Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Logo woj. lubelskiego przypomina buty walonki

Utworzony przez matuzalem, 24 kwietnia 2013 r. o 11:35 Powrót do artykułu
profesorze Gryka rzeczywiście strzał w dziesiatkę plagiatem loga znanego muzeum londyńskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko to Pruszkowski ten truteń, leń, obibok i ciaparajda jeszcze żyje? wychylił się z mroków czeluści, powiedział co wiedział i znowu zapadł się pod ziemię na kolejne 5-6 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywny radny - prymitywne skojarzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się ciągle przypomina pana słabość do podróży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia takie zdrowie psychiczne ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie zajęcie PiSu w tym regionie... Przypomnę tylko jeszcze jeden znany artykuł: O tym jak to Pan Piotr Kuty (PiS) chciał powołać specjalnego urzędnika, który pilnowałby poprawności wykorzystania miejskich symboli, bo nie spodobało mu się, że kolejność barw na pojazdach miejskich jest w odwrotnej kolejności... No cóż widać każdy radny raz na jakiś czas musi dać znać o sobie, nawet Pruszkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie przypominają bardziej Emu ale walonki też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matuzalem napisał:
profesorze Gryka rzeczywiście strzał w dziesiatkę plagiatem loga znanego muzeum londyńskiego!!!
Rzeczywiście przypomina jak cholera... http://jeremybolton.com/wp-content/uploads/2010/04/museum_of_london_logo.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste zacny jest poziom debaty publicznej w tym grodzie... jakiś czas temu inny fircyk wykoncypował, żeby litościwie zakryć sromotę naszego koziołka listkiem (figowym?)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktem jest ze to logo przypomina gumofilc.ale e ktoś tak pozno to dostrzegl.tologo już długo jest na roznych materiałach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O plagiacie była dyskusja w Krakowie a chodzi o fragment loga Natural History Museum w Londynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pruszkowski to niech się już lepiej publicznie nie wypowiada. Przypomnę życzliwie - to dzięki niemu nie powstała w Lublinie specjalna strefa ekonomiczna, bo stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Niech teraz sam stworzy kilka tysięcy miejsc pracy, zamiast pleść głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych problemów w Lublinie nie ma tylko to logo ich obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna stylizacja litery "L". Podoba mi się. Gdyby ten kretyn nie zasugerował, że to walonki to by mi nie przyszło do głowy... a wyobraźnię mam dużą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walonek napisał:
Większych problemów w Lublinie nie ma tylko to logo ich obchodzi?
ten przyjezdny lubelak z michowa ma też inny problem. Za co pobudować POMNIK kaczorkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walon napisał:
ten przyjezdny lubelak z michowa ma też inny problem. Za co pobudować POMNIK kaczorkom
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pruszkowski chodził do koziej szkoły w której uczyły się matoły i w walonkach razem z nimi biegał do szkoły. Lubelszczyzna utkwiła mu w głowie i to jest właśnie skojarzenie matołkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w głowie i to jest właśnie skojarzenie matołkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...