Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZU zwalnia pracowników i płaci wysokie odprawy

Utworzony przez Baca, 11 marca 2010 o 19:03 Powrót do artykułu
Co by żyło się lepij
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Latwo się rozdaje nasze pieniądze ...dzisiaj się zwalnia z wysokimi odprawami ,a za rok bedzie się przyjmować .Wiatraczek się kręci i wydmuchuje nasze skladkowe pieniądze w ?.... cyber przestrzeń.
0
~kolka~ napisał:
Latwo się rozdaje nasze pieniądze ...dzisiaj się zwalnia z wysokimi odprawami ,a za rok bedzie się przyjmować .Wiatraczek się kręci i wydmuchuje nasze skladkowe pieniądze w ?.... cyber przestrzeń.
masz racje
0
Niechlujstwo i partactwo dziennikarzy jest okropne. Zdjęcie siedziby PZU z przed pięciu lat. Firma mieści się przy ul. Wallenroda. Czy do innych artykułów i ważnych informacji podchodzą w ten sam sposób?
0
Zwalniają nie tych co trzeba, zwolnia pracowników a klienci za to dostaną większe kolejki. Lepszym rozwiązaniem było by zwolnienie prezesów na kolejnych szczeblach, jeden prezes na szczblu wojewódzkim to praca dla 3 osób a na szczeblu centralnym to od 5 do 8 osób mających nadal prace. Skut procentowały by dłużej bo odpadło by kilka samochodów i ich koszt, zmniejszyły by się wydatki na delegaje prezesów, mniej na materiały biurowe. Czyli zwolnienie prezesów zamiast pracowników to same korzyści. Zresztą PZu już od kilku lat amniejsza personel zmuszjąc personel do zakładania agencji biurowy i pradcy na zlecenie, drugą metodą jest zatrdniania osób studiujących lub podejmujących pierwszą pracę gdzie część kosztów przejmują urzędy pracy.
0
pracowałem w tej firmie oszukującej ludzi przez lata. Kto pamięta najwieksze z przekrętów tej firmy pod nazwą "Ubezpieczenia posagowe"? Ostatnie podwyżki na OC rzędu setek złotych ostatecznie zniechęciły mnie do PZU>
0
pracowałam w tej firmie prawie 14 lat, zostałam nawet kierowniekiem jednej z placówki w woj. Poznańskim.PZU sa-majątek ludzie z PZu Zycie doszli do władzi i zdjeto mnie ze stanowska, zaproponowano 2500 brutto, podpisłam porozumienie definitywne,napiszę tylko jedno ta firma nie szanuje pracowników, wykorzystuje ich. nie liczyło sie moję wyższe wylształcenie, solidna praca, zaangażowanie, poswiecenie życia rodzinnego dla firmy. nigdy nie byłam na opiece na dzieci, na urlop szlam jak pracodawcy pasowało.i oto podziękowanie, nie opłaca się poswiecać dla pracodawcy, on zawsze ma cię w du***....................
0
Ale jako były klient Puławskiego oddziału to bym wymiótł tego Dyrektora i jego "ulubioną" konsultantkę panią Dorotkę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: