Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Niedrzwicy Dużej: Antoń nadal wójtem

Utworzony przez Rafał, 18 maja 2009 r. o 08:29 Powrót do artykułu
jezeli zachowanie wojta nazywacie manipulacją to jak nazwac zachowanie organizatorow referendum skoro demokratyczny sąd RP opisal dokladnie w wyroku ze WSZYSTKIE powody i pretensje wytoczone przeciwko wojtowi sa klamstwem i pomowieniem?cos tam wam mirosław i zygo nagadali zeby było ciekawie a wy jak idioci slepo w to uwierzyliscie nawet tego nie sprawdzajac,zero profesjonalizmu.nie mam nic do strazakow ale jedno mozna o nich z pewnoscia napisac,dajecie soba manipulowac jak mało kto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie co tam wyroki sądu ,sprawiedliwość jest po naszej stronie ,jak mówią wszyscy mirosławopodobni,więc kłamcie dalej,oszukujcie,szkalujcie iwmawiajcie ludziom,że jesteście prawymi obywatelami i szykujcie już kampanię wyborczą reklamując dalej Pana Moskwę ,Pana Zygę,lub Pana Suchorę,lub kogo tam chcecie-wszyscy ludzie bez skazy.Szczęścia,zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!!!!! Tak czytam wasze wypowiedzi na forum i stwierdzam jedno. Ludzie przeciwko wójtowi tak na prawdę nie maja żadnego argumentu potwierdzającego ich postawę . Kompletne zero. Żaden z was nie wypowiedział się sensownie co takowego zrobił wójt ze aż tylu osobom zaszedł za skórę. Czyżby zaściankowość niektórych niedrzwiczan była tak wielka. Puste słowa zero sensu i argumentacji tylko wieki krzyk chaos i nic wiecej. Na tym polega zmiana Polski na lepsze?. Wy sie chyba chcecie cofnąć do PRL-u bo pojawił się człowiek który chce coś zmieniać oczywiście trafiając na kamienie a wy chcecie poprzednika który nic nie zrobił przez tyle lat, jedyne co to ze wszyscy mieli dobrze (układziki). Jeśli coś robimy róbmy to z głową a każdy chyba posiada swoją. A co na to kościół tak wielu was chodzi do niego ale chyba tylko na POKAZ w stylu pokaż sie . Gratuluje oprócz najeżdzania na człowieka nic sensownego nie wnieśliscie i wbrew pozorom wójt był mądrzejszy od was. WYGRAŁ!!!!! Pozdrawiam i życzę wam abyście w końcu poszli po rozum do głowy. NAJŁATWIEJ JEST OCZERNIAĆ I KRYTYKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO POSTAWCIE SIE NA CZYIMS MIEJSCU CZY WAM TEZ BYŁOBY DOBRZE ZACZNIJCIE OD SAMYCH SIEBIE WŁĄCZNIE Z AGITORAMI CAŁEGO REFERENDUM ZMIENIAJCIE NIEDRZWICE NA LEPSZE A NIE NA GORSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te dziadowskie drogi i brak wodociagu w trojaczkowicach gm. N.D. to chyba wystarczajacy argument ladna droga sie zrobila przed referendum z krasnickiej na kreznice zaniedbanie pod samym lublinem wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze co mamy to demokracja. NIestety nie potrafimy z niej skutecznie korzystac. Wladza, ktora wzywa do bojktou referendum sama powinna zrezygnowac. Ciekawe w tym wszystkim jest dlaczego Pan Wojt i Pan Golec trzymaja sie swoich stolkow. Do czego jest im to jeszcze potrzebne. a Rada .... no coz az wstyd przyznac, ze znam wielu z Radnych osobiscie. Niby ich znam, a ich zachowanie i decyzje to jakby ktos obcy calkowicie byl. Przykre to jest wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego faceta można się wystarczyć ... ktoś o tak nieprzyjaznym wyglądzie nie powinien być wójtem jego twarz jest zatrważająca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr napisał:
a te dziadowskie drogi i brak wodociagu w trojaczkowicach gm. N.D. to chyba wystarczajacy argument ladna droga sie zrobila przed referendum z krasnickiej na kreznice zaniedbanie pod samym lublinem wstyd!!
