Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam1600zł brutto na 4-osoby(JA+Żona+2 córy) i mi ktoś gada o takich zarobkach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już twoja sprawa! Pracy jes ttyle ze mozna dorabiać na kilku etatach. Ja tak robie i nienarzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykul the best .drogi autorze skad czerpiesz inspiracje. wreszcie cos mozna u was poczytac;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz po raz kolejny Dziennik Wschodni podaje wyssana z palca informacje o zarobkach w urzedach. Skad pani redaktor wytrzasnela te kwoty? O zarobkach ponad 3000 zł brutto to wiekszosc szeregowych urzednikow moze sobie pomarzyc. I to nawet jezeli wliczymy "trzynastki" i okresowe premie. Wyglada na to, ze plotka zaslyszana w maglu urasta w tej gazecie do rangi newsa na pierwsza strone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE:FAŁSZYWA POBOŻNOŚĆ, WALENIE SIĘ W PIERSI I LEŻENIE KRZYŻEM, A PO WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA: ŁAPOWNICTWO,ŁAMANIE PRAWA RUCHU DROGOWEGO, PRZEKRĘTY, DO TEGO SŁABA MOBILNOŚĆ, AKTYWNOŚĆ..MENTALNOŚĆ LUBELAKÓW NIESTETY PRZEKŁADA SIĘ NA MIERNY WYBÓR PRZEDSTAWICIELI W SAMORZĄDACH, PSEUDO KATOLIKÓW ITD!!CO ZA TYM IDZIE BRAK KONCEPCJI ROZWOJU REGIONU,STOLICY WOJEWÓDZTWA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nam kulawo te modły idą skoro taka bida w regionie. No ale przynajmniej duchowo bogatsi jesteśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej się cieszę z tego, że Lublin jest najbezpieczniejszym miastem w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominamy o codziennym głosowaniu http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś te informacje nie trzymają się kupy: "Tylko w trzech regionach (Lubuskie, Pomorskie, Świętokrzyskie) wyższy jest odsetek osób zatrzymanych przez policję. U nas to 4 proc." Ale dalej: "Pod względem wskaźnika bezpieczeństwa Lubelszczyzna jest w połowie tabeli, zaś sam Lublin zalicza się do najbezpieczniejszych miast..." No to jak to w końcu jest? Duży odsetek zatrzymanych przez policję i bezpieczny region? No, chyba że policja zatrzymuje niewinnych żeby podgonić statystykę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty napisał:
Ja najbardziej się cieszę z tego, że Lublin jest najbezpieczniejszym miastem w Polsce
WIESZ CHŁOPCZE CZY DZIEWCZYNKO,JAK SIĘ ZAMYKA W CZTERECH ŚCIANACH PO 20.00 TO JEST BEZPIECZNIE,CHA.CHA!!PRZEJDŹ SIĘ WIECZOREM OK. 22.00 PO CENTRUM ALBO STARYM MIEŚCIE TO ZOBACZYMY CZY TAKI BĘDZIESZ BEZPIECZNY??BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIAJĄ LUDZIE JEŚLI JEST ICH DUŻO O KAŻDEJ PORZE DNIA NA ULICACH, POLICJA VIDE MANHATTAN W NOWYM JORKU..TO MOŻE ODERWANY PRZYKŁAD ALE NIE CZUŁEM SIĘ TAK NIGDZIE BEZPIECZNY O KAŻDEJ PORZE DNIA JAK TAM!!PO DRUGIE WSPÓŁPRACA POLICJI Z OBYWATELEM KTÓREJ W POLSCE NIE MA I ZERO TOLERANCJI DLA WSZELKIEJ PRZEMOCY, PRZESTĘPSTW...Z TYM TEŻ U NAS NA BAKIER!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SDFR55 napisał:
WIESZ CHŁOPCZE CZY DZIEWCZYNKO,JAK SIĘ ZAMYKA W CZTERECH ŚCIANACH PO 20.00 TO JEST BEZPIECZNIE,CHA.CHA!!PRZEJDŹ SIĘ WIECZOREM OK. 22.00 PO CENTRUM ALBO STARYM MIEŚCIE TO ZOBACZYMY CZY TAKI BĘDZIESZ BEZPIECZNY??BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIAJĄ LUDZIE JEŚLI JEST ICH DUŻO O KAŻDEJ PORZE DNIA NA ULICACH, POLICJA VIDE MANHATTAN W NOWYM JORKU..TO MOŻE ODERWANY PRZYKŁAD ALE NIE CZUŁEM SIĘ TAK NIGDZIE BEZPIECZNY O KAŻDEJ PORZE DNIA JAK TAM!!PO DRUGIE WSPÓŁPRACA POLICJI Z OBYWATELEM KTÓREJ W POLSCE NIE MA I ZERO TOLERANCJI DLA WSZELKIEJ PRZEMOCY, PRZESTĘPSTW...Z TYM TEŻ U NAS NA BAKIER!!
Zgadza się. Sam byłem świadkiem jak do dwóch dresów popijających w bramie na Kościuszki podszedł patrol - dwóch policjantów. "Kontrola" czy też "interwencja" polegała na towarzyskiej pogawędce, po czym nastąpiło uściśnięcie sobie rączek. I to wszystko w biały dzionek na oczach wielu przechodniów. Poza tym... W Polsce, zwłaszcza wschodniej panuje dziwna mentalność ludzi - za nic w świecie nie wolno "wystawić" ziomka policji. To jest gorszy dyshonor niż dać się skroić rozwydrzonym łobuzom. Trudno się więc dziwić, że nie ma współpracy policji z obywatelem, bo w takich warunkach być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszło nam żyć w mieście którego nawet na mapie pogody nie ma, co tu duzo gadać, trzeba stąd uciekać bo żadnej przyszłości tu nie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mkr napisał:
Zgadza się. Sam byłem świadkiem jak do dwóch dresów popijających w bramie na Kościuszki podszedł patrol - dwóch policjantów. "Kontrola" czy też "interwencja" polegała na towarzyskiej pogawędce, po czym nastąpiło uściśnięcie sobie rączek. I to wszystko w biały dzionek na oczach wielu przechodniów. Poza tym... W Polsce, zwłaszcza wschodniej panuje dziwna mentalność ludzi - za nic w świecie nie wolno "wystawić" ziomka policji. To jest gorszy dyshonor niż dać się skroić rozwydrzonym łobuzom. Trudno się więc dziwić, że nie ma współpracy policji z obywatelem, bo w takich warunkach być nie może.
Sądzę, że policja czyta też te komentarze. Podaj w takim razie, kiedy to policjanci przybili piątkę z pijącymi w bramie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod wzglęem bezpieczeństwa jest rzeczywiście w Lublinie spoko. Byłem wiele razy na śląsku i tam rzeczywiąście strach wieczorem wychodzić z domu. Podobnie jak w Radomiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...