Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ma Pan prawo do takiego wyrażania swoich racji na forum rady gminy .Spokojnie ,może Pan czekać na rozprawę .Oni sie nie odważą i niech Pan zwróci uwagę na wypowiedź wójta ."Dogadaliśmy się ,częściowo zwróciła pieniądze" . A powinno być -zwróciła pieniądze ,wraz z należnymi odsetkami .W tej gminie pięć osób kontroluje faktury ale nie wydatki i przepływ pieniądza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba z-ca wójta i ksiegowa powinni przeprosić mieszkańców za niejasności w gospodarowaniu publicznymi pieniedzmi. Jedna osoba miała odwagę im to powiedzieć i za to jest straszona sądem!!! Niezłych czasów dożyliśmy...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znowu jakiś pasożyt z Partii Samej Lewizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten PSL się kiedyś skończy? Aż się rzygać chcę jak czytam co wyprawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że człowiek ma przepraszć złodzija ,czy dobrze zrozumiałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzucac paszkwile na ludzi oddanych swoim srodowiskom to kazdy umi, ale zaby to tak z sercem poswiencac sie pracy dla spoleczenstwa, to juz takich mniej i tylko krytykanctwo i krytyka. Niecj ten radny poczeka az wyrok zapadnie w mocy prawa i czasu i moze takie sprawy mowic a nie teraz jak wszystko jeszcze palcen na wodzie pisane. ciekawe czy ten radny przypadkiem tak bez zaczepienia, ale i tak w PO i ratuje kolesiow z koalicji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to dochodzi .Prawdy nie można powiedzieć .Możemy się nakłapać do woli .Tym bardziej jak to prawda.Kalonki to wredne ludzie .Szwagra mam z Puchacowa.G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt (kilka spraw sądowych w trakcie), skazany prawomocnie zastępca i skazana prawomocnie skarbniczka są członkami wiadomo jakiej partii. Dwie córki wójta pracują w gminie - jedna w przedszkolu, inna w ośrodku kultury. Czy ma ktoś jeszcze jakieś pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Ray Bans Sunglasses | Cheap Ray Bans | Wholesale Ray ban UK | Cheap Ray Ban Wayfarer Outlet | Ray Ban Outlet | Cheap Ray Ban UK | Click Here | read more | http://www.cheap-ray...sunglass.co.uk/ | www.cheap-raybanssunglass.co.uk/ | cheap-raybanssunglass.co.uk/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jak tacy ludzie jak wicewójt Adam G. z PSL śpią po nocach? Co mówią swoim dzieciom? wnukom? bliskim? Czy mają wyrzuty sumienia? Czy mają świadomość tego co o nich i ich rodzinach mówią i myślą inni ludzie? Ja zwłaszcza ich rodzinom szczerze współczuję, bo takie złe łatki przechodzą z pokolenia na pokolenie. I nawet jak wnuczek czy wnuczka będzie bardzo uczciwa, to i tak wszyscy kojarzą ją z nieuczciwym dziadkiem. I tak od najmłodszych lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO W KOŃCU KTOŚ SIE ODWAŻYŁ! BRAWO, TRZYMAM KCIUKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wierzcholek gory lodowej...podziwiam Pana Szurka i gratuluje...ciekawe czemu nikt nie napisze jak Pan Niwinski starosta lecznej zalatwia sobie wyborcow poprzez paczki i skreslanie dlugow z zeszytu swojego sklepu dla wyborcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...