Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL ustala listy wyborcze: Zobacz pełną listę kandydatów

Utworzony przez nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee, 17 czerwca 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
W naszym chorym kraju jeśli ktoś coś robi i zaczyna się wychylać to najlepiej go usunąć .Do senatu na polityczny nie byt się nie zgodzi to go do sejmu aby w betonowym towarzystwie znał swoje miejsce i siedział cicho . Tam go Pawlak do pionu postawi i po działaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman jest bardzo dobrym kandydatem i pewnie przejdzie ,ale w pierwszej piatce znajduje sie kilka nazwisk,które także maja szanse.Od dawna PSL jest bazową partią trzeba ją w końcu wynieść wyżej.Jestem apolityczny ale jesli juz bede głosował to na Polskie Stronnictwo Ludowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że szkoda gdyby tak normalny i dobry szef jak Hetman odszedł to atmosfera w pracy (która wreszcie stał się normalna)znów przejdzie pod rządy PO a wtedy znowu powróci chamstwo i obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Myślę że szkoda gdyby tak normalny i dobry szef jak Hetman odszedł to atmosfera w pracy (która wreszcie stał się normalna)znów przejdzie pod rządy PO a wtedy znowu powróci chamstwo i obłuda
KOALICJANTY Nie mam nic do tego gościa, ale towarzystwo ma nieklawe - myślę o zieleninie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody i pracowity takich nam trzeba zarówno w Parlamencie jak i w Samorządzie. to nasza nadzieja na zmiany w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody i tak wiele osiągnął... Własną pracą? Partia go wyniosła. Z nadania partyjnego był wicedyrektorem w UM, potem z tego samego nadania partyjnego został wiceministrem w MRR. Miał facet niebywałe śzczęście, by po śmierci posła Wojtasa ( merytorycznego i o dużej klasie człowieku) zastąpić go w rządzeniu lubelskim PSL-em. Urzad Marszałka - też z nadania politycznego. A cóż takiego zrobił w ciągu zaledwie pół roku? Piszecie o pieniądzach; ja pytam - co z Niedźwiadą i ogromną kasą, którą trzeba oddać ( lotnisko tam nie powstało). Nie pamiętacie już że był to pomyśl o wykonanie PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także uważam że to dobra decyzja. Mieszkańcy Lubelszczyzny powinni postawić na osobę mądrą i z inicjatywą dla której sprawy obywateli są bardzo ważne. Ten człowiek przyczyni się do zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet pracuje od 6 miesięcy a wy go rozliczacie za brak inwestycji w Niedźwiadzie To żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram to dobry kandydat na posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra kandydatura, dzięki Marszałkowi Krzysztofowi Hetmanowi starówka w Łęcznej otrzyma spore dofinansowanie z UM na rewitalizacje.Na spotkaniu 4 kwietnia w jednej ze szkół w Łęcznej razem z posłem Marianem Starownikiem zapewnili, że będą środki dla Łęcznej, i słowa dotrzymali. Panie Krzysztofie masz mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiadają pić i narzekać to każdy potrafi a robić to nie ma komu, więc tym co życzą tak dobrze by się układało to ja sugeruję by się zastanowili nad swoją działką... nie ma rzeczy łatwych ale nie ma też opier***a.....nia. Pozdrowienia dla pracujących:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja Pana Marszałka jest jak najbardziej właściwa, chociaż szczerze mówiąc, będąc tu na miejscu w Lublinie z poziomu marszałka - mógłby jeszcze wiele zrobić. Jednak, gdy zasiądzie w parlamencie „będziemy mieli swojego przedstawiciela” doświadczonego samorządowca, który myślę, również zadba o nasz region, o „swoją ojcowiznę”. Trzymam za Pana Marszałka kciuki, żeby miał jak najwięcej sprzymierzeńców, którzy poprą Jego pomysł na rozwój Lubelszczyzny, czy to jak będzie w Warszawie czy zostanie w Lublinie – bo tak naprawdę – co udowodniliśmy przy sprawie z drogą S-17 - w grupie siła. Wielkie poparcie różnych grup społecznych, zawodowych, ponad podziałami – jest skuteczne, natomiast to, co najbardziej szkodzi rozwojowi regionu – to brak jedności, brak zgody – a co tu nie mówić, Pan Marszałek – dąży do jedności i zgody, o czym może świadczyć, chociażby to, jakie są zasady współpracy z radnymi. Partie do dobry pomysł na skalę ogólnokrajową – ale w regionach, samorządach lokalnych – powinny królować: rozsądek, dialog, współpraca, dobro regionu – to powinno łączyć przy rozwiązywaniu problemów regionu. Lecz, jeśli dalej każdy, kto ma zacięcie do tego by być politykiem, chce rządzić i będzie „ciągnął do siebie” powstanie ryzyko konfliktów….i rozwój regionu będzie się ślimaczył…..Ale cóż, system jest właśnie taki, że to partie umożliwiają osobom rządzenie, a osoba bez wsparcia ugrupowania raczej nie zaistnieje – jeśli