Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepustka zamiast kwiatka

Utworzony przez akcja pajacyk, 17 marca 2008 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Aniu cos ci sie pomylilo widzisz wszystko w krzywym zwierciadle, jestes dziewczyna wiec nikt od ciebie nie bedzie zbyt wiele wymagal no i trzeba cie troszke podnosic na duchu musisz czuc sie silna i brnac przez szkole jak maly czolg w sumie to tam bylabys bardziej bezpieczna Czasami zastanow sie nad swoja prawdziwa wartoscia i umiejetnosciami coz jestes tylko kobbieta nie mozna od ciebie zbyt wiele wymagac ale na zdjeciach wychodzisz znosnie przydasz nam sie wierzymy w ciebie jestesmy z toba- Fundacja pomocy Narcyzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj Aniu,pewnie mnie pod tym nickiem nie poznasz,ale zdradze Cijestem twoim skrytym wielbicielem....codziennie...jak Cie widze z rana na zaprawie w moro....trampkach....to aż mi wszystko staje.....z wrażenia....ufff aż sie zmęczyłem tym pisaniem,musze sie wytrzeć z wrażenia...a może z czegoś więcej?...hehe.... moje ty love....choć słyszałem że miałaś ich wielu...a ja myślałęm że czekasz tylko na mnie....dlaczego mi to robisz?...bejbe... daj mi szanse...plizzz...zostaw to wojsko,wyjedziemy na Karajiby,polecimy Sunszajn Airlains,będzie fajnie normalnie, ja opłace bilety,obiecuje.Pokryje z mojego ostatniego żołdu.Wiem...może nie wystarczyć,to najwyżej sprzedam swoje moro,to uzbieramy,ale pomysł nie? ale chopaki bedą mi zazdrościli normalnie gientka dentka. to czekam na twoja reakcje.fenkju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...