Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobry tekst. możnaby go co prawda znacznie poszerzyć i to zarówno odnośnie róznych wpadek (tyle że to chyba nie wpadki a zamierzone draństwa) Krzysztofa Łątki jak i samej charakterystyki człowieka... ale czas jest przedświateczny zatem nie pora na "znęcanie się" w całym tym tekście uderza mnie najbardziej to że wyłania się z niego obraz polityków którzy uważają iż polityka to jest przestrzeń dla szwindli, nabijania sobie prywatnej kabzy, robienia kariery po trupach (owego łątkowego "liderstwa"), zupełnie przy tym nie zauważając potrzeby zajmowania się w polityce jakimikolwiek sprawami publicznymi... powiedziałmym że najpierw jest wielkie rozdmuchane "Ja" Janusza Palikota czy Krzysztofa Łątki a później wielkie nic... sprawy publiczne czy też kwestia rozwiązywania jakichkolwiek problemów poza prywatnych pojawia się marginalnie i tylko wtedy gdy służy to głównie budowaniu PR - dlatego też kariera obu panów tak obfituje w niedokończone zamierzenia... dla przykładu przywołam tu słynną niegdyś Akademię Janusza Palikota - twór jednorazowy majacy określona rolę w kampani wyborczej następnie porzucony i czeznacy sobie powolutku... hmm... moim zdaniem dlatego w Lublinie a i w województwie jest tak źle że własnie taka egotystyczna wizja polityki jest obowiazująca Zarówno Palikot jak i Łątka prezentują bardzo niski poziom kulturalny, polityczny i wreszcie moralny... ich działalność przynosi naszej społeczności nieporównanie wiecej szkód niż pożytku właśnie dlatego że skierowana jest na pasienie własnych brzuchów a nie zozwiazywanie naszych wspólnych problemów... cóż jednak i taki styl może się podobać za przykład tego jak bardzo moze sie podobać podam lokalną wkładkę do Gazety Wyborczej z jej red naczelną na przedzie... apoteoza Janusza Palikota jaka serwuje ona swym czytelnikom budzi mój głęboki niesmak ale przecie komuś to moze się własnie podobać... przy tej dygresji pozwolę sobie na uwagę że nie sadzę aby nawet zabójstwo którego dokonałby uwielbiany przez wspomniany periodyk "polityk" skłoniłoby redakcję do napisania o nim jednego chocby tekstu krytycznego... no i się rozpisałem zbytnio... cóz na koniec napiszę że co prawda nie mozna oczekiwać iż polityka bedzie czytso altruistyczną działalnością ale mozna i należy oczekiwać choćby tego by prywata polityków miała swe miejsce przy okazji działalności dla dobra wspólnego a nie z pychą i arogancją stawała sie jedynym celem sensem i metodą polityki... Pozdrawiam i Życzę Całej Redakcji Dziennika Wschodniego, Czytelnikom i wreszcie Wszystkim mieszkańcom Lublina i Regionu Wesołych, Szczęsliwych, Rodzinnych Swiat Wielkiejnocy Przemek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto pamięta, jak Krzysio Łątka podczepił się pod rektora Jana Pomorskiego na UMCS? To jemu pierwszemu był OSOBISTYM sekretarzem - dopiero później powtórzył ten sam numer z panem posłem Palikotem. Krzysio to klasyczny bezideowiec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uff... a już myślałem że zapomnieliście o Palikocie ! czyli o misji życia Redaktora ... czyli o tym jak paskudny jest Palikot a'propos Redaktorku, a kto za Panem stoi ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwi mnie,że już 2 tygodnie Dziennik wałkuje temat Łątki. Czy naprawdę nie ma innych ciekawych tematów? Przestańcie zajmować się pierdołami a weźcie się za poważne rzeczy jak miejsca pracy, budowę dróg na Lubelszczyźnie, problemy Lublinian. Polityków rozliczymy w przyszłym roku !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Quantum napisał:
Dziwi mnie,że już 2 tygodnie Dziennik wałkuje temat Łątki. Czy naprawdę nie ma innych ciekawych tematów? Przestańcie zajmować się pierdołami a weźcie się za poważne rzeczy jak miejsca pracy, budowę dróg na Lubelszczyźnie, problemy Lublinian. Polityków rozliczymy w przyszłym roku !
hmm cóz o drogach, pracy i problemach lublinian decydują własnie politycy czyli i Łątka... pierdoła - cóż sam podsumowałeś temat... czyżby znów agencja od PR? i znów ta naiwna niekompetencja? sugerowaniem iż Panas ma obsesję lub też działa na zlecenie jakiegoś tajemniczego antybogopalikotowego mocodawcy niewiele osiągniecie... a Łątka nie dostał sie do władzy dzięki wyborom (wyborcy go odrzucili przecie i sam się cieszył z tego nawet) i poprzez wybory rozliczony raczej nie bedzie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawdźcie finansowanie kampanii prezydenckiej dwóch kandydatów, kto wpłacał i kto dziwnym trafem dostał pracę w UM i spółkach komunalnych. Podpowiem, że szefem kampanii też był Krzynio. Jeszcze jeden trop to firma Krzynia której akcje przepisał na tatusia, a firma ta miała i ma ciekawe zlecenia od różnych instytucji, jak i polityków. Dziwne że za te same billboardy dostawała 4 razy więcej niż później płaciła podczas kampanii za billboardy polityków. To nazywa się nowa jakość w rządzeniu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezły smród się wykocił na pokojach publicznych. Ciekawe kto to posprząta aby zwykli obywatele nie musieli zakładać masek, jak wchodzą do magistratu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Maria napisał:
Niezły smród się wykocił na pokojach publicznych. Ciekawe kto to posprząta aby zwykli obywatele nie musieli zakładać masek, jak wchodzą do magistratu.
