Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radar \"Iskra\" namierzy każdego pirata

Utworzony przez Hiszpan, 2 czerwca 2009 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Co za durne argumenty. Skoro nie ma nalezytych dróg w Polsce, bez pobocza, wąskie i z dziurami, to tym bardziej należy wolniej jechać. Czasmi jak patrzę na kretynów jadących 150 km/h w kierunku stolicy, to nóż mi się w kieszeni otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to Jarek K. sobie dorabia w drogówce, a może to element jakiejś kampanii ..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyj napisał:
Co za durne argumenty. Skoro nie ma nalezytych dróg w Polsce, bez pobocza, wąskie i z dziurami, to tym bardziej należy wolniej jechać. Czasmi jak patrzę na kretynów jadących 150 km/h w kierunku stolicy, to nóż mi się w kieszeni otwiera.
Takich kretynów pędziwiatrów spotkasz na każdej drodze i na każdym kierunku... Tych, którzy starają jechać płynnie(a więc trochę szybciej niż można) nazywają zawalidrogami Spier...ć z drogi, bo nam się śpieszy!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś wszyscy się pozabijamy, a winni będziemy tylko my!!! Nie marne samochody, jeszcze gorsze drogi lecz kierowcy bez wyobraźni leczący kompleksy za kierownicą... Wkurza mnie, gdy SM lub policja ustawia fotoradar +0 do prędkości dozwolonej... Jak widać nie tylko kierowcy nie mają wyobraźni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy sprawdzili to radzieckie cacko przy zatrzymanym samochodzie i pracującym silniku?widziałem test pokazywał 16km/h a z włączoną klimą 32km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie, gdy SM lub policja ustawia fotoradar +0 do prędkości dozwolonej... Jak widać nie tylko kierowcy nie mają wyobraźni... Typowo polskie rozumowanie. Albo respektujemy prawo albo bawimy się nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na pewno legalizowano sprząt ? Bo słyszałem,że ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na pewno legalizowano sprząt ? Bo słyszałem,że ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buc z tego milicjanta. Jaki wiesniak. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyj napisał:
Wkurza mnie, gdy SM lub policja ustawia fotoradar +0 do prędkości dozwolonej... Jak widać nie tylko kierowcy nie mają wyobraźni... Typowo polskie rozumowanie. Albo respektujemy prawo albo bawimy się nim.
Czy większym zagrożeniem jest ktoś, kto pędzi 150km/h, czy "wyrywa" 56km/h na ograniczeniu do 50km/h??? Kogo należy wyeliminować z ruchu??? Prezentujesz typowe legalistyczne podejście - obu zabrać uprawnienia...nieprawdaż??? Porównaj drogę hamowania w jednym i drugim przypadku!!! A może chodzi o kasę, lub "zrobienie planu mandatów" w 25min.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyj napisał:
Typowo polskie rozumowanie. Albo respektujemy prawo albo bawimy się nim.
Ilu jest kierowców, którzy przejadą odcinek np 200km bez złamania iluś tam zakazów i nakazów??? Wielu dostałoby 24 pkt. karne jeszcze szybciej Ja też Należy eliminować idiotów drogowych, a nie Kowalskiego któremu stary merc, golfik czy cokolwiek innego bujnęło się do 53 zamiast 50 km/h.przed 23:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widać co ruski naród może zrobić z konwertera z anteny satelitarnej to są szpecę .To jakby zrobić kołyskę z betoniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciągu pół godziny służby przy lubelskim skansenie wypisaliśmy mandaty na kwotę 1950 złotych - mówi młodszy aspirant Tomasz Skowronek." A ciekawe czy aspirant Tomek sam jest taki przepisowy. Polityka polskiej policji- schować się w miejscu gdzie bezpiecznie można jechać 90 km\h i gdzie stoi ograniczenie do 40. Te znaki sa chyba stawiane tylko po to żeby mogli zarobić. Potem sie dziwią że ktoś wypadł z drogi- czemu tyle jechał przecież było ograniczenie, tak tylko nikt już tych ograniczeń nie traktuje poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego??? napisał:
Czy większym zagrożeniem jest ktoś, kto pędzi 150km/h, czy "wyrywa" 56km/h na ograniczeniu do 50km/h??? Kogo należy wyeliminować z ruchu??? Prezentujesz typowe legalistyczne podejście - obu zabrać uprawnienia...nieprawdaż??? Porównaj drogę hamowania w jednym i drugim przypadku!!! A może chodzi o kasę, lub "zrobienie planu mandatów" w 25min.?
