Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ACTA napisał:
Dla tego właśnie jest ACTA żeby tego w internecie nie było,a jeżeli już to po pewnej OBRÓBCE.
true, true jak by ACTA obowiązywała to film by był, ale byłby to ostatni film autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marlena napisał:
...no to ładnie!!!!!!!!!!! ja jechałam za szybko o 15 km/h,pasażer nie miał zapiętego pasa, na tymczasowym dowodzie gdzie termin upłynął 1 dzien to cegiełka kraśnicka mi wlepiła 1000zł i 6 punktów
nie pier.ol, że za przekroczenie o 15 km/h dostałaś kwita, bo nie uwierzę. Chyba, że popełniłas inne wykroczenie, a prędkość była przy okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mamy pewności, czy film nie został odpowiednio zmontowany" buahaha, równie dobrze mógł powiedzieć "możecie nas pocałować...." w ogóle nie ma o czym mówić, bo to był fałszywy radiowóz, i to nie byli policjanci bo nie pokazali odznaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to ku.wa jest ! Cywil ma jechać 50 a władza robi co chce . Trzeba rajdowcom doładować po 10 punktów po 2000 zł na łba i nauczą się prowadzić zgodnie z przepisami ! A i jeszcze zdjęcia w gazetach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
Tak to ku.wa jest ! Cywil ma jechać 50 a władza robi co chce . Trzeba rajdowcom doładować po 10 punktów po 2000 zł na łba i nauczą się prowadzić zgodnie z przepisami ! A i jeszcze zdjęcia w gazetach !
Oni powinni być karani podwójnie, za to tylko że są policjantami i powinni dawać przykład-20punktów i 4000 patole i odniechce się im bawić w rajdowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oni powinni być karani podwójnie, za to tylko że są policjantami i powinni dawać przykład-20punktów i 4000 patole i odniechce się im bawić w rajdowców.
Ich oczywiście punkty nie dotyczą i te patole również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze nalezy ukarac ORMOwca który jechał i nagrywał film. sam stworzył zagrozenie jadac jak wariat za radiowozem. a po drugie gdyby kiedys do mnie policja przyjechała na interwencje na sygnale to złodzieje by uciekli. czasami nie mogą hałasować, aby złapać bandziorów. wiem to z doświadczenia. u mnie złapali rzezimieszków, ale dzieki temu ze pojawili się z zaskoczenia a nie na hałasliwych kogutach. trzeba wiedzie cco było przyczyną bo moze jechali na interwencję. a może jechali komuś pomóc, a nie działały sygnały. też tak mogło być. to co wówczas jest wazniejsze. zastanówcie się. ludzie czasami pomyślcie. fakt tłumaczenie policji dziwaczne, ale sami nie wiemy co było przyczyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lajkonik napisał:
po pierwsze nalezy ukarac ORMOwca który jechał i nagrywał film. sam stworzył zagrozenie jadac jak wariat za radiowozem. a po drugie gdyby kiedys do mnie policja przyjechała na interwencje na sygnale to złodzieje by uciekli. czasami nie mogą hałasować, aby złapać bandziorów. wiem to z doświadczenia. u mnie złapali rzezimieszków, ale dzieki temu ze pojawili się z zaskoczenia a nie na hałasliwych kogutach. trzeba wiedzie cco było przyczyną bo moze jechali na interwencję. a może jechali komuś pomóc, a nie działały sygnały. też tak mogło być. to co wówczas jest wazniejsze. zastanówcie się. ludzie czasami pomyślcie. fakt tłumaczenie policji dziwaczne, ale sami nie wiemy co było przyczyną
Z kanapkami CYCU jechali i dlatego po cichu a nie na sygnale. Znane są takie przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Lajkonika. lajkonik, sorry ale pierniczysz głupoty aż mi się chce wymiotować. Chronisz swoich i pi,,,ep,,przysz głupoty. Wywalić tych rajdowców ze służby. Zwykły Kowalski już by stracił prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lajkonik napisał:
