Z ich wypowiedzi wynika, że sprawa toczy się już w sądzie. I co? Do tej pory czekali ze skargą??? Po trzecie - dlaczego szanowny redaktor nie porozmawiał z drugą stroną, nie zweryfikował doniesień, nie zbadał ich zgodności z prawdą?! A synek tych państwa to pewnie prawdziwy anioł - wzór grzeczności. Myślałby kto...
Znam sytuacje i nie wiem skąd domniemanie że Ci ludzie nie złożyli doniesienia w żadnej instytucji?? Może nie czekali do tej pory tylko teraz wypłynęła sprawa z małżeństwem z kol. Pliszczyn  a w kupie siła. Z Policją nie tak łatwo wygrać bo to w końcu władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobili mnie, syna, matkę, sąsiadkę, a później kochankę, wnuczka, kotka, córkę, kurkę, brata, swata, siostrę, stryja co ma ogolonego ryja, pieska co na strychu mieszka, siostrzenicę co ma zawsze chcicę, ojca, dziadka, babcię, proboszcza, wikariusza, sklepikarkę co ma do wódki miarkę, całą wieś zapałowali, w ryja wszystkim dali............................. i to wszystko za NIEWINNOŚĆ.............................
  i chomika ciapkiem zabili:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukali pomocy gdzie tylko się dało, niestety nikt nie chciał się zainteresować ich sprawą. To są zwykli biedni ludzie, a w Polsce tacy ludzie są zawsze na straconej pozycji. Gdyby to został pobity syn prokuratora to sprawa by inaczej przebiegała. Ci policjanci nie ponieśli żadnej kary, a powinni być dyscyplinarnie zwolnieni. Dla chuliganów w mundurach nie ma miejsca w policji.
Macie rację, każdy może biednego człowieka oskarżyć, niech teraz idą do biura posła tego ze Świdnika - młody w PIS albo list otwarty do Ziobry. Pomóżcie im ludzie z Niemiec, moze i Wam kiedyś ktoś pomoże. Dobrze że chociaż dziennik Wschodni o tym pisze bo inaczej byśmy o tym nie wiedzieli. W komisariatach podobno pracuje ten gorszy sort.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwisz dziennik przobrazil się. w szmatlawca zajmujacego się plotami a nie faktami a tz dziennikarze gfyby nie komputery robili by błędy ortograficzne
Dziennik Wschodni nie jest czasopismem plotkarskim . To gazeta gdzie są rzetelnie przedstawiane fakty. Zobacz ile u ciebie jest błędów  w tak krótkim komentarzu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak rozumiem niedobra policja (do tego nie taka, jaką by chciał pan D.) wpadła na posesję ww państwa , porwali niewinnego 26-latka, matkę, która starała się spokojnie przekonać policjantów, żeby nie porywali dziecka, skopali, wrzucili do rowu, zagazowali, a potem zabrali na dołek. Coś tu śmierdzi.
Jeżeli ktoś nie był na miejscu nie widział tego nie powinien się wypowiadać. Zdarzenie to nie było na posesji lecz na drodze publicznej oddalone około 120 m od ich posesji.Policja podejmuje działania zawsze zgodnie z prawem  według swych procedur . W czasie tej interwencji dużą rolę odegrały emocje . Każdy Policjant wie co to są emocje i wie jak się do tych emocji ustosunkować. Pozdrawia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 112 siedzą cywile to jakiej oni pomocy chcieli, oni nie mają pojęcia o odbieraniu telefonów, albo ich przeszkolić albo zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a świstak siedzi i zawija je w sreberka... dziennik wschodni gorszy niż fakt w ostatnim czasie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim co tak wieżą w policję żeby im się to przytrafiło albo ich dzieciom, każdy jest mądry dopóki tego nie doświadczył !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim co tak wieżą w policję żeby im się to przytrafiło albo ich dzieciom, każdy jest mądry dopóki tego nie doświadczył !!
wierzą..... ortografia się kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa niewiniątka, skrzywdzone przez policję, no to zlikwidować policję, a porządku nich pilnują państwo D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim co tak wieżą w policję żeby im się to przytrafiło albo ich dzieciom, każdy jest mądry dopóki tego nie doświadczył !!
Mądre słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...