Mam pytanie - czy Trojaczkowice są pępkiem świata?? Żałujesz, że nie ma wodociągu i dróg?? Podziękuj za to Ryszardowi Mirosławowi - co robił, gdy wójtowie gmin ościennych budowali drogi i wodociągi ??? Teraz ci śpieszno do cywilizacji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalik napisał:
tego faceta można się wystarczyć ... ktoś o tak nieprzyjaznym wyglądzie nie powinien być wójtem jego twarz jest zatrważająca...
A co ci się nie podoba - facet jest skuteczny, rzeczowy, ściąga kasę na inwestycje w gminie. I to boli jego politycznych przeciwników, bo w ciągu połowy kadencji zrobił więcej niż Mirosław przez 14 lat. Pokazał swoją postawą, że wójt to nie tylko facet, który lata po pogrzebach czy po imprezach strażackich - to człowiek, który potrafi skutecznie zarządzać - wybaczcie, ale przy panu Zdzisławie Antoniu wasz ulubieniec wypada blado.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję inicjatorom za zmarnowanie 30tys oby więcej takich akcji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego faceta można się wystarczyć ... ktoś o tak nieprzyjaznym wyglądzie nie powinien być wójtem jego twarz jest zatrważająca... A TWOJA???? po pierwsze naucz sie pisać widać do daleka droga jeszcze twojej edukacji szkolnej po drugie nie szata czyni człowieka a jego czyny a ty co zrobiłeś dla dobra swojej miejscowości? słuchając ludzi których nienawiść i żądza władzy jest silniejsza od bycia człowiekiem? to jest właśnie ZATRWAŻAJĄCE I ODSTRASZAJĄCE !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze powinno byc dla nas to, ze mamy demokracje. Wladza jakaby nie byla pochodzi o ludzi i tym ludziom ma sluzyc. Wladze demokratycznie wybrane sprzeciwily sie ludziom. Namawiali ludzi do unikania odpowiedzi na pytanie o zaufanie do nich. Zobaczcie co zrobił Prezydent Sopotu.... sam zarządał referendum. Teraz wie, że ludzie go popierają. A co wie władza w Niedrzwicy ....wie, że w najbliższych wyborach przegra. Wykorzysta ten czas do załatwienia wszystkich swoich spraw. Czy ktos z Was się zdziwi jak na miejscu figury Chrystusa pojawi się nowe centrum handlowe ???? Czy ktos z Was sie zdziwi jak spora częśc majatku Gminy zostanie sprzedana ? (tak na marginesie, czy prawda jest ze Rada dala upowaznienie Panu Wojtowi do zawierania transakcji kupna-sprzedazy nieruchomości ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze co mamy to demokracja. NIestety nie potrafimy z niej skutecznie korzystac. Wladza, ktora wzywa do bojktou referendum sama powinna zrezygnowac. Ciekawe w tym wszystkim jest dlaczego Pan Wojt i Pan Golec trzymaja sie swoich stolkow. Do czego jest im to jeszcze potrzebne. a Rada .... no coz az wstyd przyznac, ze znam wielu z Radnych osobiscie. Niby ich znam, a ich zachowanie i decyzje to jakby ktos obcy calkowicie byl. Przykre to jest wszystko.
