Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Niedrzwicy Dużej: Antoń nadal wójtem

Utworzony przez Rafał, 18 maja 2009 r. o 08:29 Powrót do artykułu
luśka napisał:
Żenada!!!!!! Utrzymał się tylko dzięki zbojkotowaniu referendum z pomocą "mamuśki" i jej gazetki, nie wspominając juz o żółtych plakatach, po przeczytaniu których śniadanie podchodziło do gardła! W głowie mi się nie mieści jak człowiek wybrany w demokratycznych wyborach może zastraszać i agitować ludzi do nie uczestniczenia w referendum, nie ponosząc z tego powodu żadnych konsekwecji prawnych! Smutne to wszytsko, chyba jedyne co pozostaje to wyjechać z niedrzwicy i już nigdy nie wracać
Ja jutro już się z stąd wyprowadzam, jak najdalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina w ktrej CHCIAŁO się ŻYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusnik02 napisał:
A ja jeszcze słyszałem, że jak kury dowiedziały się że Antoń pozostał wójtem to przestały jajka znosić. Krowom mleko w wymionach zamieniło się w ser a świnie w chlewach zaczęły szczekać... Jak masz pytania do wójta to złóż oficjalne pismo - wójta, jako urzędnika obowiązują przepisy prawa. Jeżeli rada upoważniła do czegoś wójta, to taka informacja znajduje się w protokole z sesji, o czym powinieneś wiedzieć, i musi być podjęta w formie uchwały. Co do centrum handlowego - może nie wiesz, ale plan zagospodarowania przestrzennego centrum Niedrzwicy wyklucza powstanie sklepów wielkopowierzchniowych, poza tym koncepcja zagospodarowania centrum jest dostępna na stronie gminy - wójt za aprobatą rady ogłosił konkurs, został rozstrzygnięty zgodnie z prawem. Zresztą - wskaż, o ile potrafisz, jakieś bezprawne działanie obecnego wójta - te w zarzutach referendalnych się nie liczą, bo były efektem wyjątkowej pomroczności jasnej i ich bezpodstawność została wskazana w wyroku sądu. Chętnie podyskutuję o konkretach, bo twoja wypowiedź pachnie mi fascynacją Palikotem i jego słynnymi pytaniami o zdrowie prezydenta...
Pan Wojt byc moze przestrzega prawa. Miejmy nadzieje ze tak jest. wszyscy powinismy pamietac, ze Naczelnik Zdzisław Antoń oddał strażako w zarząd Remizę OSP. Ostatnio z tego co pamiętam Sad orzekł, ze ta decyzja byla niezgodna z prawem. Czy tamtego Naczelnika Gminy Niedrzwica Duża łączy coś z obecnym Wójtem ? Czy to tylko przypadek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
poświęciłem wczorajszy dzień na wycieczkę po gminie .smutny widok.dowożenie wiekowych mieszkańców, agitacja mimo ciszy wyborczej, zrywanie plakatów wójta, brak plakatów z przeprosinami wójta i odszczekaniem oszczerstw zgodnie z decyzja sądu i tym się chwalisz.co robili strażacy po powrocie z zawodów. zagłosowali i w remizach pili wódę również ci młodzi. to chyba w ramach krzewienia kultury i patriotyzmu.nachodzenie ludzi w domach, zastraszanie. rozmawiałem z niektórymi uczestnikami wyborów.zero argumentów. tak bo tak.oj dzisiaj wielu z tych 2500 ma moralnego kaca.brudni pijaczkowie glosujący z rana bo potem pili do wieczora nie nagabując klientów sklepów o 2 zł. mieli sponsorów. oj świadome społeczeństwo. myślę , że wielu przejrzy na oczy i za rok nie będzie tak jak myślisz.a tak po za tym ciekawe jaką kolejną prowokację wymyślicie.szkoda, ze wielu porządnych ludzi wam uwierzyło.mają czas na realna ocenę tego wydażenia.
