Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pies napisał:
I znowu się żuleria zagotowała; iluż tu się ujawnło wzorowych kierowców pałających świętym oburzeniem na policję - tym świętszym i większym, im wyższy mandat od policji dostali! Przestańcie już ujadać, a jeśli poniektórzy z was tacy nieugięci społeczniacy - nagrywajcie i przesyłajcie policji wyczyny prawdziwych miszczów! Żałosna zgraja hipokrytów.
ŻULERNIA TO TWOJA MATKA CO "DAJE"NA LEWO I PRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdziwię się jak Policjantom upiecze się a kierowca który jechał za nimi dostanie mandat za łamanie przepisów drogowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza nie popełnia błędów Panie,bo to jest manipulowanie,a za to będzie przykładowe ukaranie jaśnie Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji wolno jeździć tak szybko jak im pasuje bo sami sobie mandatu przecież nie wypiszą a czy to pierwszy taki przypadek? I zapewne nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierolenie o szopenie ze zmontowany film. nie umieja sie przyznac do bledu i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
nie zdziwię się jak Policjantom upiecze się a kierowca który jechał za nimi dostanie mandat za łamanie przepisów drogowych
camyea zgadzam sie, bardzo mozliwe ze tak bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komendante napisał:
Chciałbym zobaczyć tyle negatywnych komentarzy w przypadku naruszenia kodeksu drogowego, w zakresie przekroczenia prędkości w przypadku wszystkich kierowców, ile pojawiło się w przypadku spreparowanego filmiku w roli głównej z autem policyjnym tomaszowskich policjantów. Niestety Polska jako kraj istnieje w historii świata stosunkowo krótko i niestety na drogach udowadniamy, że jeszcze tkwimy na drzewach...
Z PREPAROWANY to masz ŁEB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie ostatnio w nocy szmaciugi capneły w łopienniku, pały głupie "Państwo policyjne, Królestwo policyjne, Draństwo policyjne, Kurestwo policyjne, Pałki policyjne, Wałki policyjne, Planery policyjne, Afery policyjne, Łapówy policyjne, Lodówy policyjne, Łapanki policyjne, Kajdanki policyjne, Zatrzymania policyjne, Przeszukania policyjne, Przesłuchania policyjne, Wymuszenia policyjne, Pobicia policyjne, Nadużycia policyjne, Bezkarność policyjna, Brutalność policyjna, Bezprawie policyjne, Sprawy policyjne, Układy policyjne, Tajniaki policyjne, Cwaniaki policyjne, Sprzedawczyki policyjne, Chłopczyki policyjne, Jebnięci konfidenci Chuje policyjne..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co można wojewodzie to nie Tobie...MECENASIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pod fajsławicami jechał radiowóz z Tomaszowa to najpewniej wcale nie prowadził go policjant tylko "pan staszek" co na komendzie jest od spraw technicznych tzn. przykladowo prowadzi radiolkę do serwisu na okresowy przegląd lub naprawę. nie bijcie piany bo jak policaje jadą przepisowo to się po trasie taki korek za nimi robi że niektórych z was tak dupsko piecze i ku***acie pod nosem bo się wyprzedzić każdy boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam powiem tak... sam staram sie nie przekraczac o 20 predkosci czyli do 50km/h jade 70 a 90-110 i nigdy mnie za to policja nie zlapala, nawet jesli jade przed nimi i nie maja nagrania to moga przeciez mnie wziac do rutynowej kontroli... takze moge stwierdzic ze policja w moim miescie nie jest czepliwa i tez sie do nich nie czepiam a czesto jada szybciej niz mowia znaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pala policyjna napisał:
a mnie ostatnio w nocy szmaciugi capneły w łopienniku, pały głupie "Państwo policyjne, Królestwo policyjne, Draństwo policyjne, Kurestwo policyjne, Pałki policyjne, Wałki policyjne, Planery policyjne, Afery policyjne, Łapówy policyjne, Lodówy policyjne, Łapanki policyjne, Kajdanki policyjne, Zatrzymania policyjne, Przeszukania policyjne, Przesłuchania policyjne, Wymuszenia policyjne, Pobicia policyjne, Nadużycia policyjne, Bezkarność policyjna, Brutalność policyjna, Bezprawie policyjne, Sprawy policyjne, Układy policyjne, Tajniaki policyjne, Cwaniaki policyjne, Sprzedawczyki policyjne, Chłopczyki policyjne, Jebnięci konfidenci Chuje policyjne..."