A mnie byłoby wstyd publicznie pokazywać swoją ignorancję w sprawach referendum - wiesz, drogi gościu o czym w ogóle piszesz?? Jeżeli sąd stwierdza w wyroku, że członkowie grupy inicjującej referendum łgali na ulotkach je uzasadniających, to każdy mieszkaniec gminy powinien o tym wiedzieć - niestety, jak widać dumne hasła patriotyzmu i dbałości o naszą małą ojczyznę, płynące z ust m.in. pana Pydy nijak się mają do tego, że zamiast z pokorą praworządnego obywatela przyjąć rozstrzygnięcie niezawisłego sądu, przyjął moralność Kalego. I jeszcze jedno - a zastanawiałeś się, gościu, dlaczego akurat teraz były pan wójt i lokalny PSL tak zapałali chęcią powrotu na stołki - nie wmówisz mi, że z troski o gminę i jej mieszkańców, bo gdybyś zadał sobie tylko trochę trudu i poczytał zamiast słuchać domorosłych bajarzy, którzy w remizach straszą mieszkańców złym wilkiem Antoniem to wiedziałbyś, że zarówno finanse jak i inwestycje w gminie nigdy nie miały się tak dobrze. Polecam też przysłuchiwanie się sesjom Rady Gminy a nie powtarzanie głupot zasłyszanych pod sklepem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze powinno byc dla nas to, ze mamy demokracje. Wladza jakaby nie byla pochodzi o ludzi i tym ludziom ma sluzyc. Wladze demokratycznie wybrane sprzeciwily sie ludziom. Namawiali ludzi do unikania odpowiedzi na pytanie o zaufanie do nich. Zobaczcie co zrobił Prezydent Sopotu.... sam zarządał referendum. Teraz wie, że ludzie go popierają. A co wie władza w Niedrzwicy ....wie, że w najbliższych wyborach przegra. Wykorzysta ten czas do załatwienia wszystkich swoich spraw. Czy ktos z Was się zdziwi jak na miejscu figury Chrystusa pojawi się nowe centrum handlowe ???? Czy ktos z Was sie zdziwi jak spora częśc majatku Gminy zostanie sprzedana ? (tak na marginesie, czy prawda jest ze Rada dala upowaznienie Panu Wojtowi do zawierania transakcji kupna-sprzedazy nieruchomości ?)
A ja jeszcze słyszałem, że jak kury dowiedziały się że Antoń pozostał wójtem to przestały jajka znosić. Krowom mleko w wymionach zamieniło się w ser a świnie w chlewach zaczęły szczekać... Jak masz pytania do wójta to złóż oficjalne pismo - wójta, jako urzędnika obowiązują przepisy prawa. Jeżeli rada upoważniła do czegoś wójta, to taka informacja znajduje się w protokole z sesji, o czym powinieneś wiedzieć, i musi być podjęta w formie uchwały. Co do centrum handlowego - może nie wiesz, ale plan zagospodarowania przestrzennego centrum Niedrzwicy wyklucza powstanie sklepów wielkopowierzchniowych, poza tym koncepcja zagospodarowania centrum jest dostępna na stronie gminy - wójt za aprobatą rady ogłosił konkurs, został rozstrzygnięty zgodnie z prawem. Zresztą - wskaż, o ile potrafisz, jakieś bezprawne działanie obecnego wójta - te w zarzutach referendalnych się nie liczą, bo były efektem wyjątkowej pomroczności jasnej i ich bezpodstawność została wskazana w wyroku sądu. Chętnie podyskutuję o konkretach, bo twoja wypowiedź pachnie mi fascynacją Palikotem i jego słynnymi pytaniami o zdrowie prezydenta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusnik02 napisał:
Mam pytanie - czy Trojaczkowice są pępkiem świata?? Żałujesz, że nie ma wodociągu i dróg?? Podziękuj za to Ryszardowi Mirosławowi - co robił, gdy wójtowie gmin ościennych budowali drogi i wodociągi ??? Teraz ci śpieszno do cywilizacji???