po pierwsze nalezy ukarac ORMOwca który jechał i nagrywał film. sam stworzył zagrozenie jadac jak wariat za radiowozem. a po drugie gdyby kiedys do mnie policja przyjechała na interwencje na sygnale to złodzieje by uciekli. czasami nie mogą hałasować, aby złapać bandziorów. wiem to z doświadczenia. u mnie złapali rzezimieszków, ale dzieki temu ze pojawili się z zaskoczenia a nie na hałasliwych kogutach. trzeba wiedzie cco było przyczyną bo moze jechali na interwencję. a może jechali komuś pomóc, a nie działały sygnały. też tak mogło być. to co wówczas jest wazniejsze. zastanówcie się. ludzie czasami pomyślcie. fakt tłumaczenie policji dziwaczne, ale sami nie wiemy co było przyczyną
Więcej takich ormowców,a skończymy z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo że z rodziny nie jestem popieram lajkonika . a filmowcowi dałbym mandat za nie za jazde a za używanie sprzętu podczas jazdy. widać on nigdy szybciej nie jeździ a teraz to może do kościoła jechał tak szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
mimo że z rodziny nie jestem popieram lajkonika . a filmowcowi dałbym mandat za nie za jazde a za używanie sprzętu podczas jazdy. widać on nigdy szybciej nie jeździ a teraz to może do kościoła jechał tak szybko
Nie kierowca CYCU kręcił ten film tylko pasażer, tak że nos do D.U.P.Y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znając życie ich podstawowym wytlumaczeniem pewnie będzie że mieli wezwanie bądż interwencje takie polskie poj**ane prawo policyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Jak z ciebie taki stroz porzadku to nagrywaj wszystkich ktorzy przekraczaja predkosc i przesylaj na Policje z numerami rejestracyjnymi i po sprawie, moze cie ktos pochwali. Bo nie wiem czemu ten film ma sluzyc? Równie dobrze ciebie tez trzeba ukarac bo tez za szybko jechales baranie!
a ty co z policji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówi o sygnałach dzwiękowych , tylko o świetlnych a te nie są słyszalne dla przestępcy , ale jak mozna włączyć sygnał swietlny kiedy nie jest się na interwencji , dokładnie to wiedzą ,i sygnału nie włączą bo to jestjuż traktowane trochę inaczej i za takie postepowanie mogą grozić upomnienia ,lub inne nieprzyjemności , dlatego jadąc bez sygnału mozna zawsze coś uknuć aby ukryć całe zajście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówi o sygnałach dzwiękowych , tylko o świetlnych a te nie są słyszalne dla przestępcy , ale jak mozna włączyć sygnał swietlny kiedy nie jest się na interwencji , dokładnie to wiedzą ,i sygnału nie włączą bo to jestjuż traktowane trochę inaczej i za takie postepowanie mogą grozić upomnienia ,lub inne nieprzyjemności , dlatego jadąc bez sygnału mozna zawsze coś uknuć aby ukryć całe zajście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
żal mi was baranie łby. wszyscy tak jeżdżą i nie dziwcie się policjantom. ulewacie sobie żale, ale jak wy w wigilie wpierdzielaliście śledzie z wódą to oni ciężko pracowali. znaleźli się ci co jeżdżą zgodnie z przepisami... no i ukłon dla autora filmu, że ryzykował swoim życiem bo przecież musiał jechać 140 na godzinę i kierować jedną ręką.
jest jeszcze takie cos jak uchwyt do telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak władza tak pomyka to odrazu że zmontowany materiał. ale jak by oni kogoś nagrali to wlepili by 500 zł i 10 punktów. nie ważne czy na interwencji czy nie czy przestępca ich usłyszy czy nie. pojazd uprzywilejowany tj. radiowóz, straż, pogotowie, wysyłający tylko dzwiękowe lub tylko świetlne sygnały NIE JEST pojazdem uprzywilejowanym. wiec nie ma tłumaczenia. cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film został usunięty przez użytkownika hehe ciekawe dlaczego?? Ehh polska to jednak dziki kraj.. Penie milicja siadła na autora i kazali usunąć bo inaczej cię uj.....y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to władza ona może wszystko!!!!!!!!!!!! -nawet jechać 140 km/h -to jest "Polska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...