Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PSL murem za dyrektorem LODR. Nie wszyscy z PiS chcieli go odwołać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Antoni to dupa na dyr. się nie nadaje tak samo jak wieczna pani zastępczyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Okragły Stół - psl/ZSL razem z PZPR przeciwko POLAKOM. Taka prawda. Zero lustracji do dzisiaj.
A kto ma prawo do LUSTRACJI jak każdy umoczony lub sfrustrowny?O jakiej lustracji mówisz przez kogo?Kto ma prawo lustrować jak po lustracji wyjdzie,że 4 z 5-ciu osób z komisji byli różnymi "OZ" lub "TW"./OZ tzw."osoba zaufana"/ nie musiała kwitować kasy,często jej nie brała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go wyleją to i tak marszałek zatrudni go jako kolejnego doradcę. ZSL rządzi, ZSL radzi, ZSL Cię nie zdradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go wyleją to i tak marszałek zatrudni go jako kolejnego doradcę. ZSL rządzi, ZSL radzi, ZSL Cię nie zdradzi. A gdzie ty się przytulisz,  jak ciebie wyleją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pracę bez protekcji partyjnych i nie muszę lizać komuś d.... jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pracę bez protekcji partyjnych i nie muszę lizać komuś d.... jak Ty. Na twoim miejscu nie przesadzałbym z tym brakiem protekcji i nielizaniem pewnej części ciała. Po prostu - nie kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwieracze puściły na maksa, że ktoś może być niezależny. Zajmij się pracą i nie zapominaj o podlizywaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwieracze puściły na maksa, że ktoś może być niezależny. Zajmij się pracą i nie zapominaj o podlizywaniu. Ktoś się strasznie nudzi. W godzinach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...