Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywrócili chłopca do życia

Utworzony przez Gość, 18 lutego 2008 r. o 09:04 Powrót do artykułu
lubelski pacjęt napisał:
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!! Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pana i chciałby być takie jak on.Niestety małość człowieka i jego nedza moralna nie może być przysłonieta przez jego lekarski fach,on sam ma komleks syperlekarza co skłania go do chamskich zachowań i łamania elemtarnych zasad kultury,Jednym słowem powinien leczyć mikroby bo moralnie jest na tym samym poziomie nadawał by sie na doktora Mengele gdyby nie jego chłopska uroda i szczery do bólu lekceważący stosunek do pacjentów i ich rodzin jednym słowem cham bydle i konował nigdy nie powinien być wypuszczony poza chlewnię bo tylko tam pasuję zachowaniem i wygladem bo świnia w kartoflisku też czuje się panem sytuacji zwłaszcza wobec osób które są słabsze i zależnie od ich władzy ta cząstka władzy która otrzymał nad ludźmi wynaturzyło go o sprowadziła do wymiaru karykaturalnych,kto nie wierzy niech go obejrzy jak potrafi wynatyrzyć się człowiek który nazywa siebie lekarzem.
Strzał w dziesiątkę. Świetna charakterystyka tego konowała i łapsa. Powinien dalej jeździć na gwizdkach Naturę to on ma prostaka. Nie nadaję się do kontaktów z pacjentami tak samo jak ta mewka od robienia "xero" i jego dwóch ziomali sanitariuzy. Nie polecam. Komenty piszą Ci co chcą zrobić loda jego ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiedz "lubelski pacjęcie" czytelnikom dlaczego masz do doktora tyle nienawiści. Szczególnie cenne byłoby gdybyś opowiedział w jakich okolicznościach zetknąłeś się z nim. Dodatkowo cenne byłoby, gdybyś podpisał swoją wypowiedź imieniem i nazwiskiem. W tej sytuacji można się tylko domyślać, że poziom twojej wypowiedzi typuje Cię na typowego bywalca SOR-u SPSK 4, gdzie doktor pracuje - 4-6 promili, kilkudniowe majteczki i skarpetki - cały korytarz SOR-u codziennie pełny jest takich.....chyba się nie mylę - zdradza Cię ortografia. Kolega z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Spędziłam 24 godziny na SOR SPSK 4, gdzie dr pracuje....Gratuluję mu anielskiej cierpliwości... Co Pani dolega? "Od 1 miesiąca mnie to boli, a tamto swędzi" - dostarczona karetką. Co Panu dolega? "Popiłem i  mnie piecze rura" - dostarczony karetką. Słyszałem jego rozmowy z tymi ewenementami, leżąc obok - była w niej ironia ale jeszcze większa bezradność i niedowierzanie.  Ludzie - to wy jesteście poje***i!!!!! Do czego służą SOR-y??? Potem wypisujecie na uczciwego człowieka anonimowo kalumnie.... Podpisujcie się!!! A jeśli w stosunku do Was popełnił błąd w sztuce - marsz do prokuratury...pieniążki czekają - lekarze są ubezpieczeni od odpowiedzialności. Lekarze są dla was konowałami - a jak paluszek się skaleczy, to środek nocy - marsz na SOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...