wyborcy więc, mają szczęście i znajdzie się na liście odpowiedni - odpowiedzialny lider, fachowiec, to ich sprawy „pójdą do przodu”. A co do PSL-u – partia zmienia się i to uważam, na lepsze. Coraz więcej młodych i wykształconych ludzi zasila jej szeregi – i jeśli właściwie połączy się zapał i energia skutecznego działania z doświadczeniem starszej kadry, to ta partia ma szanse być znaczną siłą polityczną w parlamencie. Oczywiście, gdy wyborca zdąży dostrzec pozytyw takich zmian – i tu już ważna jest rola kampanii wyborczej…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Decyzja Pana Marszałka jest jak najbardziej właściwa, chociaż szczerze mówiąc, będąc tu na miejscu w Lublinie z poziomu marszałka - mógłby jeszcze wiele zrobić. Jednak, gdy zasiądzie w parlamencie „będziemy mieli swojego przedstawiciela” doświadczonego samorządowca, który myślę, również zadba o nasz region, o „swoją ojcowiznę”. Trzymam za Pana Marszałka kciuki, żeby miał jak najwięcej sprzymierzeńców, którzy poprą Jego pomysł na rozwój Lubelszczyzny, czy to jak będzie w Warszawie czy zostanie w Lublinie – bo tak naprawdę – co udowodniliśmy przy sprawie z drogą S-17 - w grupie siła. Wielkie poparcie różnych grup społecznych, zawodowych, ponad podziałami – jest skuteczne, natomiast to, co najbardziej szkodzi rozwojowi regionu – to brak jedności, brak zgody – a co tu nie mówić, Pan Marszałek – dąży do jedności i zgody, o czym może świadczyć, chociażby to, jakie są zasady współpracy z radnymi. Partie do dobry pomysł na skalę ogólnokrajową – ale w regionach, samorządach lokalnych – powinny królować: rozsądek, dialog, współpraca, dobro regionu – to powinno łączyć przy rozwiązywaniu problemów regionu. Lecz, jeśli dalej każdy, kto ma zacięcie do tego by być politykiem, chce rządzić i będzie „ciągnął do siebie” powstanie ryzyko konfliktów….i rozwój regionu będzie się ślimaczył…..Ale cóż, system jest właśnie taki, że to partie umożliwiają osobom rządzenie, a osoba bez wsparcia ugrupowania raczej nie zaistnieje – jeśli wyborcy więc, mają szczęście i znajdzie się na liście odpowiedni - odpowiedzialny lider, fachowiec, to ich sprawy „pójdą do przodu”. A co do PSL-u – partia zmienia się i to uważam, na lepsze. Coraz więcej młodych i wykształconych ludzi zasila jej szeregi – i jeśli właściwie połączy się zapał i energia skutecznego działania z doświadczeniem starszej kadry, to ta partia ma szanse być znaczną siłą polityczną w parlamencie. Oczywiście, gdy wyborca zdąży dostrzec pozytyw takich zmian – i tu już ważna jest rola kampanii wyborczej…
Ta partyjka zawsze żyła i pod każdą władzą. Czego, jak czego ale młodych koniunkturalistów, zawsze tam było dostatek. Niektórzy mówią nawet o prostytucji politycznej... Doświadczone kadry o gs-owskiej przeszłości wiele mogą młodych nauczyć. Ale czy dobrego? Poza tym - 1/460 to dużo w sejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta partyjka zawsze żyła i pod każdą władzą. Czego, jak czego ale młodych koniunkturalistów, zawsze tam było dostatek. Niektórzy mówią nawet o prostytucji politycznej... Doświadczone kadry o gs-owskiej przeszłości wiele mogą młodych nauczyć. Ale czy dobrego? Poza tym - 1/460 to dużo w sejmie?
Na tak głupie wywody przy tak kompetentnym kandydacie nie chce się nawet odpowiadac. Tak trzymac Panie Marszałku. Młody zrównoważony, wielkiej wiedzy i wystarczającego doświadczenia jest potrzebny w tym skostniałym sejmie a jednocześnie zmieniający oblicze PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opublikowano listy wyborcze a ja się pytam, co na tej liście jako "jedynka" robi Franciszek Jerzy Stefaniuk? Od dawna pobiera już emeryturę i "pracuje" w Sejmie....Poziom tej pracy widzieliśmy niedawno podczas "wystąpień" pana posła z zapytaniem - o grę w golfa!!!! I to było jedyne pytanie tegoż posła w komisji śledczej, bo więcej nie słyszałem....Ponad 20 ścia lat w sejmowych ławach może wystarczy? A w gminie Drelów gdzie mieszka pan poseł, ostatnio zlikwidowano dwie szkoły ( przy ogromnych protestach rodziców). Fajnie; niech żyje PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Tokarska Nr. PSL w Lublinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Genowefa Tokarska ma prawdziwe oblicze PSL, NR.1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"campusie lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniego" czy w tej gazecinie pracuje przytomny sekretarz redakcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marszałek jest młodym, inteligentnym człowiekiem. Bardzo wiele zrobił dla województwa będą Marszałkiem, myślę, że jako poseł będzie nadal kontynuował tę pracę. Dzięki niemu zmienia się PSL na bardziej dynamiczną, nowoczesną partię PSL jest ok;) Trzymam kciuki Panie Marszałki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...