Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: motocyklista nie żyje, kierowca busa zatrzymany

Utworzony przez lpu, 10 sierpnia 2008 r. o 12:23 Powrót do artykułu
wczoraj byłem tam tuz 5 minut po wypadku... wyglada masakra! motor wracal z daleko do Konskowola.. byl blisko do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na tego Mercedesa to chyba tym motorem 50 km/h to nie jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jechał 50 i merc w miejscu nie stał i powiedzmy że jechał też 50 to już masz 100 na czołowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój jego duszy byl moim kolegą wielka strata[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( znalam go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapal świeczkę za tych, których zabrał los... światło w oknie... [*] Cztery lata w jednej klasie. Sporo wspomnień. Kilka zdjęć. Odpoczywaj Zbyszek w spokoju i do zobaczenia, kiedy przyjdzie czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZeT napisał:
Jakby jechał 50 i merc w miejscu nie stał i powiedzmy że jechał też 50 to już masz 100 na czołowym...
Chyba żartujesz , że jechał 50 km/h. Jeśli uderzył w busa to już powinno go wyhamować. Pewnie że szkoda człowieka, mógł jeszcze pożyć. Ale na pewno nieźle pędził, widuje się takich na co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opamiętajcie się... nie roztrząsajcie tego tutaj... Uszanujcie ból rodziny, znajomych, bliskich - oni też to mogą przeczytać. Kto zawinił i z jaką prędkością jechał - niech dochodzą Ci, co powinni. Zbyszkowi już żadne sądy tutaj niepotrzebne. Odpuście, bardzo Was proszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, życie zaczęło mu się układać i był zadowolony ze swojego życia. Pomyślcie co przeżywają rodzice i co będą przeżywać jak będą chować swojego syna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciąż nie mogę uwierzyć... brak mi słów by wyrazić żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Ludzie, opamiętajcie się... nie roztrząsajcie tego tutaj... Uszanujcie ból rodziny, znajomych, bliskich - oni też to mogą przeczytać. Kto zawinił i z jaką prędkością jechał - niech dochodzą Ci, co powinni. Zbyszkowi już żadne sądy tutaj niepotrzebne. Odpuście, bardzo Was proszę...
A na rodzinę kierowcy busa nie patrzysz?! Co oni przeżywają! Pójdzie chłop do więzienia a co z jego rodziną? Zostanie bez środków do życia! Potępienie sąsiadów, znajomych - odwrócą się od nich, zostanie z tą świadomością do końca życia. A ból rodziny zabitego minie... Prawda jest taka: Wczesny wieczór, 21-wsza, szarawo. Pojawia się motocyklista, jadący pewno ponad setkę (wskazują na to zdjęcia skutków uderzenia), ale nikt tego nie udowodni, kierowca busa patrzy - motocyklista jest daleko, jest jasną KROPKĄ w lusterku, więc skręca i bach! Kierowca busa winny! Bo jest winny! Jest winny niesprawiedliwie! Motocykliści to zakała naszych dróg! Jeżdżą szybko, głośno i do wszystkich mają pretensje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Człowieku, jeśli byłeś świadkiem zdarzenia, to się zgłoś na policję i tam składaj zeznania... jeśli nie, skończ z tymi uogólnieniami i spekulacjami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO kierowców Busów jestescie Chamy i prostaki nie przestrzegacie przepisow wyprzedzacie na trzeciego,zatrzymujecie sie w miejscach niedozwolonych i ruszacie nie patrzac w lusterka! Kim Wy Jestescie? Dziady piepszone!!! Leje na was !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szarówa do cholery !?!?!?! 21 to jest ciemno !!!!!!!!!!! jak w d...pie u murzyna, i nie w lusterku skoro jechał z naprzeciwka... nie myślą busiarze !!!!!! Jak posiedzi to zmądrzeje, mam nadzieję, że jego koledzy wezmą to sobie do serca i wbiją do głowy. Strach jeździć w busie nawet jako pasażer a co dopiero mówić o innych uczestnikach ruchu. Motocykliści, rowerzyści to tak samo uczestnicy ruchu, nie wolno ich ignorować !!!!!!!!!. A Policji proponuję przejechać sie busem trasa Lublin_Puławy albo Warszawa... napatrzą się ciekawostek o ruchu drogowym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dajcie już sobie na wstrzymanie z tymi przepychankami, kto winny, a kto nie. Po prostu trzeba jeździć zgodnie z przepisami, a wtedy nie będzie problemu. Zasada ograniczonego zachowania obowiązuje także, bowiem różnie to bywa. Niestety, ja uważam z obserwacji, że wypadków będzie więcej jeśli ktoś czegoś skutecznego (kara) nie wymyśli, bo kierowcy nadal jeżdżą jak chcą - i to coraz gorzej... Przykład - proszę bardzo. Stańcie na skrzyżowaniu ze światłami i obserwujcie co robią kierowcy jak zmienia się światło na czerwone. 5 pojedzie na żółtym, 2-3 wstrzeli się jeszcze na czerwonym - a jak - przecież dopiero co się zapaliło to się jeszcze wciśnie... tako prowdo. A potem mamy skutki... i tragedię gdy giną niewinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaka szarówa do cholery !?!?!?! 21 to jest ciemno !!!!!!!!!!! jak w d...pie u murzyna, i nie w lusterku skoro jechał z naprzeciwka... nie myślą busiarze !!!!!! Jak posiedzi to zmądrzeje, mam nadzieję, że jego koledzy wezmą to sobie do serca i wbiją do głowy. Strach jeździć w busie nawet jako pasażer a co dopiero mówić o innych uczestnikach ruchu. Motocykliści, rowerzyści to tak samo uczestnicy ruchu, nie wolno ich ignorować !!!!!!!!!. A Policji proponuję przejechać sie busem trasa Lublin_Puławy albo Warszawa... napatrzą się ciekawostek o ruchu drogowym ...
Masz rację, przydałaby sie akcja policji, zeby po cywilu jeżdzili busami, może Ci deb***e by sie troszkę opamiętali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Masz rację, przydałaby sie akcja policji, zeby po cywilu jeżdzili busami, może Ci deb***e by sie troszkę opamiętali!!
nawet nie wiecie co teraz rodzina przeżywa.... to jest po prostu straszne, nie da się spać, nie da sie jeść, tak bardzo brakuje Zbyszka....;( kierowca busa musi ponieść konsekwencje, bo busiaże jeżdżą tragicznie, sama jeżdżę trasą puławy -lublin i wiem. brak mi słów..;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Tobą Zbysiu :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był już tak blisko domu, nie mogę się z tym pogodzić(( dlaczego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasze co się stało. Bezsensowna, niepotrzebna śmierć. Jest człowiek i za chwilę GO nie ma, to nie do wyobrażenia. Taki wspaniały człowiek mądry skromny.. Ta pustka, ta rozpacz najbliższych ...... Wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...