Niejednokrotnie policja jeździ szybciej niż przepisowe 50km/h jak i niejednokrotnie przymyka oko na to jak inni jeżdzą szybciej. Ale raz na jakiś czas trzeba kogoś złapać - cóż taka robota,a ty (nie zasługujesz nawet żeby pisać z dużej litery o tobie) PUSTY DRESIE jesteś OFERMA bo dałeś sie złapać:-)A jak Wam tak żle z policją to proponuję ją zlikwidować,"niech nie będzie niczego" jak głosił Kononowicz:-) :-) ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, tak włąśnie jeżdzi policja, im wolno wszystko. Ich przepisy nie dotyczą. Parę dni temu na skrzyżowaniu Al. Kompozytorów Polskich i Braci Wieniawskich (w kierunku Elsnera)policyjna oznakowana Kia Ceed kombi przejechała sobie na czerwonym świetle (lub jak to niektórzy mówią późnym żółtym). Oczywiście auto NIE BYŁO w tym momencie autem uprzywilejowanym i powinno stosowac sie do przepisów prawa o ruchu drogowym. Niestety tak wygląda przestrzeganie prawa przez polską policję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was baranie łby. wszyscy tak jeżdżą i nie dziwcie się policjantom. ulewacie sobie żale, ale jak wy w wigilie wpierdzielaliście śledzie z wódą to oni ciężko pracowali. znaleźli się ci co jeżdżą zgodnie z przepisami... no i ukłon dla autora filmu, że ryzykował swoim życiem bo przecież musiał jechać 140 na godzinę i kierować jedną ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
żal mi was baranie łby. wszyscy tak jeżdżą i nie dziwcie się policjantom. ulewacie sobie żale, ale jak wy w wigilie wpierdzielaliście śledzie z wódą to oni ciężko pracowali. znaleźli się ci co jeżdżą zgodnie z przepisami... no i ukłon dla autora filmu, że ryzykował swoim życiem bo przecież musiał jechać 140 na godzinę i kierować jedną ręką.
Jedną ręką CIOTO bo to był MISTRZ KIEROWNICY a nie jakaś podrzędna PAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
żal mi was baranie łby. wszyscy tak jeżdżą i nie dziwcie się policjantom. ulewacie sobie żale, ale jak wy w wigilie wpierdzielaliście śledzie z wódą to oni ciężko pracowali. znaleźli się ci co jeżdżą zgodnie z przepisami... no i ukłon dla autora filmu, że ryzykował swoim życiem bo przecież musiał jechać 140 na godzinę i kierować jedną ręką.
POLICJANT barani łbie to nie są wszyscy. On ma świecić przykładem na służbie i po służbie,dlatego pracuje krócej od innych, którzy potem na niego zapir.....dalają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On i tak skromnie jechał,gdybyście go widzieli w cywilnych ciuchach i prywatnym aucie,wtedy go już nic nie rusza,a legitymacja służbowa czyni CUDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no to ładnie!!!!!!!!!!! ja jechałam za szybko o 15 km/h,pasażer nie miał zapiętego pasa, na tymczasowym dowodzie gdzie termin upłynął 1 dzien to cegiełka kraśnicka mi wlepiła 1000zł i 6 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
tak sie sklada, ze w policji tez jest etap "szaraka" a jezeli sie okaze ze nagrywal to syn, corka komendanta? i w tym momencie byl z pewnoscia bardziej bezkarny niz oni?
znasz to z autopsji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tu ta BEZPIECZNA prędkość o której przy każdej kontroli urządzają kierowcom gawędę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...