Ty człowieku widziałeś co chciałe,ą widziałeś ludzi wójta którzy zawracali ludzi którzy szli na referendum -ja widziałam, a plakaty wójta wiszą nadal np. na ul Dworcowej nr 2 asama widziałam, jak szłam na referendum- nikt mnie dowoził, moich 70 letnich rodziców też nikt nie ciągnął jak ,p. Pyda rozwieszał wyrokiem sądu nakazujące sprostowania, i widziałam też niejakiego krakowskiego który kiedy chce to przyjeżdza do GOKu jak do swojego domu, A może to ty byłeś na rekonesansie?Całuj wójta! To bohaterski obłudnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fruzia napisał:
Witam!!!!! Tak czytam wasze wypowiedzi na forum i stwierdzam jedno. Ludzie przeciwko wójtowi tak na prawdę nie maja żadnego argumentu potwierdzającego ich postawę . Kompletne zero. Żaden z was nie wypowiedział się sensownie co takowego zrobił wójt ze aż tylu osobom zaszedł za skórę. Czyżby zaściankowość niektórych niedrzwiczan była tak wielka. Puste słowa zero sensu i argumentacji tylko wieki krzyk chaos i nic wiecej. Na tym polega zmiana Polski na lepsze?. Wy sie chyba chcecie cofnąć do PRL-u bo pojawił się człowiek który chce coś zmieniać oczywiście trafiając na kamienie a wy chcecie poprzednika który nic nie zrobił przez tyle lat, jedyne co to ze wszyscy mieli dobrze (układziki). Jeśli coś robimy róbmy to z głową a każdy chyba posiada swoją. A co na to kościół tak wielu was chodzi do niego ale chyba tylko na POKAZ w stylu pokaż sie . Gratuluje oprócz najeżdzania na człowieka nic sensownego nie wnieśliscie i wbrew pozorom wójt był mądrzejszy od was. WYGRAŁ!!!!! Pozdrawiam i życzę wam abyście w końcu poszli po rozum do głowy. NAJŁATWIEJ JEST OCZERNIAĆ I KRYTYKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO POSTAWCIE SIE NA CZYIMS MIEJSCU CZY WAM TEZ BYŁOBY DOBRZE ZACZNIJCIE OD SAMYCH SIEBIE WŁĄCZNIE Z AGITORAMI CAŁEGO REFERENDUM ZMIENIAJCIE NIEDRZWICE NA LEPSZE A NIE NA GORSZE
Zapraszam do Niedrzwicy, albo na forum niezależne, tam droga fruziu dowiesz się zmerytorycznych wypowiedzi co zrobił wójt dla swoich ludz, przejdź do urzędu gminy i sprubujcoś załatwićlegalnie oczywiście, tam spotkasz osoby niekompetente które nic nie wiedzą i nic nie umiejąa, bo cóż wymagać od byłej sprzątaczki, albo pięknej żony biznesmena, która poszła do pracy aby mieć gdzie się pokazać , takie OZDOBY dla urzędu, ale nam mieszkańcom, którzy poszli to się nie podoba -MA prawo? Nie podoba mi się też ,że mój dziadek dał ziemię na zagospodarowanie centrum m. in na remizę .Za symboliczną kwotę tą remizę można było wynająć i zrobić wesele- wójt odebrał taką opcję teraz można u sponsora kampania Antonia - Jaśkowskiego wynająć lokal na wesele za wg mnie kwotę nieadekwatną do lokalu ale dzięki działaniom wójta nie ma innej opcji.Albo imprezy w GOKu tylko dla elit!!!!Szkoła w Niedrzwicy obraz nędzy i rozpaczy ! ubikacja dla dzieci w zagrzybinej starej szkole, wybudowana harcówka bez wc- dla kogo wyrzucone pieniądze przez dyrektorkę ktoś się zgodził na tą inwestycje- wójt? A stworzenie miejsa pracy dla Krakowskiego- wszyscy wiedzą że nie ma ani umiejetności ani predyspozycji do zajmowania stanowiska GOKu - co bę dzie jeżeli p. Iza animator kultury zachoruje i p. krakowski poprowadzi imprezę?Chciałabym to zobaczyć!!!!!Mało pani jeszcze? spieszę się ale mogłabym jeszcze długo tak tłuc w klawiaturę chociażby o pMierzyńskiej PSEUDO NAUCZYCIELCE temat rzeka.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Ty człowieku widziałeś co chciałe,ą widziałeś ludzi wójta którzy zawracali ludzi którzy szli na referendum -ja widziałam, a plakaty wójta wiszą nadal np. na ul Dworcowej nr 2 asama widziałam, jak szłam na referendum- nikt mnie dowoził, moich 70 letnich rodziców też nikt nie ciągnął jak ,p. Pyda rozwieszał wyrokiem sądu nakazujące sprostowania, i widziałam też niejakiego krakowskiego który kiedy chce to przyjeżdza do GOKu jak do swojego domu, A może to ty byłeś na rekonesansie?Całuj wójta! To bohaterski obłudnik
Polecam dwie rzeczy - melisę na nerwy i lekturę zasad gramatyki i ortografii polskiej. pan Pyda, o ile mi wiadomo rozwieszał swoje plakaty ciut później niz wynikało to z wyroku sądu, natomiast na plakatach p. Antonia nie widniało nic ponad to, co stwierdził sąd. Informacja o bezpodstawności referendum była jak najbardziej upoważniona - ludzie mieli prawo wiedzieć, że zarzuty grupy inicjującej są wyssane z palca. A co do dowożenia starszych ludzi do lokali - zarówno w wyborach samorządowych jak i w referendum dowożono ludzi na głosowanie. Po niedzielnych zawodach strazacy z Dużej nie chcieli pić wódki z druhami z Kościelnej, bo cyt. "jeszcze wieczorem mieli wozić ludzi na referendum". widocznie ty i twoi rodzicie nie załapaliście się na czerwone taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury piszesz, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj nie było w nakazie sądu w której z 48 godzin mają być zawieszone "przeprosiny" także były w ostatniej, a Andrzej sam dzwonił do sądu pytać o której zapadł wyrok. co do wyroku sądu to szkoda o tym rozmawiać bo ja osobiście rozmawiałam z Andrzejem co się tam działo i to było aż śmieszne jak zeznawali ci z gminy... To jest wielki sukces ludzi, którzy nie bali się i przyszli wyrazić swoją opinię, a Antoń i rada jak by nie mieli nic na sumieniu to zachęcali by wszystkich żeby przyszli i wypowiedzieli się za nimi a nie zniechęcali ludzi. Jeszcze jedna sprawa: wójt naobiecywał ludziom poprawić drogi przed referendum i ciekawe czy teraz słowa dotrzyma? ja akurat czekam już 3 tygodnie na wysypanie drogi, gdyż był sołtys i sam nam to zaoferował. Miał kamień na drugi dzień przyjechać ale jak dotąd nic nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pan Pyda, o ile mi wiadomo rozwieszał swoje plakaty ciut później niz wynikało to z wyroku sądu, natomiast na plakatach p. Antonia nie widniało nic ponad to, co stwierdził sąd." O ile mi wiadomo, źle Ci wiadomo. A jeśli chodzi o plakaty Pana Antonia to widać masz problem natury umysłowej. "Informacja o bezpodstawności referendum była jak najbardziej upoważniona - ludzie mieli prawo wiedzieć, że zarzuty grupy inicjującej są wyssane z palca." Pan Wójt sam dobrze wie (jeśli nie najlepiej), że zarzuty inicjatorów referendum nie były wyssane z palca. Referendum było jak najbardziej podstawne, a jeśli masz wątpliwości to może spytaj się Pana Antonia jakim sposobem wygrał tą sprawę w sądzie -ludzie mają prawo wiedzieć. I dlaczego wogóle tak długo czekał ze złożeniem tej sprawy w sądzie? Skoro jest taki niewinny i wspaniały to powino mu zależeć na sprostowaniu tych informacji jak najszybciej. A jednak nie zależało. Zależało mu natomiast, aby nikt z mieszkańców nie dowiedział się, że mimo ekspresowego rozstrzygania sprawy, część zarzutów stawianych pod adresem Pana Wójta inicjatorzy referendum obronili przed sądem. Jakim, więc prawem do opinii publicznej podaje, że "wszystkie" informacje były nieprawdziwe? Dlaczego też nie pochwali się mieszkańcom jak do swojej obrony przed sądem posłużył się ciężką pracą innych ludzi przypisując ją w całości SOBIE? To my nauczyciele siedzieliśmy po nocach nad projektami w celu uzyskania dotacji unijnych!!!!!! A Pana Wójta tam nie widziałam!!!!!! Jakim więc prawem posługuje się naszą pracą przed sądem???!!!!!!! To też ludzie mają prawo wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~Ania~' date='19.05.2009, 08:50:25' post='130480'] Zapraszam do Niedrzwicy, albo na forum niezależne, tam droga fruziu dowiesz się zmerytorycznych wypowiedzi co zrobił wójt dla swoich ludz, przejdź do urzędu gminy i sprubujcoś załatwićlegalnie oczywiście, tam spotkasz osoby niekompetente które nic nie wiedzą i nic nie umiejąa, bo cóż wymagać od byłej sprzątaczki, albo pięknej żony biznesmena, która poszła do pracy aby mieć gdzie się pokazać , takie OZDOBY dla urzędu, ale nam mieszkańcom, którzy poszli to się nie podoba -MA prawo? Nie podoba mi się też ,że mój dziadek dał ziemię na zagospodarowanie centrum m. in na remizę .Za symboliczną kwotę tą remizę można było wynająć i zrobić wesele- wójt odebrał taką opcję teraz można u sponsora kampania Antonia - Jaśkowskiego wynająć lokal na wesele za wg mnie kwotę nieadekwatną do lokalu ale dzięki działaniom wójta nie ma innej opcji.Albo imprezy w GOKu tylko dla elit!!!!Szkoła w Niedrzwicy obraz nędzy i rozpaczy ! ubikacja dla dzieci w zagrzybinej starej szkole, wybudowana harcówka bez wc- dla kogo wyrzucone pieniądze przez dyrektorkę ktoś się zgodził na tą inwestycje- wójt? A stworzenie miejsa pracy dla Krakowskiego- wszyscy wiedzą że nie ma ani umiejetności ani predyspozycji do zajmowania stanowiska GOKu - co bę dzie jeżeli p. Iza animator kultury zachoruje i p. krakowski poprowadzi imprezę?Chciałabym to zobaczyć!!!!!Mało pani jeszcze? spieszę się ale mogłabym jeszcze długo tak tłuc w klawiaturę chociażby o pMierzyńskiej PSEUDO NAUCZYCIELCE temat rzeka.pozdrawiam Droga Aniu z ul. Dworcowej. Dużo jadu i żółci wylewa się z ciebie. Jak ty potrafisz z tym żyć? Nie wyobrażam sobie, żeby komukolwiek przeszkadzał czyjś zadbany wygląd, albo że wykonuje (wykonywał) pracę sprzątaczki? Na marginesie tego ostatniego stwierdzenia, nijak nie potrafię skojarzyć żadnej osoby w naszym Urzędzie Gminy, która awansowała by w ciągu ostatnich 20 lat na urzędniczy stołek z posady sprzątaczki. Poza tym ileż pogardy w twojej wypowiedzi dla osób wykonujących tą pracę. Żadna praca ponoć nie hańbi. Na marginesie twoich bajdurzeń kilka sprostowań i uwag: - p. Jaśkowski ma wynajęty dom weselny do 2011 roku i o żadnej konkurencji ze strony strażaków nie ma mowy. Jak byś chciała poznać prawdę i wykazała odrobinę dobrej woli i chęci to byś zapytała u źródła (vide: Jaśkowski) jak wygląda u niego terminarz wesel. Ja zapytałem, bo planuję imprezę weselną i stąd posiadam tę informację. Co ciekawsze p. Jaśkowski ma niewielu klientów z Niedrzwicy, najwięcej z Lublina i okolic. - poza tym zapotrzebowanie na wesela i inne imprezy okolicznościowe jest tak duże, że Jaśkowski nie daje rady i kolejny przedsiębiorca buduje jakąś kawiarnię, która również może służyć ludziom do zorganizowania tam imprezy weselnej. Na marginesie w Niedrzwicy Kościelnej funkcjonuje restauracja Marzanna, ludzie też tam organizują imprezy weselne i jakoś nikomu to nie przeszkadza i nikt tam nie dokucza temu przedsiębiorcy, że pracuje i rozwija się gospodarczo. - Sąd Okręgowy w Lublinie uznał za kłamstwo inicjatorów referendum, że dyrektor Krakowski nie posiada odpowiednich kwalifikacji do zarządzania instytucją kultury i nakazał je sprostować. Co do umiejętności p. Krakowskiego to miałem okazję je zaobserwować kilkakrotnie, właśnie w trakcie prowadzenia imprez. Radzi sobie w tej profesji całkiem nieźle. Jest dowcipny, inteligentny, oczytany i mówi piękną polszczyzną. - a propos p. I. Mazurek. Od kilkunastu dni jest na zwolnieniu lekarskim i GOK pod dyr. Krakowskiego funkcjonuje normalnie, odbywają się zaplanowane imprezy, otwarty został szlak rowerowy i nic się nie zawaliło jak do tej pory w tej instytucji pod jej nieobecność. W dodatku dyr. Krakowski wykonuje z dużym zaangażowaniem remont remizy, który absorbuje czas i zdrowie. Remont jest na ukończeniu i mam nadzieję, że mieszkańcy wkrótce przejrzą na oczy i zobaczą, że można w remizie zrobić wesela w cywilizowanych warunkach - a propos p. E.M. Nie wątpię, że masz informacje o tej Pani z pierwszej ręki i rzetelne jak wszystkie zresztą!!!!. Spróbuj czasem pomyśleć i podaj mi drugą taką osobę w gminie, która by z taką wytrwałością i konsekwencją działała publicznie w tak niebezpiecznej działce jak . Dlaczego nikt przez tyle lat, poza nią, w tej gminie nie próbował pisać gazety? I ostatnie pytanie, a co ty zrobiłaś dla tej gminy, że tak łatwo osądzasz innych ludzi? Pokaż twarz i pochwal swoje dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Antoń jak został dalej wójtem to powinien w ramach wdzięczności za oddane głosy na niego zrobić remont drogi w Czółnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusnik02 napisał:
Polecam dwie rzeczy - melisę na nerwy i lekturę zasad gramatyki i ortografii polskiej. pan Pyda, o ile mi wiadomo rozwieszał swoje plakaty ciut później niz wynikało to z wyroku sądu, natomiast na plakatach p. Antonia nie widniało nic ponad to, co stwierdził sąd. Informacja o bezpodstawności referendum była jak najbardziej upoważniona - ludzie mieli prawo wiedzieć, że zarzuty grupy inicjującej są wyssane z palca. A co do dowożenia starszych ludzi do lokali - zarówno w wyborach samorządowych jak i w referendum dowożono ludzi na głosowanie. Po niedzielnych zawodach strazacy z Dużej nie chcieli pić wódki z druhami z Kościelnej, bo cyt. "jeszcze wieczorem mieli wozić ludzi na referendum". widocznie ty i twoi rodzicie nie załapaliście się na czerwone taxi.
Nie załapaliśmy sie bo nie musiał nas nikt dowozić, dysponuję samochodem. co do błędów gramatyki i orografii to efekt edukacji w szkole Niedrzwickiej-(A PISZĘ SZYBKO A NA TYM FORUM TRZEBA WOLNO- MOŻE WINA MOJEGO KOMPA ALBO kb/s ) a poza tym nie potrzebuję melisy wystarczy jak odejdą ci co te melisę piją - czyżby znajomi z UG a może rodzina czy też sama WŁADZA SIĘ ODEZWAŁA! dROGI PANIE NIE JEST WYSSANE Z PALCA POPLECZNICTWO DLA SPONSORA KAMPANII ANTONIA, ZABRANIE OSP I OBSADZENIE GOK OSOBĄ NIEKOMPETENTNĄ, OBASDA STANOWISK W UG TO PRZYPADEK, ŻE SPRZĄTACZKI AWANSUJĄ DO REFERATÓW??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[
~Ania~ napisał:
Droga Aniu z ul. Dworcowej. Dużo jadu i żółci wylewa się z ciebie. Jak ty potrafisz z tym żyć? Nie wyobrażam sobie, żeby komukolwiek przeszkadzał czyjś zadbany wygląd, albo że wykonuje (wykonywał) pracę sprzątaczki? Na marginesie tego ostatniego stwierdzenia, nijak nie potrafię skojarzyć żadnej osoby w naszym Urzędzie Gminy, która awansowała by w ciągu ostatnich 20 lat na urzędniczy stołek z posady sprzątaczki. Poza tym ileż pogardy w twojej wypowiedzi dla osób wykonujących tą pracę. Żadna praca ponoć nie hańbi. Na marginesie twoich bajdurzeń kilka sprostowań i uwag: - p. Jaśkowski ma wynajęty dom weselny do 2011 roku i o żadnej konkurencji ze strony strażaków nie ma mowy. Jak byś chciała poznać prawdę i wykazała odrobinę dobrej woli i chęci to byś zapytała u źródła (vide: Jaśkowski) jak wygląda u niego terminarz wesel. Ja zapytałem, bo planuję imprezę weselną i stąd posiadam tę informację. Co ciekawsze p. Jaśkowski ma niewielu klientów z Niedrzwicy, najwięcej z Lublina i okolic. - poza tym zapotrzebowanie na wesela i inne imprezy okolicznościowe jest tak duże, że Jaśkowski nie daje rady i kolejny przedsiębiorca buduje jakąś kawiarnię, która również może służyć ludziom do zorganizowania tam imprezy weselnej. Na marginesie w Niedrzwicy Kościelnej funkcjonuje restauracja Marzanna, ludzie też tam organizują imprezy weselne i jakoś nikomu to nie przeszkadza i nikt tam nie dokucza temu przedsiębiorcy, że pracuje i rozwija się gospodarczo. - Sąd Okręgowy w Lublinie uznał za kłamstwo inicjatorów referendum, że dyrektor Krakowski nie posiada odpowiednich kwalifikacji do zarządzania instytucją kultury i nakazał je sprostować. Co do umiejętności p. Krakowskiego to miałem okazję je zaobserwować kilkakrotnie, właśnie w trakcie prowadzenia imprez. Radzi sobie w tej profesji całkiem nieźle. Jest dowcipny, inteligentny, oczytany i mówi piękną polszczyzną. - a propos p. I. Mazurek. Od kilkunastu dni jest na zwolnieniu lekarskim i GOK pod dyr. Krakowskiego funkcjonuje normalnie, odbywają się zaplanowane imprezy, otwarty został szlak rowerowy i nic się nie zawaliło jak do tej pory w tej instytucji pod jej nieobecność. W dodatku dyr. Krakowski wykonuje z dużym zaangażowaniem remont remizy, który absorbuje czas i zdrowie. Remont jest na ukończeniu i mam nadzieję, że mieszkańcy wkrótce przejrzą na oczy i zobaczą, że można w remizie zrobić wesela w cywilizowanych warunkach - a propos p. E.M. Nie wątpię, że masz informacje o tej Pani z pierwszej ręki i rzetelne jak wszystkie zresztą!!!!. Spróbuj czasem pomyśleć i podaj mi drugą taką osobę w gminie, która by z taką wytrwałością i konsekwencją działała publicznie w tak niebezpiecznej działce jak . Dlaczego nikt przez tyle lat, poza nią, w tej gminie nie próbował pisać gazety? I ostatnie pytanie, a co ty zrobiłaś dla tej gminy, że tak łatwo osądzasz innych ludzi? Pokaż twarz i pochwal swoje dzieła!
