Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radawiec Mały: Zderzenie aut. Cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez anna, 28 sierpnia 2012 r. o 18:57 Powrót do artykułu
czytelnik pan kierowca wolwo chyba myślał że jest na autostradzie i zapomniał że droga przez radawiec jest drogą z pierwszeństwem.dodrze że nikt niezginął.więcej myślenia młodzi kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło mnie na krzyzowce ,dobrze ze nikomu nic powaznego sie nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 osoby są ranne ,trzy z peugeota i kierowca volvo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednym z pasazerow byl podobno burmistrz Belzyc :] tego juz Wam internauta nie napisał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Bełżyc, Dyrektor Zarządu dróg powiatowych i ich kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za różnica czy burmistrz czy nie ten człowiek i ten też.poprostu brak wyobrażni.jak można tak pędzić i nieustąpić pierwszeństwa.takim kierowcom co tak piratują i niedostosowują się do znaków prawko powinno być z miejsca zabrane dożywotnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo ciekawy co scania osp strzeszkowice tam robiła , chyba nie ten rejon ale brawo dla dysponenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie to VOLVO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba obaj kierowcy zapomnieli o prędkości jaka tam obowiązuje,pewnie myśleli że są na autostradzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tym VOLVO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Volvo nie ma przypadkiem kierownicy z prawej strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Adamaem. Nie orientuję sie co dokladnie wydażyło sie przy tym wypadku ale bardzo czesto szybka pomoc jest potrzebna. z tego co wiem w gminie konopnica sa jednostki ktore bardzo szybko reaguja i maja dobry sprzet, na pewno byli by o połowe czasu jak i nie więcej krocej od jednostki oddalonej kilka kilmometrów a moze kilkanascie od miejsca zdazenia. P.S: strzeszkowice z tego co mi wiadomo maja ciezki wóź. czy to madre puszczać wozy ktore mogą byc potrzebne do pozaru na kolizje badz wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zgadzam sie z Adamaem. Nie orientuję sie co dokladnie wydażyło sie przy tym wypadku ale bardzo czesto szybka pomoc jest potrzebna. z tego co wiem w gminie konopnica sa jednostki ktore bardzo szybko reaguja i maja dobry sprzet, na pewno byli by o połowe czasu jak i nie więcej krocej od jednostki oddalonej kilka kilmometrów a moze kilkanascie od miejsca zdazenia. P.S: strzeszkowice z tego co mi wiadomo maja ciezki wóź. czy to madre puszczać wozy ktore mogą byc potrzebne do pozaru na kolizje badz wypadek?
Wszystkim poszkodowanym ,życzę powrotu do zdrowia i zajęć zawodowych.Jesteście potrzebni. Jeżeli chodzi o OSP to pokłon dla tych ludzi i nie ważne czym wyjechali, być może tak ich zadysponował dyspozytor PSP, a może normalna intuicyjna działalnosć. Co by było gdyby samochody płonęły, a w nich ludzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ADAMA jesli chcesz wiedziec co tam robiła SCANIA to prosze zadzwon pod 998 najlepiej na pierwsza zmiane i ci wytłumaczy dyspozytor. Co do ciezkiego wozu to do wypadku kolizji czy plamy oleju taki wóz wyjezdza w JRG Bełzyce JRG 2 LUBLIN czy JRG 3 LUBLIN i tez zawsze moze sie wydarzyc pożar do ktorego moze byc potrzebny. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj. a osp zadysponowane zostało do tego wypadku przez MSK w Lublinie a nie wyjachało same. nie wiem skad panie adamie jesteś najlpiej powiedz skad to bedzie jasne skad ta zazdrosć. Dodam ze jednostka OSP była jako pierwsza na miejscu zdarzenia jako steaż. to jest teren JRG 1 lublin a wysłane było JRG Bełżyce.. moze dyspozytor takie dostał zgłoszenie z pogotowa lub policji ze to na terenie operacyjnym Bełżyc. A czmu nie zadysponowane były inne jednostki z gminy Konopnica?? bo mają tylko jedna jednostke w KSRG i moze była przy innym zdarzeniu?? moze miała wycofany wóz., moze poprostu miała jakis problem zeby wyjechac. a jednostki z poza systemu nie mające tym bardziej zestawu do ratownictwa drogowego nie sa prawie nigdy dysponowane do zdarzeń z podejrzeniem uwiezienia ludzi w pojazdach. NIE ZNASZ SIE TO SIE NIE WYPOWIADAJ moja skromna rada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamie według twojego rozumowania to w takim razie srednie wozy nie powinny jezdzic do pożarów bo maja za młało wody??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wstępnych oględzinach VOLVO okazało się że miał zbyt niskie ciśnienie w ogumieniu,a w kole zapasowym nie stwierdzono takowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIeszkam tuż obok tego skrzyżowania. Odkąd droga został połączona z tą biegnącą przez Teareszyn zdarzyło się na nim już sporo wypadków i kolizji, w tym parę poważnych. Oprócz tego nie raz widziałem, jak samochody przejeżdżają krzyżówkę ze strony podporządkowanej nawet nie zwalniając. Dlatego jak wracam z pracy drogą przez Radawiec, to zawsze zwalniam i rozglądam się czy nikt nie "zasuwa" podporządkowaną z Tereszyna, czy od strony Radawczyka. Może należałoby, oprócz standardowego oznakowania, dołożyć dodatkowe ostrzegające o wypadkach. Skrzyżowanie jest tak położone, że jak ktoś nie zwróci uwagi na znaki, to zauważa je w ostatniej chwili, no a jak pędzi 120, czemu służy długi prosty odcinek od Tereszyna z dobrą nawierzchnią, no to cóż, małe szanse wyhamować. Tearaz i tak jest lepsza widoczność, bo skoszone są zboża które rosły na okolicznych polach. A tak na marginiesie: kierowca burmistrza Bełżyc powinien znać tą trasę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza marginesem, to nie był kierowca burmistrza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A tak na marginiesie: kierowca burmistrza Bełżyc powinien znać tą trasę.. " co za bzdura. czyjkolwiek kierowca by to nie był, czy zna czy nie zna trasy, to nie zwalnia przy każdej pobocznej drodze jeśli jest na głównej, tylko jedzie jak normalny człowiek bo liczy na to że inni kierowcy rozróżniają znaki. jakim trzeba byc deb***em bez wyobraźni żeby wyjechac przy prawie 120 km/h z podporządkowanej. rozumiem ze prosta, nowa droga, każdy lubi sobie troche podgonic, ale większośc jest na tyle rozgarnieta zeby w odpowiednim momencie zdjac noge z gazu. Dobrze ze w tym uderzonym samochodzie byli dorośli mężczyźni a nie dzieci, zdjęcie tlumaczy moje obawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, wsadzić kij w mrowisko.... zero merytoryki, może i nie był na stałe kierowcą burmistrza zawodowo, ale w tym momencie był "kierowcą burmistrza" bo kierował samochodem, którym burmistrz jechał..... czasem trzeba umieć czytać między wierszami a nie czepiać się szczegółów.. :/ , a co do kwestii znajomości drogi: oczywiście że nie znanie drogi nie zwalnia od zachowania ostrożności i zachowania odpowiedniej prędkości, jednak miałem na myśli moment, w którym kierowca zlekceważył już te zasady, wtedy znajomość drogi właśnie pomaga, czyż nie? Żona widziała jak jechali, jeszcze mówiła że zwróciła uwagę że jakiś ładny samochód pojechał, a tu bum.. :/ i po ładnym samochodzie. Nie wiem czy jest sens pisać komentarze, sami cenzorzy widzę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...