Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL ustala listy wyborcze: Zobacz pełną listę kandydatów

Utworzony przez nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee, 17 czerwca 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
pesel napisał:
kto głosuje na PSL ten pośrednio popiera nepotyzm i obłudę...
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Jak PSL obejmie pełnię władzy nareszcie nie będzie NEPOTYZMU, bo wszystkie stanowiska i tak już zajęte przez PSL.
Raz zdobytej władzy nie łoddamy siłom i kultórom łosobistom I co się k.... przyp.....cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To moja dzielnica. Tu się urodziłem, wychowałem, znam tu każdy kamień." Ludowiec z Marszałkowskiej? Lyder! To se w stolicy pohetmani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...taka nasza Elżbieta II z L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pesel napisał:
kto głosuje na PSL ten pośrednio popiera nepotyzm i obłudę...
Święta Prawda +!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto popiera PSL pcha Polskę w przepaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posel napisał:
Kto popiera PSL pcha Polskę w przepaść
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kto jest autorem krytykujących wypowiedzi wielcy nieudacznicy, aferzyści, czy przeciwnicy polityczni. PSl jest jedyna partią której nie trapi korupcja,afery, jest wymagającym koalicjantem i być może tego wszystkiego zazdrościcie. A co do Marszałka Krzysztofa Hetmana to właściwa osoba na właściwym miejscu.Jest młody posiada duże doświadczenie w pracy samorządowej, sprawdził się jako pracownik ministerstwa i zawsze wspierał nasz region. Będąc posłem na pewno zadba o Lubelszczyznę i w miarę swoich możliwości będzie wspierał jej rozwój. Mam nadzieję,że Pan Hetman po jesiennych wyborach zasiądzie w ławach sejmowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Zastanawiam się kto jest autorem krytykujących wypowiedzi wielcy nieudacznicy, aferzyści, czy przeciwnicy polityczni. PSl jest jedyna partią której nie trapi korupcja,afery, jest wymagającym koalicjantem i być może tego wszystkiego zazdrościcie. A co do Marszałka Krzysztofa Hetmana to właściwa osoba na właściwym miejscu.Jest młody posiada duże doświadczenie w pracy samorządowej, sprawdził się jako pracownik ministerstwa i zawsze wspierał nasz region. Będąc posłem na pewno zadba o Lubelszczyznę i w miarę swoich możliwości będzie wspierał jej rozwój. Mam nadzieję,że Pan Hetman po jesiennych wyborach zasiądzie w ławach sejmowych
Najlepiej jak Pani Genowefa Tokarska (wojewoda) będzie na I miejscu PSL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Zastanawiam się kto jest autorem krytykujących wypowiedzi wielcy nieudacznicy, aferzyści, czy przeciwnicy polityczni. PSl jest jedyna partią której nie trapi korupcja,afery, jest wymagającym koalicjantem i być może tego wszystkiego zazdrościcie. A co do Marszałka Krzysztofa Hetmana to właściwa osoba na właściwym miejscu.Jest młody posiada duże doświadczenie w pracy samorządowej, sprawdził się jako pracownik ministerstwa i zawsze wspierał nasz region. Będąc posłem na pewno zadba o Lubelszczyznę i w miarę swoich możliwości będzie wspierał jej rozwój. Mam nadzieję,że Pan Hetman po jesiennych wyborach zasiądzie w ławach sejmowych
Jeden człowiek w sejmie nie znaczy nic, choćby był człowiekiem renesansu. To tylko 1 głos z 460 , a do podjęcia jakiejkolwiek decyzji potrzeba większości. Szkoda czasu, jeśli ktoś ma już stanowisko i możliwości i szczere chęci do działania. Lider jeśli jest rzeczywiście najlepszy przewodzi towarzystwu, a nie zmienia piaskownicę, przy nowej dostawie zabawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeden człowiek w sejmie nie znaczy nic, choćby był człowiekiem renesansu. To tylko 1 głos z 460 , a do podjęcia jakiejkolwiek decyzji potrzeba większości. Szkoda czasu, jeśli ktoś ma już stanowisko i możliwości i szczere chęci do działania. Lider jeśli jest rzeczywiście najlepszy przewodzi towarzystwu, a nie zmienia piaskownicę, przy nowej dostawie zabawek.
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie może gdzie tkwi siła PSL-u? Odpowiedź jest dosyć prosta.Proszę sobie prześledzić wszystkie listy Tajnych Współpracowników SB,jakie ukazywały się już od 1992roku.Począwszy od tzw listy Macierewicza z1992 największy odsetek TW to ludzie PSL.Penetracja środowiska wiejskiego w latach 80-tych przez SB i duża chęć młodych wtedy działaczy PSL (i ZMW)do robienia karier powodowały,że na wsi narobiło się mnóstwo tego typu informatorów.Ci ludzie w dalszym ciągu rządzą w PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco zmiłuj się nad nimi,niech koniczynka rośnie głęboko i wysoko,a w kraju będzie spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jaki odsetek z tych kandydatów to Tajni Współpracownicy SB,którzy zadbali o likwidację swych dokumentów?Znając różne wykazy z poprzednich lat to w PSL jest dosyć dużo tego towarzystwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek wiejski napisał:
Ja też oddam głos na Ludowca ale Zdzisława Podkańskiego. Mam nadzieję, że takiego doświadczonego polityka, dbającego o interes wsi a nie własne korytka, ktoś przygarnie na normalne listy wyborcze. Dla mnie po głosowaniu o adopcji dzieci przez osoby tej samej płci i poparcie przez PSLiberalne tej ustawy, ludzi ci stracili jakikolwiek autorytet(jeżeli jeszcze go mieli. Gdzie te wielkie hasła wypisywane na sztandarach stronnictwa?. Boga się nie boją. Nie mają ani trochę honoru a o Ojczyźnie to już dawno zapomnieli. Za rządów psl wieś ginie. Żyje się dobrze tylko nowobogackim a zwykły zjadacz chleba nie zawsze ma go pod dostatkiem. To takiego dobrobytu razem z PO- myjami nas doprowadzili. NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO SEJMU DLA LUBELSKIEJ WSI JEST ZDISŁAW PODKAŃSKI !!!! i WSZYSTKO JASNE.
A tego Pokańskiego to i tak ludzie nie wybioro i szkoda głosu.Nie chciał PSLu to poszet na margines polityki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Czy wiecie może gdzie tkwi siła PSL-u? Odpowiedź jest dosyć prosta.Proszę sobie prześledzić wszystkie listy Tajnych Współpracowników SB,jakie ukazywały się już od 1992roku.Począwszy od tzw listy Macierewicza z1992 największy odsetek TW to ludzie PSL.Penetracja środowiska wiejskiego w latach 80-tych przez SB i duża chęć młodych wtedy działaczy PSL (i ZMW)do robienia karier powodowały,że na wsi narobiło się mnóstwo tego typu informatorów.Ci ludzie w dalszym ciągu rządzą w PSL.
I niech rządzą.Głupie Polaczki jakby mogli to by bliźniego w łyżce wody utopili.Na każdego można znaleźć bat trzeba go tylko poszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...