Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
razor napisał:
Lublin to pierdoolona wschodnia europa, to to samo co ukraina. Takie rzeczy jak pobicia bez powodu to normalne sprawy. Pozdro z wrocłąwia wieśniaki ! [/quote] [quote name='razor' timestamp='1357011278' post='715298'] Lublin to pierdoolona wschodnia europa, to to samo co ukraina. Takie rzeczy jak pobicia bez powodu to normalne sprawy. Pozdro z wrocłąwia wieśniaki !
dwa lata temu zostalem ciezko pobity na ulicy w samym centrum wroclawia przez chuligana. na oczach przechodniow oraz mojej dziewczyny, ludzie sie zebrali wokol i ogladali show. Powiesz ze sobie zasluzylem? Sam nie wiem czym, naprawde nie mialem papierosow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dziwna sprawa z tymi papierosami. Z ich braku w środku dnia na ulicy zostałam nawyzywana od najgorszych, a pobity został mój pies, którego miałam na smyczy. Wygląda na to, że głód nikotynowy wyłącza procesy myślowe i budzi się nabuzowana kreatura z zachowania podobna do hulka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a spróbujcie na wyjeździe, studiach etc pójść do lekarza. Mnie z anginą przyjąć nie chcieli bo powiedzieli że mam w miarę blisko (50 km) do domu i mogę sobie tam jechać w tamtejszej przychodni szukać pomocy. no oczywiście mając prawie 40 stopni temperatury jestem świetnym kierowcą, moje zachowania motoryczne nie są zachwiane.... W drugiej przychodni pani oznajmiła mi że mnie nie przyjmnie bo moja przychodnia jest od nich za daleko i nie chce im się później wysyłać dokumentów... Karetka? wykluczone! temperatura wg Pani dyspozytor to nie choroba, kazała mi wziąć APAP i przejdzie... I za co płaci się te chorendalne składki? najlepiej to napier***** się i położyć na chodniku, od razu znajdzie się karetka i wszystkie potrzebne badania i leki. PARANOJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że ty się ku*** znasz na tej pracy DOKTOR HAUSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada napisał:
nic nowego, to przykre, że gdy człowiek wzywa poocy to w dyspozytorni się ociągają... sama byłam świadkiem jak w tamtym tygodniu do pożaru budynku straż pożarna jechała ok godziny, wszystko sie spaliło, to jest niedopuszczalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne zdarzenie bo musiało chyba jechać OSP bo dziewczynko w PSP to takie rzecz się nie zdarzają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz kiedy następny Zilion panie Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nagłosnili ta sprawe ścigać ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to żona zawiozła go do szpitala, lecz nie chciał tam pójść, dlatego zawiozła go do domu. Jeśli nie wiecie jak było, nie znacie szczegółów to nie komentujcie! Chora jest dla mnie sytuacja kiedy przy konkretnym określeniu zdarzenia, które miało miejsce i przybliżeniu obrażeń poszkodowanego, dyspozytorka każe samemu na własną rękę przywieźć poszkodowanego do szpitala, przecież nie wiadomo, czy mu się większej krzywdy nie zrobi, próbując go przetransportować. A poza tym skoro lekarz jest na izbie przyjęć i karetka stoi pod szpitalem, to lekarz powinien być poinformowany o zdarzeniu i myślę że nie zawahałby się ani chwili! Więc zastanówcie się jeszcze raz, zanim komuś ubliżycie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież by się z nim żona nie siłowała, on pewnie nie był świadomy tego, co sie z nim stało, skoro miał takie obrażenia....... Trzeba scigac takie zachowania, przeciez na to kazdy placi podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...