Nie wiem skąd informacja, gdzie mieszkam, pomyłka drogi panie ale mnie to nie przeszkadza może być,wszysko mi jedno .A żyję z jadem i żółcią człowieku nie znasz mnie to ,że mi się coś nie podoba i mam swoje zdanie -MAM prawo tak czuć Mówię o predyspozycjach i umiejętnościch osób pracujących w UG a co do P.Krakowskiego ocenię na dniach N -cy. A co do P.EM oceniam pod kątem artykułów w Niedrzwiczaku i moja ocena jest negatywna.Nie zamierzam działać , zamierzam się pożegnać z tą Gminą a nastąpi to już od 1 czerwca-jestem już LUBELANKĄ!! A panu życzę sukcesów w pracy!!!!!!! I dalszej wspłpracy z zasłużonymi dla tej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinniśmy sie wszyscy zastanowic co my tu wypisujemy. Przeciez w kazdym zakladzie pracy jak szkoły, urząd, banki, GS, sklepy.poczta, ........pracuja ludzie i tymi instutucjami kieruja też ludzie. Patrząc z boku wydaje sie , że nie zawsze sa oni kompetentni, nie zawsze podejmuja słuszne decyzje, niejednokrotnie mowimy, ze zrobilibysmy inaczej, lepiej. Pracując w jednym zakładzie mówimy, ze w innym pracuja żle i na odwrot. Najlepiej jest mówić, oni są be, ja jestem idealny. Z byłą władza w gminie, była na topie okreslona grupa osób, z obecna jest tak samo, z nastepna bedzie tak samo. Nie ma ludzi, sytuacji, wyjść idealnych....to tak jak z tym powiedzeniem... rzuć kamieniem... jezeli jestes bez grzechu. Załatwiałam w lutym sprawe w urzedzie gminy, nie powiedziałabym, ze byłam zadowolona z jej załatwienia,ale cóż może tak miało być, ale równiez często jestem w BS Niedrzwica tam tak samo nie jest idealnie. W każdym zakładzie jedni pracownicy przez szefów ndsa uważani inni mniej albo wcale i tak jest i tak będzie. Ale cóż ja pracuje i moze o moim zakładzie tez ludzie mówia żle ((a tu juz bym sie burzyła).....i tak to właśnie leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fakt, może i popatrzmy najpierw na swoje podwórko. Ci którzy chcą zabłysnąć to i tak będą opluwać słusznie czy nie, ci co są opluwani będa za wszelką cenę się bronić itd. itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co zauwazylem to najwiekszym problemem w naszej gminie jest to ze prywatni przedsiebiorcy poszerzaja swoja dzialalnosc i tworza nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańcow.co do kochanej pani anii ktora takze udziela sie bardzo merytorycznie na forum niedrzwicy,tzn opluwa publicznie rodziny pracownikow urzedu gminy i wymysla plotki na ich temat,to zdecydowanie polecam pomieszczenia z tylu gminy tam gdzie urzeduja strazacy i wypicie kielicha na uspokojenie bo czytac sie nie da twoich postow a skoro wybierasz sie do lublina to z pewnoscia znajdziesz tam takze dobrego specjaliste od twojej glowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Pani Ani. Czy Panią sumienie nie gryzie ???( chociaz nie wiem czy je Pani ma), prosze sie cofnoć w niedaleką przeszłość i samą sie ocenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro wiesz kim jest ta nasza droga pani ania flustratka to moze jakas podpowiedz?sam chetnie dowiedzialbym sie kto ma tak krystaliczny zyciorys w niedrzwicy skoro ocenia prywatne zycie krakowskiego,wojcika,antonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zakończyć dyskusję w tym miejscu i przenieść ją na stronę www.niedrzwica.fora.pl. Ostatnio zerknąłem na znajdujące się tam informacje - bardzo ciekawa lektura, w szczególności w wątku, do którego link zamieszczam http://www.niedrzwica.fora.pl/gmina-niedrz...glosow,153.html .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Pan Antoń jak został dalej wójtem to powinien w ramach wdzięczności za oddane głosy na niego zrobić remont drogi w Czółnach.
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na internetowej stronie urzedu gminy wyniki referendum - aż 2358 głosów za odwołaniem wójta i tylko 158 za pozostawieniem na urzędzie ... szok, szok ... wójcie - kończ waść, wstydu oszczędź !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...