Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
centrum onkologi na 47 miejscu zamojski szpital na 2 miejscu to dlatego centrum onkologi odcina zamojski szpital od kasy na onkologie tylko tak moze sie bronic przed malym groznym rywalem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to zabiegi wykonują na Abramowickiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Wojewódzki w Białej Podl.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem styczność ze szpitalem w Białej Podlaskiej i powiem więcej koniowałów chyba nigdzie nie ma. Teraz leczę się Lublin Warszawa niebo a ziemia jesteśmy w zaścianku. szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!!!!!!!!! Jeszcze tylko zróbcie remont w mózgach tym co próbują tam leczyć tzw. "lekarzom", głębokie kieszenie mają, szczególnie porodówka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia wysoka pozycja Łęcznej skoro były ordynator chirurgii , a obecnie asystent Cezary S.został ukarany zakazem wykonywania zawodu za popełnienie błędów lekarskich,które skończyły się zgonem pacjentów.Pozostaje mu pełnienie funkcji Dyrektora Sanitasu w Lubline przy ulicy Hempla-----świetna reklama dla SANITASU.......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również miałam styczność z lekarzami ze szpitala w Białej,większej ignorancji nie widziałam .Pacjent to zło którego każdy chce się pozbyć jak najszybciej.Jeśli się leczyć to wszędzie tylko nie w Białej Podl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś paranoja?!?!?!? zabieg miałem u kardynala 98 plac i Bogu dziękuję że nie w jedynce czyli Białej bo chyba jadą na dopingu tak jak Amstrong tylko to wyjdzie za kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z okolic białej to pierwsze miejsce to paranoja .Jak chcesz stracić zdrowie to tylko na terebelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The ferragamo sale shops show you great ferragamo my charm shoes at low price. Try to get one pair of salvatore ferragamo shoes online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...