reszta wsi nie ma lepiej ile lat na stanowisku ten pan byl? co zostalo zrobione? z kazdym ktory malo albo nic nie robi powinno tak byc odwolany i jeszcze kara za obietnice ze tez ludziom sie nie chcialo pojsc na to referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusnik02 napisał:
A mnie byłoby wstyd publicznie pokazywać swoją ignorancję w sprawach referendum - wiesz, drogi gościu o czym w ogóle piszesz?? Jeżeli sąd stwierdza w wyroku, że członkowie grupy inicjującej referendum łgali na ulotkach je uzasadniających, to każdy mieszkaniec gminy powinien o tym wiedzieć - niestety, jak widać dumne hasła patriotyzmu i dbałości o naszą małą ojczyznę, płynące z ust m.in. pana Pydy nijak się mają do tego, że zamiast z pokorą praworządnego obywatela przyjąć rozstrzygnięcie niezawisłego sądu, przyjął moralność Kalego. I jeszcze jedno - a zastanawiałeś się, gościu, dlaczego akurat teraz były pan wójt i lokalny PSL tak zapałali chęcią powrotu na stołki - nie wmówisz mi, że z troski o gminę i jej mieszkańców, bo gdybyś zadał sobie tylko trochę trudu i poczytał zamiast słuchać domorosłych bajarzy, którzy w remizach straszą mieszkańców złym wilkiem Antoniem to wiedziałbyś, że zarówno finanse jak i inwestycje w gminie nigdy nie miały się tak dobrze. Polecam też przysłuchiwanie się sesjom Rady Gminy a nie powtarzanie głupot zasłyszanych pod sklepem.
Ja ulotek wzywajacych do referendum nie czytałem. Nie wiem co z tego jest prawdą a co nie. Wyroki Sądów trzeba szanowac, ale każdy ma prawo do wlasnej niezależnej oceny sytuacji. Sąd oceniał sytuacje w specyficznej procedurze wyborczej, na podstawie zeznań świadków zaangażowanych w to wszystko. Na ocenę sytuacji prawdziwą nie miał szans. Wiem za to, że Pan Wójt potrafi zachowywac sie bardzo arogancko wobec ludzi. Wiem że postanowił zabrac OSP Remizę, którą nasi Dziadkowie wybudowali dla OSP. Wiem i slyszalem na wlasne uszy nagranie jak Pan Sekretarz odzywa sie do ludzi ze wsi z ktorej pochodzi. Wiem i widziałem prowokacyjne zachowanie, arogancje i skrajny brak dobrego wychowania i wyczucia sytuacji. Takich zachowań należy się wstydzic. Ja pamietam Pana Wojta jako mojego nauczyciela, pamietam Pana Sekretarza jako kolegę ze Szkoły, pamietam Pania Mierzynska jako moja nauczycielke historii. To co teraz widze nijak sie ma do tego co mam w swojej pamieci. Jednego jestem pewny, czas pokaże kto ma rację. Druchom z OSP życzę wytrwałości. Nie zmogli Was komuniści, nie dali Wam rady okupant. Przetrwacie i to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusnik02 napisał:
Mam pytanie - czy Trojaczkowice są pępkiem świata?? Żałujesz, że nie ma wodociągu i dróg?? Podziękuj za to Ryszardowi Mirosławowi - co robił, gdy wójtowie gmin ościennych budowali drogi i wodociągi ??? Teraz ci śpieszno do cywilizacji???
jestem w cywilizacji jesli nie widzisz korzystam z internetu heheh ale ma ten pan obroncow rodzina czy znajomi? bo ludzie z tej gminy to go kochaja niesamowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ulotek wzywajacych do referendum nie czytałem. Nie wiem co z tego jest prawdą a co nie. Wyroki Sądów trzeba szanowac, ale każdy ma prawo do wlasnej niezależnej oceny sytuacji. Sąd oceniał sytuacje w specyficznej procedurze wyborczej, na podstawie zeznań świadków zaangażowanych w to wszystko. Na ocenę sytuacji prawdziwą nie miał szans. Wiem za to, że Pan Wójt potrafi zachowywac sie bardzo arogancko wobec ludzi. Wiem że postanowił zabrac OSP Remizę, którą nasi Dziadkowie wybudowali dla OSP. Wiem i slyszalem na wlasne uszy nagranie jak Pan Sekretarz odzywa sie do ludzi ze wsi z ktorej pochodzi. Wiem i widziałem prowokacyjne zachowanie, arogancje i skrajny brak dobrego wychowania i wyczucia sytuacji. Takich zachowań należy się wstydzic. Ja pamietam Pana Wojta jako mojego nauczyciela, pamietam Pana Sekretarza jako kolegę ze Szkoły, pamietam Pania Mierzynska jako moja nauczycielke historii. To co teraz widze nijak sie ma do tego co mam w swojej pamieci. Jednego jestem pewny, czas pokaże kto ma rację. Druchom z OSP życzę wytrwałości. Nie zmogli Was komuniści, nie dali Wam rady okupant. Przetrwacie i to.
