Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Niedrzwicy Dużej: Antoń nadal wójtem

Utworzony przez Rafał, 18 maja 2009 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Marna to satysfakcja dla niego. Utrzymał stołek dzięki zastraszaniu i obrażaniu mieszkańców. Jeszcze rok i pożegnamy go ostatecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrana wójta iprzewodniczącego dzieki agitowaniu o nie uczestniczeniu w referendum-BRAK DEMOKRACJI skoro nakłania sie ludzi do bojkotu wyborów.SMIESZNA SPRAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrzymał się, to fakt. Ale w jak dziadowskim stylu. Czas szukać sobie zajęcia i pakować manatki, bo w przyszłym roku koniec kadencji i zero szans na reelekcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek panie Zdzisławie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szacunku dla ludzi, którym się jeszcze chce reagować kiedy widzą zło. Samo doprowadzenie do referendum to już coś. Szkoda, że tylko 30% chciało się poświęcić 5 min aby oddać głos. Mimo wszystko żółta kartka dla wójta i rady. W wyborach na nic będzie zastraszanie pracowników gminy , szkół itd. Czerwona kartka już wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!!!!!! Utrzymał się tylko dzięki zbojkotowaniu referendum z pomocą "mamuśki" i jej gazetki, nie wspominając juz o żółtych plakatach, po przeczytaniu których śniadanie podchodziło do gardła! W głowie mi się nie mieści jak człowiek wybrany w demokratycznych wyborach może zastraszać i agitować ludzi do nie uczestniczenia w referendum, nie ponosząc z tego powodu żadnych konsekwecji prawnych! Smutne to wszytsko, chyba jedyne co pozostaje to wyjechać z niedrzwicy i już nigdy nie wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co mili Państwo? Kłamstwo nie popłaca. Chcieli odwołać Wójta za pomocą oszczerstw. W sądzie przegrali. Dostali wyrok -odwołanie kłamstw. Ale boli,że 30 procent mieszkańców nie potrafi myśleć.Wierzą w każdą bzdurę i jak te owieczki pędzą do urn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje Panie Zdzisławie i Panie Golec!! Wasz apel do mieszkańnców, aby nie przychodzić na referedum okazał się zbawczy! Żenujący, ale zbawczy. Ale co tam, macie rację, po co zawracać sobie głowę takimi bzdetami jak godność czy honor. Ważne, że stołek utrzymany. Po trupach do celu! Oby tak dalej Pozostaje tylko pytanie- jak długo jeszcze??!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie wszyscy Ci, którzy nie wybrali się na referendum uwierzyli w kłamstwa!! Myślałam, że w niedrzwicy mieszkają mądrzejsi ludzie!!!!!!! A okazało się, że wystarczy obwiessić żółć na drzewach, posłużyć się sądem, zastraszyć i przedstawić "PARWDĘ" w mającym na nią nieustanny monopol "Niedrzwiczaku" i wszyscy jak jeden mąż postępują co im każą! Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy zamiast kierując sie swoim rozumem, poddali się manipulacji. Gratuluję tym, którzy postępując odpowiedzialnie wybrali się na referendum. Szkoda, że tylko 30% mieszkańców niedrzwicy wykorzystuje swój mózg!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, a jednak kłamstwo popłaca!! Nie dość, że władza zbojkotowała referendum to jeszcze posłużyła się do tego kłamstwem. A ludzie niczym trzcina na wietrze postąpili jak PAN każe. Inicjatorzy referendum, nie martwcie się!!! Pamiętajcie, że przynajmniej 25000 osób jest z Wami!!! To mądrzy ludzie, którzy wiedzą, że mają SWÓJ rozum i potrafią z niego korzystać! Nie poddawajmy się ! !!!!!! Tak wiele jeszcze przed nami w końcu się uda, ludzie przejrzą na oczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie!!! Gartuluję!!! Powienien się Pan przekwalifkować wraz z Dyrekcją niedrzwcickich Szkół i redaktorką naczelną "niedrzwiczaka" na specjalistę od manipulacji i niszczenia praw człowieka!!!!! Szczerze gratuluję wygranej w "WIELKIM STYLU". To nie lada wyczyn. Inni ludzi powinni brać z Was przykład, chociaż wcześniej radziłabym im zważyć jeszcze jedno- ZŁO ZAWSZE POWRACA!!!!!!!!!!!!! I z tego powodu- szczerze Wam Panie Wójcie i przyjaciele współczuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka będzie ich radość... oj krótka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luśka napisał:
(...)W głowie mi się nie mieści jak człowiek wybrany w demokratycznych wyborach może zastraszać i agitować ludzi do nie uczestniczenia w referendum(...)
A ile koleś i dwór mają do stracenia???? W wielu miejscach w Polsce scenariusz jest ten sam - wygrać wybory, obsadzić najważniejsze stołki swoimi, a resztą nagradzać wiernopoddańczych zauszników. Aż dziw bierze, że towarzystwo nie przywróciło prawa "do pierwszej nocy"... Impotencja dosięga niektórych..... intelektualna??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla INICJATORÓW REFERENDUM, dali ludziom szansę na lepsze ale nie wykorzystali. trudno poczekamy te 1,5 roku a wtedy na taczce wywieziemy "Rysia i Zdzisia" a krakowski i wójcik razem z nimi. Podziękowania dla Inicjatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj smutek dziś wielki w obozie konspiratorów.... A i podobny wśród stronników Wójta... A ja i tak popieram władze!!! Mam tylko nadzieję że Wójt wyciągnie wnioski z tej gorzkiej lekcji... Oj bierzcie się do roboty leniuchy, już wam wójt da popalić ... Bo co do inicjatorów referendum nie mam złudzeń - to zacietrzewiony i mściwy naród - nie poprzestanie dopóki swojego nie wsadzi na stołek. A po trzech latach i jego zniszczy... Panowie i Panie z komitetu referendalnego, więcej nowych mieszkańców przestraszyliście, niż "nieudolne" wg Was władze. Nikt takiego chamstwa, kłamstwa i nienawiści nie lubi mieć po sąsiedzku. Ja nie mam ochoty poznać następcy P. Antonia z Waszego obozu! Trzymaj się Wójcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dowlecze... Pan Zdzisław powoli może zacząć się pakować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedoszły niedrzwiczanin napisał:
Oj smutek dziś wielki w obozie konspiratorów.... A i podobny wśród stronników Wójta... A ja i tak popieram władze!!! Mam tylko nadzieję że Wójt wyciągnie wnioski z tej gorzkiej lekcji... Oj bierzcie się do roboty leniuchy, już wam wójt da popalić ... Bo co do inicjatorów referendum nie mam złudzeń - to zacietrzewiony i mściwy naród - nie poprzestanie dopóki swojego nie wsadzi na stołek. A po trzech latach i jego zniszczy... Panowie i Panie z komitetu referendalnego, więcej nowych mieszkańców przestraszyliście, niż "nieudolne" wg Was władze. Nikt takiego chamstwa, kłamstwa i nienawiści nie lubi mieć po sąsiedzku. Ja nie mam ochoty poznać następcy P. Antonia z Waszego obozu! Trzymaj się Wójcie!!!
I kto to pisze? Człowieku czy Ty jesteś tak głupi, czy tak zaślepiony swoją nieawiścią, że nie widzisz ile pogardy do wszystkeigo i wszstkich wypływa z Twojego tekstu??!!! Szanowny sąsiedzie zważ jeszcze raz to co sam napisałeś: "Nikt takiego chamstwa, kłamstwa i nienawiści nie lubi mieć po sąsiedzku." i pakuj swoje manatki! Adieu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złotek napisał:
I kto to pisze? Człowieku czy Ty jesteś tak głupi, czy tak zaślepiony swoją nieawiścią, że nie widzisz ile pogardy do wszystkeigo i wszstkich wypływa z Twojego tekstu??!!! Szanowny sąsiedzie zważ jeszcze raz to co sam napisałeś: "Nikt takiego chamstwa, kłamstwa i nienawiści nie lubi mieć po sąsiedzku." i pakuj swoje manatki! Adieu
Czytać to chyba Ty nie umiesz. Żadnej pogardy w swoim tekście nie widzę. Co najwyżej nieco sarkazmu (czyt. złośliwości) w dwóch pierwszych zdaniach, w których zresztą odnoszę się tak samo i do jednej i do drugiej strony konfliktu. W swojej wypowiedzi kierowałem się wyłącznie miłością chrześcijańską. Co do Twojej rady: To o sąsiadach Twojego pokroju myślałem. Domyślam się że nie jesteś zachwycony wynikami referendum i stąd Twoja agresja. Cóż, takie jest życie: raz na wozie, raz pod wozem. A może to Ty się spakuj? Może są gminy, gdzie i wójt bardziej ludzki i rada bardziej swoja, ludzie używają bardziej zrozumiałego języka i od czasu do czasu można sobie na zabawie dać po ryju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cóż, a jednak kłamstwo popłaca!! Nie dość, że władza zbojkotowała referendum to jeszcze posłużyła się do tego kłamstwem. A ludzie niczym trzcina na wietrze postąpili jak PAN każe. Inicjatorzy referendum, nie martwcie się!!! Pamiętajcie, że przynajmniej 25000 osób jest z Wami!!! To mądrzy ludzie, którzy wiedzą, że mają SWÓJ rozum i potrafią z niego korzystać! Nie poddawajmy się ! !!!!!! Tak wiele jeszcze przed nami w końcu się uda, ludzie przejrzą na oczy !
poświęciłem wczorajszy dzień na wycieczkę po gminie .smutny widok.dowożenie wiekowych mieszkańców, agitacja mimo ciszy wyborczej, zrywanie plakatów wójta, brak plakatów z przeprosinami wójta i odszczekaniem oszczerstw zgodnie z decyzja sądu i tym się chwalisz.co robili strażacy po powrocie z zawodów. zagłosowali i w remizach pili wódę również ci młodzi. to chyba w ramach krzewienia kultury i patriotyzmu.nachodzenie ludzi w domach, zastraszanie. rozmawiałem z niektórymi uczestnikami wyborów.zero argumentów. tak bo tak.oj dzisiaj wielu z tych 2500 ma moralnego kaca.brudni pijaczkowie glosujący z rana bo potem pili do wieczora nie nagabując klientów sklepów o 2 zł. mieli sponsorów. oj świadome społeczeństwo. myślę , że wielu przejrzy na oczy i za rok nie będzie tak jak myślisz.a tak po za tym ciekawe jaką kolejną prowokację wymyślicie.szkoda, ze wielu porządnych ludzi wam uwierzyło.mają czas na realna ocenę tego wydażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Inicjatorów Referendum! Zabrakło naprawdę mało! 30-sto % poparcie dla Was - dla Wójta to na pewno porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...