..dlatego kodeks drogowy łagodniej traktuje tych, którzy przekroczą dozwoloną prędkośc o 10 km/h, aniżeli tych, którzy pędzą 150 przy ograniczeniu np. 50. To jest logiczne i sprawiedliwe. I tak jest na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MO napisał:
"W ciągu pół godziny służby przy lubelskim skansenie wypisaliśmy mandaty na kwotę 1950 złotych - mówi młodszy aspirant Tomasz Skowronek." A ciekawe czy aspirant Tomek sam jest taki przepisowy. Polityka polskiej policji- schować się w miejscu gdzie bezpiecznie można jechać 90 km\h i gdzie stoi ograniczenie do 40. Te znaki sa chyba stawiane tylko po to żeby mogli zarobić. Potem sie dziwią że ktoś wypadł z drogi- czemu tyle jechał przecież było ograniczenie, tak tylko nikt już tych ograniczeń nie traktuje poważnie.
no facet, jesli ty uważasz, że przy skansenie można bezpiecznie jechać 90 km/h, to ja ci zjade z drogi... I radze jednak to ograniczenie respektować, zwłasza, że kilka osób już w tym miejscu zginęło. Właśnie przez takich, którzy uważali, że 90 km/h jest w porządku. się przeliczyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych "innych" krajach, gdzie podobno jest lepiej to często na autostradzie, gdzie jest ograniczenie do 110 km/h, a więc tyle ile znaczna część z mądrzących się tutaj jeździ po mieście, za przekroczenie o 20 zabierają prawo jazdy, ciemnote to za PRL-u można było wciskać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyj napisał:
..dlatego kodeks drogowy łagodniej traktuje tych, którzy przekroczą dozwoloną prędkośc o 10 km/h, aniżeli tych, którzy pędzą 150 przy ograniczeniu np. 50. To jest logiczne i sprawiedliwe. I tak jest na całym świecie.
Ale prawo egzekwuje człowiek - mądry lub durny! Trudno mieć szacunek dla jakichkolwiek mundurowych schowanych w krzakach i dybiących- z radarem lub nie. Codziennie przejeżdżam przez przejazd kolejowy - kolej wąskotorowa nieczynna od kilku lat!!!! - i co??? Wciąż tam stoi znak STOP. Czasami w zatoczce 100m dalej.... panowie w mundurach. Po jaką cholerę na drodze wojewódzkiej z pierwszeństwem przejazdu stoi znak STOP jeśli kolej nie działa od kilku lat??? Ile jeszcze postoi, zanim ktoś go zdejmie??? Ilu frajerów złapią cwani naciągacze??? Powiesz - takie prawo??? Nie durny człowiek, który sam powoduję, że nikt później nie zwraca uwagi na takie znaki. Może ktoś odpowiedzialny to czyta.... Pustelnia -droga Opole Lubelskie-Puławy(z pierwszeństwem), przy skrzyżowaniu na Poniatową(droga Opole Lubelskie - Lublin, podporządkowana - też stoi znak STOP!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku lat policjanci mają zakaz chowania się z radarami. Jeśli coś takiego widzisz -- dzwoń na 997
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podumaj_kolego napisał:
Ale prawo egzekwuje człowiek - mądry lub durny! Trudno mieć szacunek dla jakichkolwiek mundurowych schowanych w krzakach i dybiących- z radarem lub nie. Codziennie przejeżdżam przez przejazd kolejowy - kolej wąskotorowa nieczynna od kilku lat!!!! - i co??? Wciąż tam stoi znak STOP. Czasami w zatoczce 100m dalej.... panowie w mundurach. Po jaką cholerę na drodze wojewódzkiej z pierwszeństwem przejazdu stoi znak STOP jeśli kolej nie działa od kilku lat??? Ile jeszcze postoi, zanim ktoś go zdejmie??? Ilu frajerów złapią cwani naciągacze??? Powiesz - takie prawo??? Nie durny człowiek, który sam powoduję, że nikt później nie zwraca uwagi na takie znaki. Może ktoś odpowiedzialny to czyta.... Pustelnia -droga Opole Lubelskie-Puławy(z pierwszeństwem), przy skrzyżowaniu na Poniatową(droga Opole Lubelskie - Lublin, podporządkowana - też stoi znak STOP!!!!)
Tego nikt nie czyta!!!!!! Znak STOP stoi dalej . Tylko policjantów tam nie spotkałem........ Jak długo jeszcze?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz Pan Tomasz Skowronek zakończył ziemską pielgrzymkę. niech spoczywa w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda świetnego kolegi  i jego rodziny ale tam ma niebiańskie trasy. Lewa w górę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...