posprzatać mogą jedynie zwykli obywatele w wyborach głosując na odpowiednich kandydatów i zarazem starannie omijając te listy wyborcze na których goszczą bochaterowie afer, ich mocodawcy i ich serdeczni przyjaciele... i tu pojawia sie odwieczny problem kogo wybrać skoro nawet umiarkowanie uczciwych i jedynie nieco porządnych jest brak... póki nikt minimalnie choćby godny wyboru się nie pojawi - wart5o stosować ostracyzm i tych najbardziej szkodliwych omijać przy wyborach jak najdalej... kto wie może taka selekcja przyczyni się do wyewoluowania z kretaczy i nepotów jakiegoś rodzynka z choćby śladową ilością cech wartościowych ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przemek i tu strzeliłeś sobie w stopę: "posprzatać mogą jedynie zwykli obywatele w wyborach głosując na ODPOWIEDNICH KANDYDATÓW". ODPOWEDNI Przemek i jego ODPOWIEDNIE środowisko. Gratuluję dystansu. Wszedłeś na forum z ODPOWIEDNIĄ tezą a udajesz wolnomysliciela
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...możnaby go co prawda znacznie poszerzyć i to zarówno odnośnie róznych wpadek (tyle że to chyba nie wpadki a zamierzone draństwa) Krzysztofa Łątki jak i samej charakterystyki człowieka... ale czas jest przedświateczny zatem nie pora na "znęcanie się" Ach jaki z ciebie dobry człowiek. Wiesz coś kompromitującego, ale nie powiesz. Dziwnie przypomina to niektórych "utrąconych" przez wyborców polityków. ...za przykład tego jak bardzo moze sie podobać podam lokalną wkładkę do Gazety Wyborczej z jej red naczelną na przedzie... apoteoza Janusza Palikota jaka serwuje ona swym czytelnikom budzi mój głęboki niesmak ale przecie komuś to moze się własnie podobać... przy tej dygresji pozwolę sobie na uwagę że nie sadzę aby nawet zabójstwo którego dokonałby uwielbiany przez wspomniany periodyk "polityk" skłoniłoby redakcję do napisania o nim jednego chocby tekstu krytycznego... Masz rację, wszystkiemu winni są Żydzi, masoni, cyklisci, GW i TVN. ...no i się rozpisałem zbytnio... Rozpolitykowałeś się chłopie, rozpolitykowałeś i nawet napisałeś o co ci chodzi. A na koniec zdradź nam z jakiego sztabu wyborczego piszesz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta twarz mówi wszystko.To ci..ta.Nadstawi się każdemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki oficjalnie jest p. Krzysztof wszyscy czytacie Ja wam powiem jak mnie zabrał na tz okazję z Kołbieli wracając z Warszawy w czasie kampani samorządowej ani ja jego ani ze znanych względów on mnie nie znał. rozmawialiśmy o polityce i chociaż jestem z innego kierunku sceny politycznej to w jego głosie było zacwyt PO a głównie Januszem Palikotrm To wtedy zobaczyłem zafascynowanego młodego człowieka uwieżcie mi on był zauroczony posłem jak sekciaże swoim guru. Wesołych Świąt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jesteś wiaRygodny, żeby Ci wieRZyc?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Palikot przynosi ogromny wstyd naszemu regionowi.Jeśli dla tego młodego człowieka jest mistrzem to tylko współczuć....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Arogancki facet, bez grama kultury. Karierowicz, który tak naprawdę od początku swojej kariery kombinuje - najpierw sztucznie przedłużał studia - tylko po to żeby jak najdłużej działać w Samorządzie i dzięki temu załatwiać prywatę. Kampania dla Palikota i 3 osoby w ratuszu... nie trzeba pracować w CBA żeby mieć pojęcie, iż takich osób, w taki czy inny sposób powiązanych z Łątką i Palikotem, jest dużo więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No cóż łątka jest także zięciem znanego TW"Roman"starosty lubartowskiego działacz ZSL=PSL,z-cy Pawlaka w OSP.Jak się okazuje łątka dostaje szkołę z dwóch stron:od Palikota i teścia Starownika.Brawo ,niedługo przekręcą całą Lubelszczyznę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczuję prawdziwym Polakom w tym regionie - ale durni jeszcze wyjdzie z tego regionu? Olewam całe PO z jego naczelnym tymczasowym premierem z korzeniami szwabskimi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
stary watek ale warto go przypomnieć bo Kszyś Łątka nadal straszy w ratuszu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: