Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Przez całe życie byłem ćpunem i alkoholikiem\"

Utworzony przez PK, 18 lipca 2009 r. o 23:52 Powrót do artykułu
Pozdrawiam tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki los w najlepszym wypadku czeka obecnych młodych imprezowiczów. Człowiek nawet nie wie kiedy wpada w sidła nałogu , popatrzcie wokół siebie i zobaczycie jak wielu jest wokół nas ludzi uzależnionych i ile cierpienia przynosi to ich bliskim. Świat jest bardzo piękny dla ludzi mądrych i nieskazonych nałogami , naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli cały czas będziemy porównywali trawkę z twardymi narkotykami - będziemy mieli coraz większe problemy... wiem, że nie ma tutaj nic o trawce, ale jeżeli media i inne instytucje mówią, że trawka jest tak samo groźna jak hera - masa dzieciaków spróbuje i zobaczy, że nic nie stało się... po czym spróbuje herę i nie zauważy, że jednak stało się coś bo przecież to praktycznie to samo co trawka a po trawce nic mi nie było więc jak dam kolejny zastrzyk też mi nic nie będzie.... gratuluję Panu rzucenia nałogu wiem, że to ciężkie zastanawiam się, czemu nikt nie prowadzi dalej badań nad lekami dla narkomanów - po tym jak w stanach zamknięto ośrodek, który rozwiązał zagadkę leku dla ludzi zażywających twarde narkotyki... świat to potężny biznes szkoda, że w Afganistanie pojawili się żołnierze USA na zbiory maku... oczywiście Polscy żołnierze szukają tam terrorystów.... szkoda, że to wszystko trafia potem do USA, szkoda, że sprzedaje to rząd a później wyłapuję dilerów i ćpunów - jaki to ma sens? szkoda, że wmawiają nam iż Polacy tam walczą o Pokój.... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam człowieka, że się wygrzebał z takiego gówna, najwyraźniej ludzie muszą przejść taką historię, żeby się dowiedzieć, że narkotyki czy alkohol to nie jest dobra zabawa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy sie z tego wygrzebie, pod warunkiem ze przy pogrzebie mocno sie go nie zagrzebie. PS. Moze brales, ale sie nie zaciagales jak pan premier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do trzeźwości trzeba być przygotowanym, co z tego, ze się cpuna czy alkoholika wyśle na detoks, jeden, drugi, dziesiąty jak sam nie będzie czuł potrzeby zerwania z nałogiem to zadne odtrucia i terapie mu nie pomogą. Wielu nie czuje takiej potrzeby i piją/ ćpają aż umrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Pana,chylę czoło, że po tym co Pan przeszedł jeszcze miał siłę walczyć i wytrwać.Zyczę dobrej przyszłości, życia w trzeżwości (wtedy najbardziej smakuje świat :-),pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM załamke kolega bierze ma około 50 lat nie chce sie leczyc i myśle ze umrze niedługo nie ma juz uczuc i nie kieruje sie normalnym mysleniem ostatnio prawie kogoś zabił ach co robic panu sie udało ,dla czego ćpun nie mysli o niczym a tylko o braniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a ja dzisiaj się złamałem,wziołem.... ... g dzie popełniłem błąd!!!! niby wszystkie zalecenia stosowałem...zamiast euforii totalny dół,znów zawiodłem,kolejny raz. Ale dopiero dzisiaj czuje naprawde o gromną słabość do moich uzależnień(alkohol,narkotyki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...