Zasłaniasz się ignorancją i próbujesz podważyć decyzję niezawisłego sądu ("sąd sądem..." resztę znasz), bo tak Ci jest wygodnie, a sam doskonale wiesz, że wszelkie zarzuty pana Pydy i spółki zostały zmiażdżone w obliczu prawdy. Fakt, że relatywizujesz prawdę, tak aby pasowało do Twego widzimisię powoduje, że dyskusja z Tobą na niewiele się zda. Twoja wiedza jest niesłychana, ale odrobinę odstaje od rzeczywistości, ale podobno każdy z Nas może myśleć niezależnie, więc pozostawię to bez komentarza... Co do Twych Druhów z OSP, to ciężko, żeby organizacja ściśle związana z ZSL-em, satelitą PZPR-u mogła być atakowana przez komunistów, ale to już chyba temat na inną dyskusję... Nie wiem co rozumiesz przez wytrwałość, bo w końcu nikt nigdy nie planował odbierać remizy, która całkiem przypadkowo jest własnością gminy, strażakom, bo do nich nie należała, a w końcu wciąż posiadają dostęp do części gdzie trzymają sprzęt i wozy bojowe, więc czego więcej im potrzeba do wypełniania powierzonej im misji?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
jestem w cywilizacji jesli nie widzisz korzystam z internetu heheh ale ma ten pan obroncow rodzina czy znajomi? bo ludzie z tej gminy to go kochaja niesamowicie
Heh, za to przeciwników ma nietęgich, bo nie jest im w smak, że 70% uprawnionych pozostało w domach, tym samym składając deklarację poparcia dla wójta Antonia. Nie chcę być złośliwy, ale wszelkie cywilizacyjne zaszłości zawdzięczacie swemu pupilowi Mirosławowi, który przez 14 lat przysłowiowego ..uja zrobił, ale przynajmniej był miły, nieprawdaż... Bawi mnie ta dyskusja, gdzie jedna bądź dwie osoby zmieniając nicki odpisują sobie na swe złote myśli, a gdy ze strony przeciwnika padają konkretne argumenty próbują szkalować swego adwersarza, ale to chyba najlepiej wskazuje na poziom ludzi, którzy udali się w piękny niedzielny dzień do urn i oddali swój głos za odwołaniem wójta i rady gminy. Podrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda , że nie odpadł , miał farta , że ludzie nie głosowali bo nie chcieli sobie nerwów szarpać kolejnym bezsensownym referendum w tym kraju. Gdyby miał honor to by sam odszedł razem ze swoją świtą, a nie Gmina traciła pieniądze na referendum. Ale już w Niedrzwicy i tak nie będzie miał co sprzedać bo co było do opchnięcia już dawno zostało wysprzedane - dużo w tym wszystkim ręki jego zastępcy, który nie zna się na polityce i rządzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem po gorszym Panie jeszcze gorszy nastanie Ale ten Pan Wojt powinien wiecej uwagi poswiecic na trase Kreznicy jarej poniwaz po rozeznaniu wynika ze to do niego nalezy Niedzwica Duza piękna tak jak pokazano w telewizij ale Kreznica jara to niedosc ze niema drogi normalnej dla pieszych co daje sie zauwazyc jak dzieci idą ze szkoly po jezdni a auta pędzą naet 120 km ponadto brakuje dojazdu MPK co tez wazy na funduszach doplaty do MPK niema poprostu gospodarza nie mowiąc przed kreznicą droge nalezącą do Lublina A nie kazdy ma dojazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...