Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
życzyny jeszcze więcej majątku, a nam biednym dużo zdrowia i zadowolenia z życia,chociaż materialnie skromnego ale duchem wzniosłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej - ktoś to jeszcze pamięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parcuje u jednego z tych milonowerów w Lubartowie. zarabiam około 1300 na rękę na smieciowej umowie, bez płatnych nadgodzin i ogónie firma jest typowym obozem pracy pozdrawiam wszystkich takich milonerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ponoc mamy kryzys buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorku słupkowy:"MILIONERZY na Lubelszczyżnie"świadczy o tym,że wiedza poprawna nie dotarła do głowy,albo nastąpił zator myślowy.Lecz się chłopie i nie szukaj Lubelszczyzny,tam gdzie znzleżć jej nie możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Parcuje u jednego z tych milonowerów w Lubartowie. zarabiam około 1300 na rękę na smieciowej umowie, bez płatnych nadgodzin i ogónie firma jest typowym obozem pracy pozdrawiam wszystkich takich milonerów [/quote] [quote name='mark' timestamp='1340607649' post='641548'] Parcuje u jednego z tych milonowerów w Lubartowie. zarabiam około 1300 na rękę na smieciowej umowie, bez płatnych nadgodzin i ogónie firma jest typowym obozem pracy pozdrawiam wszystkich takich milonerów
kolego ja tez u takiego pracuje i dzieki temu maja miliony a my nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że znam tego milionera z Puław. Taki łysawy, gruby sk.....l i wystająca słoma z butów jak u niejednego polskiego karierowicza-biznesmena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybyło, a ilu straciło wszystko, ciekawe czy bilans jest dodatni i to w tą stronę co trzeba ale myślę że nie, a tak w ogóle to gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...