Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL

Utworzony przez os, 15 sierpnia 2009 r. o 10:45
Zawdzięczamy to rządam PSL-u na lubelszczyźnie. Przecież to oni od zawsze sprawują władzę w województwie!!!! To oni chwalą się że zdecydowana większość wójtów w gminach to ich ludzie. Rezultaty widać zapóźnienie, niskie płace kolesie u władzy, brak inwestycji. Ale im się dobrze powodzi!!! Zobaczcie w jakich domach mieszkają ile na kontach odłożone!!!! Zobaczcie też jaki mają poziom intelektualny łacznie z ich przywódcą na lubelszczyznie Edziowi W. Wszytsko jest jasne. Głosujcie dalej na nich!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam będę zawsze głosował na PSL, bo nic nie wiem, a oni mi mówią, żebym się nie przejmował, bo oni też nic nie kumają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocek napisał:
Ja tam będę zawsze głosował na PSL, bo nic nie wiem, a oni mi mówią, żebym się nie przejmował, bo oni też nic nie kumają
W tym PESELU ta same niemoty, bez szkoły i jakiegokolwiek przygotowania fachowego. To takie dyzmy. Tylko do stanowisk zawsze gotowe. Niekiedy nawet nie maja pojęcia jakie funkcje pełnia ale za to zawsze "najlepsi fachowcy". Buroki i tyle. Wara z takim koalicjantem. Jeżeli moja partia się w porę nie opamięta i nie wypędzi tej hołoty tak rządowej jak i samorządowej w Lublinie, to może zapomnieć w następnych wyborach o poparciu społeczny. Panie Januszu P. Pan ma 100% racji. Im prędzej to nastąpi, tym dla nas lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...