Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
.....i gdzie ten ranking szkół nauki jazdy, booprócz promocji Ośrodka Nauki OSIOR to nic nie widzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wewnętrznego praktycznego nie miałem i też za 1 zdałem ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karla napisał:
.....i gdzie ten ranking szkół nauki jazdy, booprócz promocji Ośrodka Nauki OSIOR to nic nie widzę!
kliknij w link, który znajduje się po pierwszym akapicie artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władcy Dróg najlepsi w Lublinie i to prawda, szacunek chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam kurs w szkole jazdy "Majka", malutka szkółka na ul. Fantastycznej w Lublinie. Teoria i praktyka za pierwszym razem. Za tydzień odbieram prawko Polecam i pozdrawiam Panie z Majki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z czystym sumieniem polecam Lektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim największym wrogiem był stres.Trzęsły mi się ręce,nogi,a zdałam wtedy gdy wezwali mnie przed czasem,natychmiast po stawieniu się na plac.Do tego dostałam egzaminatora,który wprowadził tak pozytywną atmosferę że prawie zapomniałam że to egzamin ("nie będę na panią krzyczał,bo na kobiety się nie krzyczy,kobietom się kwiaty daje).Dziękuję.To dowód na to że nie wszyscy są potworami.Każdemu życzę takiego egzaminu.A teraz pomykam swoim samochodzikiem-i nawet się nie stresuję:)Nie poddawajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim największym wrogiem był stres.Trzęsły mi się ręce,nogi,a zdałam wtedy gdy wezwali mnie przed czasem,natychmiast po stawieniu się na plac.Do tego dostałam egzaminatora,który wprowadził tak pozytywną atmosferę że prawie zapomniałam że to egzamin ("nie będę na panią krzyczał,bo na kobiety się nie krzyczy,kobietom się kwiaty daje).Dziękuję.To dowód na to że nie wszyscy są potworami.Każdemu życzę takiego egzaminu.A teraz pomykam swoim samochodzikiem-i nawet się nie stresuję:)Nie poddawajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Osiemnaście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK "ATOR" - unikajcie jak ognia! Zdezelowane 'elki', nie zapinające się pasy, brak wolnych terminów aby zapisać się na jazdy! Wpakowali się w groupona i polegli. ODRADZAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myslicie o Anwaldzie? ul.Weteranów w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, że ktoś zda za pierwszym razem, jak będzie pipą za kierownicą? Nie będzie się umiał zachować na drodze bez doświadczonego kierowcy po prawej? Jak się nie umie jeździć to żaden OSK nie nie pomoże, nawet Osior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że wzorem rankingu szkół - redakcja DZiennika mogłaby przeprowadzić ranking egzaminatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie szkoły, ale instruktorzy odwalają dobrą albo złą robotę.Dlatego nie bedę pisał jaka szkoła powiem tylko że polecam nauką jazdy z panią Lucyną Bielecką .Pani instruktor ma zdawalnośc za pierwszym razem 47 %.Wsród tych 47 % jestem i ja.Ta pani jest z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik. "FRAJDA" w Szkole Podstawowej nr 5! Polecam. Rewelacja! Swietnie prowadzone zajecia praktyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewan jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlubelskie OSK generalnie mają zawsze lepsze notowania pod względem zdawalności. Pytanie tylko dlaczego? i faktycznie jak już ktoś wcześniej powiedział, rola instruktora podczas całego szkolenia jest niezwykle ważna. Wyobraźcie sobie sytuację, gdzie idziecie do zachwalanej przez wszystkich szkoły, ale ta na Wasze nieszczęście zatrudnia "intruktora-łajzę", który nic nie tłumaczy, nie zwaraca uwagi na błędy (ani te małe, ani te poważne) itp. ... i co wtedy? Zmieniacie instruktora na takiego, który jest totalną żyłą, bo on przynajmniej Was czegoś nauczy i odpowiednio przygotuje, mimo iż miałaby to być nauka okupiona potem i krwią... Lubelskie szkoły są bardzo pazerne i chytre na kasę kursantów, dlatego uczą byle jak, żeby kursanci w nieskończoność płacili za jazdy doszkalające. W tych małych, mniej znanych podlubelskich o takich rzeczach nie słyszałam, a orientuję się w temacie dość dobrze. Dlatego jeśli miałabym polecić przyszłym kierowcom ośrodek, to na pewno byłby to jakiś nie pochodzący z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety obecnie czesc instruktorów ( ja akurat mowie tu o przypadku Pani "Instruktor" )jest chyba branych z łapanki. Widzialem sytuacje gdy kobieta gdzie kobieta po zakopaniu sie na placu po prostu robiła wszystko na odwrót. Nie radzila sobie, gdybym nie wiedziel,ze jest instruktorką pomyslałbym, ze napewno nie ma prawa jazdy bo ręce opadały jak się patrzyło na to co Ona wyprawiala za kierownica....po tym zdarzeniu nie mialem juz watpliwosci dlaczego jast tak kiepski procent zdajacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdawalem w anglii tu zdawalnosc jest ponad 70% jezeli jest nizsza to nikt do takiej szkoly jazdy nie idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK Kieliszek, naprawdę polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...