Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hehehe mogli by wkoncu zacząc pokazywac twarze tych idiotów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co z gumami do żucia, skradzionymi razem z panelem od radia?
0
odstrzelić szczeniaki. mam patrony.
0
malo pokazywac powinni im kazac chodzic w tych miejscach w kturych to zrobili z tablicami informacyjnymi co zrobili skoro wczesniej sie nie wstydzili to i puzniej tez nie powinni.
0
Ja tych idiotów znam. Parę razy się spotkaliśmy kiedyśśś. Dziś się od koleżanki dowiedziałam że to oni okradli ten sklep i samochody. Nie mogłam uwierzyć że to zrobili ;o przecież to jeszcze dzieci ! LOL Ciekawe co będzie z nimi.....
0
podobno chodzilo o seks czy cos takiego ze jakies zdjecia z internetu niewiem mozna zerknac tutaj http://sponsorki.sizaba.pl/
0
a czy to czasem nie mieszkańcy polanówki?
0
Dziewczynaaaaa napisał:
Ja tych idiotów znam. Parę razy się spotkaliśmy kiedyśśś. Dziś się od koleżanki dowiedziałam że to oni okradli ten sklep i samochody. Nie mogłam uwierzyć że to zrobili ;o przecież to jeszcze dzieci ! LOL Ciekawe co będzie z nimi.....
dziewczyno a skąd ich znasz?
0
Też ich znam, wydawali się grzeczni, ułożeni, a tu takie coś. No cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że cicha woda brzegi rwie.
0
banda deb***i. haha przecież oni życia nie będą mieli w pszczelej. lody mmm;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: