Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL ustala listy wyborcze: Zobacz pełną listę kandydatów

Utworzony przez nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee, 17 czerwca 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Ja będę głosował na HENRYKA SMOLARZA, bo on jako jedyny najlepiej będzie reprezentował nasze miasto i dbał o interesy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszakniec Łęcznej napisał:
Bardzo dobra kandydatura, dzięki Marszałkowi Krzysztofowi Hetmanowi starówka w Łęcznej otrzyma spore dofinansowanie z UM na rewitalizacje.Na spotkaniu 4 kwietnia w jednej ze szkół w Łęcznej razem z posłem Marianem Starownikiem zapewnili, że będą środki dla Łęcznej, i słowa dotrzymali. Panie Krzysztofie masz mój głos
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Marszałek pcha się na posła jak już ma co robić widać, że chodzi mu tylko o kasę! Moim faworytem jest Henryk Smolarz i na niego oddam swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Po co Marszałek pcha się na posła jak już ma co robić widać, że chodzi mu tylko o kasę! Moim faworytem jest Henryk Smolarz i na niego oddam swój głos.
Popieram najlepszy kandydat to Henryk Smolarz ja też będę na niego głosowała:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram najlepszy kandydat to Henryk Smolarz ja też będę na niego głosowała:)
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hetman to świetny kandydat; będę się wahać pomiędzy Hetmanem a Smolarzem, obaj młodzi i wykształceni. Na pewno zagłosuję na PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieliśmy takiego dobrego Marszałka, tak zapewniał że zmeni województwo. Nie lepiej rządzić na miejscu a nie ze stołka w stolicy?? Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gateau napisał:
A mieliśmy takiego dobrego Marszałka, tak zapewniał że zmeni województwo. Nie lepiej rządzić na miejscu a nie ze stołka w stolicy?? Szkoda...
Ja też oddam głos na Ludowca ale Zdzisława Podkańskiego. Mam nadzieję, że takiego doświadczonego polityka, dbającego o interes wsi a nie własne korytka, ktoś przygarnie na normalne listy wyborcze. Dla mnie po głosowaniu o adopcji dzieci przez osoby tej samej płci i poparcie przez PSLiberalne tej ustawy, ludzi ci stracili jakikolwiek autorytet(jeżeli jeszcze go mieli. Gdzie te wielkie hasła wypisywane na sztandarach stronnictwa?. Boga się nie boją. Nie mają ani trochę honoru a o Ojczyźnie to już dawno zapomnieli. Za rządów psl wieś ginie. Żyje się dobrze tylko nowobogackim a zwykły zjadacz chleba nie zawsze ma go pod dostatkiem. To takiego dobrobytu razem z PO- myjami nas doprowadzili. NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO SEJMU DLA LUBELSKIEJ WSI JEST ZDISŁAW PODKAŃSKI !!!! i WSZYSTKO JASNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek wiejski napisał:
Ja też oddam głos na Ludowca ale Zdzisława Podkańskiego. Mam nadzieję, że takiego doświadczonego polityka, dbającego o interes wsi a nie własne korytka, ktoś przygarnie na normalne listy wyborcze. Dla mnie po głosowaniu o adopcji dzieci przez osoby tej samej płci i poparcie przez PSLiberalne tej ustawy, ludzi ci stracili jakikolwiek autorytet(jeżeli jeszcze go mieli. Gdzie te wielkie hasła wypisywane na sztandarach stronnictwa?. Boga się nie boją. Nie mają ani trochę honoru a o Ojczyźnie to już dawno zapomnieli. Za rządów psl wieś ginie. Żyje się dobrze tylko nowobogackim a zwykły zjadacz chleba nie zawsze ma go pod dostatkiem. To takiego dobrobytu razem z PO- myjami nas doprowadzili. NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO SEJMU DLA LUBELSKIEJ WSI JEST ZDISŁAW PODKAŃSKI !!!! i WSZYSTKO JASNE.
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI GENOWEFO - JEST NIEPOROZUMIENIEM ZE JEST PANI TYM WOJEWODA,NIE MA PANI KLASY ZA GROSZ I PCHA SIE PANI .TERAZ DO SEJMU NA POSLA.WRACJ PANI GENOWEFO DO SWOEJ OBSZY KOLO BILGORAJA SKAD PANI PRZYSZLA I WSTYDU OSZCZEDZ.TAK SLABEGO WOJEWODY-BEZ KLASY- TO LUBELSZCZYZNA JESZCZE NIE MIALA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na liście nr 7 specjalista co na wszystkim zna sie i z nadania partyjnego pokieruje każdym przedsiębiorstwem, szkoda że nieskutecznie, ucieka z tonącego pks do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan.... napisał:
PANI GENOWEFO - JEST NIEPOROZUMIENIEM ZE JEST PANI TYM WOJEWODA,NIE MA PANI KLASY ZA GROSZ I PCHA SIE PANI .TERAZ DO SEJMU NA POSLA.WRACJ PANI GENOWEFO DO SWOEJ OBSZY KOLO BILGORAJA SKAD PANI PRZYSZLA I WSTYDU OSZCZEDZ.TAK SLABEGO WOJEWODY-BEZ KLASY- TO LUBELSZCZYZNA JESZCZE NIE MIALA.
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan.... napisał:
PANI GENOWEFO - JEST NIEPOROZUMIENIEM ZE JEST PANI TYM WOJEWODA,NIE MA PANI KLASY ZA GROSZ I PCHA SIE PANI .TERAZ DO SEJMU NA POSLA.WRACJ PANI GENOWEFO DO SWOEJ OBSZY KOLO BILGORAJA SKAD PANI PRZYSZLA I WSTYDU OSZCZEDZ.TAK SLABEGO WOJEWODY-BEZ KLASY- TO LUBELSZCZYZNA JESZCZE NIE MIALA.
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Jak PSL obejmie pełnię władzy nareszcie nie będzie NEPOTYZMU, bo wszystkie stanowiska i tak już zajęte przez PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
niezły przedstawiciel PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Jak PSL obejmie pełnię władzy nareszcie nie będzie NEPOTYZMU, bo wszystkie stanowiska i tak już zajęte przez PSL.
Ktokolwiek obejmie władzę i tak nic nie zmieni się na lepsze. Mentalności ludzi nie zmienimy szybko,a władza deprawuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niezły przedstawiciel PSL
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek wiejski napisał:
Ja też oddam głos na Ludowca ale Zdzisława Podkańskiego. Mam nadzieję, że takiego doświadczonego polityka, dbającego o interes wsi a nie własne korytka, ktoś przygarnie na normalne listy wyborcze. Dla mnie po głosowaniu o adopcji dzieci przez osoby tej samej płci i poparcie przez PSLiberalne tej ustawy, ludzi ci stracili jakikolwiek autorytet(jeżeli jeszcze go mieli. Gdzie te wielkie hasła wypisywane na sztandarach stronnictwa?. Boga się nie boją. Nie mają ani trochę honoru a o Ojczyźnie to już dawno zapomnieli. Za rządów psl wieś ginie. Żyje się dobrze tylko nowobogackim a zwykły zjadacz chleba nie zawsze ma go pod dostatkiem. To takiego dobrobytu razem z PO- myjami nas doprowadzili. NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO SEJMU DLA LUBELSKIEJ WSI JEST ZDISŁAW PODKAŃSKI !!!! i WSZYSTKO JASNE.
Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAWCIE W SPOKOJU PODKAŃSKIEGO. OSZCZĘDŹCIE WSTYDU. JEGO CZAS MINĄŁ. CZŁOWIEK, KTÓRY WSZYSTKO ZAWDZIĘCZA PSL - OHYDNIE GO ZDRADZIŁ. SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO NA NIM SIĘ POZNANO. ZOBACZCIE CO ON ZNACZY BEZ PSL. STARTUJE WSZĘDZIE I EFEKTÓW ŻADNYCH. JAK PATRZĘ NA JEGO POCZYNANIA TO MI SIĘ WNĘTRZNOŚCI PRZEWRACAJĄ. LEPIEJ NIECH W CISZY PRZEMYŚLI ILE ZŁEGO UCZYNIŁ. NIECH TO NAZWISKO NIE FUNKCJONUJE PUBLICZNIE. WYSTARCZY WSTYDU DLA LUBELSZCZYZNY I PSL.ZOSTAWCIE W SPOKOJU PODKAŃSKIEGO. OSZCZĘDŹCIE STYDU. JEGO CZAS MINĄŁ. CZŁOWIEK, KTÓRY WSZYSTKO ZAWDZIĘCZA PSL - OHYDNIE GO ZDRADZIŁ. SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO NA NIM SIĘ POZNANO. ZOBACZCIE CO ON ZNACZY BEZ PSL. STARTUJE WSZĘDZIE I EFEKTÓW ŻADNYCH. JAK PATRZĘ NA JEGO POCZYNANIA TO MI SIĘ WNĘTRZNOŚCI PRZEWRACAJĄ. LEPIEJ NIECH W CISZY PRZEMYŚLI ILE ZŁEGO UCZYNIŁ. NIECH TO NAZWISKO NIE FUNKCJONUJE PUBLICZNIE. WYSTARCZY WSTYDU DLA LUBELSZCZYZNY I PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan.... napisał:
PANI GENOWEFO - JEST NIEPOROZUMIENIEM ZE JEST PANI TYM WOJEWODA,NIE MA PANI KLASY ZA GROSZ I PCHA SIE PANI .TERAZ DO SEJMU NA POSLA.WRACJ PANI GENOWEFO DO SWOEJ OBSZY KOLO BILGORAJA SKAD PANI PRZYSZLA I WSTYDU OSZCZEDZ.TAK SLABEGO WOJEWODY-BEZ KLASY- TO LUBELSZCZYZNA JESZCZE NIE MIALA.
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...